O czym chcesz poczytać na blogach?

Roddick federer

Człowiek stworzony jest po to, by szukać prawdy, a nie by ją posiadać...


2004-07-09 17:36:34

Dwie porażki...

Jakoś ostatnio nie chciało mi sie nic napisać... Zaczęłam sie przymierzać w niedzielę, ale znalazłam chwilę dopiero teraz. Ogółem niedziela była dniem dwóch porażek, których nie chciałam. Mianowicie Andy'ego Roddicka w finale Wimbledonu i drużyny Portugalii w finale Euro 2004 :(:(

W finale Wimbledonu Andy grał z Rogerem Federerem. Na początku wygrywał bez większych kłopotów, ale potem zaczęły się "schody". Dużo problemów sprawiła obu tenisistom taśma, która niepotrzebnie przytrzymywała niektóre piłki :) Andy dał wyraz swojej "złości" mniej więcej w środku meczu, co - jak widać.

Nie wyobrażamy sobie życia bez sportu

    Odpowiedz | Cytat

    Postawił Boggo na siebie i złapał zwrot. xD

  1. No trackbacks yet.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Lopez wciąż ma kompleks Roddicka… Krótka historia Bogusława Baniaka…

Najpopularniejsze wpisy

  • Świetna Jaga w półfinale Pucharu Polski!

Najpopularniejsze tagi

australian open biegi brown djokovic doping dustin federer fix frankowski igrzyska indian wells jagiellonia jamajka kasperczak kornelia korona korupcja kowalczyk kryzys kubot lech lechia legia ljubicic lopez marek masters miami nadal nurowski olimpiada Piłka nożna pogoń Probierz puchar polski pzpn rochus roddick ruch Tenis tusk Typy.

m a r i a s h a r a p o v a - Onet.pl Blog

III runda późnym wieczorem + cele Marii....

Mecz III rundy Sharapova vs Lisicki to trzcie spotkanie od godz. 13 czasu w Miami (19:00 czasu warszawskiego). Po meczu Federera a następnie Roddicka na kort wejdą panie. Będzie to zapewne późnym wieczorem w Polsce ok. 23? ;) Niestety nie ma transmisji w Eurosporcie, ale na fromsport.com z pewnoscia.

 

Powodzenia!

 

 

Priorytety pięknej Marii. Roland.

kawały i humor - Onet.pl Blog

O Sąsiadach:PxD
Przychodzi facet do swojego kumpla, patrzy, a tam u niego na podwórku wielki kort tenisowy z trybunami na kilka tysięcy ludzi. Na korcie Federer z Roddickiem rozgrywają mecz. Idzie do kumpla i pyta:
- Stary, skąd ty miałeś tyle kasy żeby zafundować sobie to wszystko?
- A wiesz, bo mam złotą rybkę która spełnia każdemu życzenie.
- Pożycz mi ją! Jutro ci oddam!
- Dobra, tylko uważaj, ona jest mocno.