O czym chcesz poczytać na blogach?

Rodrigo y gabriela

auparisztaka

Mojemu szefowi, tak normalnie – koszulka do góry i showtime. Chyba się powinnam wyluzować trochę z tą pracą, bo zwariuję. Idę zaraz na Borata do kina, to może się trochę rozluźnię. A teraz słucham Rodrigo y Gabriela, co każdemu polecam, szczególnie kawałek „Ixtapa”.

tonffillka wita w swym skarbie :D - Onet.pl Blog

  •  U2 - "With or without you"
  •  Kayah i Cesaria Evora "Embarcacao"
  • Paulinho Moska - "A flor e o espinho"
  • Chris Botti & Lucia Micarelli "Emmanuel"
  • Rodrigo y Gabriela "11:11"

ŚWIAT MIXED MARTIAL ARTS

Okazało się, że ma złamaną rękę. Po ogłoszeniu zwycięzcy, Swick wyzwał obecnego mistrza Andersona Silvę. Walka jednak nie miała miejsca i chyba dużo czasu mienie zanim Swick zyska miano pretendenta do tytułu.

            Podczas UFC 69 Mike walczył z Yushin Okami, z którym przegrał.

            Walka o tytuł odbyła się z Randy’m Couture. Mimo przewagi wagowej i wiekowej Brazylijczyk nie dał rady mistrzowi. W pierwszej rundzie Randy podniósł Gabriela używając swoich umiejętności w Greco-Roman Wrestling i rzucił nim o matę. Na nieszczęście przy schodzeniu zderzyły się ich głowy i zgruchotały nos Brazylijczyka. W 3 rundzie Randy skończył walkę,.

            Przed dostaniem się do Pride Fabricio stoczył walkę z Gabrielem Gonzagą, która wygrał. W Pride odniósł zwycięstwa nad zawodnikami : Tom Erikson, Roman Zentsov, Jon Olav Einemo, Alistair Overeem i Aleksander Emelianenko, przegrał za to z Sergei Kharitonov i Antonio Rodrigo Nogueira.

Między Rundami

Sportu. Mało kto wie, że pierwotna wersja zasad, pod którymi walczono na IFC, zezwalała na atak kolanami w głowe przeciwnika na ziemi. Wykorzystał to Gan McGee, który właśnie w ten sposób pokonał Brada Gabriela, ale zrobił to w tak brutalny sposób, że Gabriela odwieziono karetką do szpitala, a przedstawiciej komisji stanu New Jersey, Larry Hazard, który był akurat na widowni był bardzo niezadowolony z takiego.

Zasad ataki kolanami na ziemi zostały zabronione i, mimo sporych nacisków ze strony mediów i fanów, pozostają zabronione. 

 

9.  Tim Sylvia vs. Antonio Rodrigo Nogueira, UFC 81 Breaking Point, 2.II.2008, Columbus, Ohio

 

Pierwotnie Nog miał walczyć z Randym i wtedy pewnie ta walka byłaby o kilka pozycji wyżej. Wiadomo, Randy pokłócił.

- nie mogłem mylić się bardziej. Kiedy Randy dosłownie kilka sekund po rozpoczęciu powalił Sylvię na ziemie budynek oszalał. Nawet na klipie słychać te charakterystyczne szumy jakie można usłyszeć oglądając na youtube filmiki z trybun. Ta niesamowita atmosfera utrzymała się do końca, razem z, jakby to ujał Zdzisław Ambroziak, "wstecznym odliczaniem" ostatnich sekund walki, którą Randy zdominował. Pierwsze słowa.