O czym chcesz poczytać na blogach?

Rocky 4

wirtualne adopcje koni

opis:Słodziutka klaczka. Jest cudownej maści. Bardzo inteligentna i grzeczna. W westernie zdobyła 1 miejsce w światowych mistrzostwach.
18:56, agama_sh
Link Komentarze (1) »
Koniki rozdane!!
WSZYSTKIE KONIE TRAFIAJĄ DO AGI/SZCZURKA JEJ SZLACHETNA STAJNIA TYLKO ZECHCIAŁA TE KONIKI. BARDZO JEJ ZA TO DZIĘKUJE.
NASTĘPNA TURKA TO ROCKY MOUNATIN HORSE.
TYLKO BŁAGAM ADOPCTUJCIE!
.
Stajni na krótej będzie trzymany konik(czyli strona www, lub blog, a jeżeli nie macie swojej wirtualnej stajni możecie dać konie do mojego pensjonatu na stronie www.pensjonat.blox.pl i wtedy piszecie adres mojego pensjonatu) 3.Na koniu nie zaadoptowanym można jezdzic, karmic....no wiecie, żeby mieć większe szanse na dostanie konika :) 4. Z ADOPCJI NIE MOZNA SIE WYCOFYWAC!!!!!! MIŁYCH ADOPCJI!!!!!!
15:51, agama_sh
Link Komentarze (3) »

Niebieski most nad zieloną przepaścią

Roku,

Okazyjnie: dzisiaj mamy Międzynarodowy Dzień Gór. :)

15:13, niebieskimost , Wszystkie
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 grudnia 2006
Kościół jest siłownią dla duszy. Rocky? Rocky jest bardzo pobłażliwy, nie ma w nim goryczy. Zawsze nadstawia drugi policzek,.
Jak się związać z życiem, jak przez nie wiosłować, nie waląc zbytnio po głowach innych ludzi. Stąd ojczyzna i patriotyzm to pojęcia, które mnie zawsze irytowały. Być człowiekiem na właściwym miejscu to być patriotą.

Jan Peszek,
aktor, reżyser, w rozmowie ze swoją córką Marią Peszek na łamach Machiny

Ot, komentarz do tego co sądzę o polityce. To tak jak z rysunkami typu: "Gdzie jest Wally?". Zadanie jest proste: wśród 460 posłów znaleźć patriotę. Good luck (and good night).

Around Ireland - Co nowego - bloog.pl

     Właśnie skńczyłem króciutki wpis odnośnie kolejnej plaży. Tym razem to Nohoval Cove, położona niedaleko Rocky Bay. Wszystkich zainteresowanych zaparaszam tutaj. Informacji nie jest może dużo, ale naprawdę trudno jest oddać urok tego miejsca zdjęciami i słowem pisanym. To po prostu trzeba zobaczyć.
     Pozdrawiam

Głosowanie...

zobacz wyniki

Ulubione strony...

  • Zdjęcia z wyciecze...

Wyszukiwanie...

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja...

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Iluż to ludzi tu zajrzało...

Odwiedziny: 1030
Wpisy
  • liczba: 42
  • komentarze: 2
Galerie
  • liczba zdjęć: 41

welcome in my loony world...<3 - Onet.pl Blog

10 Września 2010r.

DOŚĆ!! On uważa, że jestem jedynie dziewczyną do łóżka. Po wszystkim gdy powiedziałam mu tamtej nocy, że Go kocham, On wyznał mi, że mnie nigdy nie pokocha i, że byłam mu tylko potrzebna do zaspokojenia jego „potrzeby”. Uważa, ze mnie nie pokocha?! To się zdziwi! Będzie miał dwa wyjścia albo mnie pokocha albo oszaleje na moim punkcie! Zmiażdżę go jego własną bronią! Nie będę się nad sobą użalać, puki nie osiągnę celu! To, że go kocham nie jest już dla mnie ważne! Całe życie dawałam sobie bez niego rady i teraz też tak będzie!

crazy girl (21:46)

Na klucz i ruszyłem korytarzem do pokoju kumpla. Zapukałem. Otworzył, był w żółtych bokserkach w kaczuszki i w pomierzwionych włosach. Ziewną jak by chciał mnie połknąć i podrapał się za głową.

-Cześć, fajne gatki, stary- zaśmiałem się

-Dzięki, prezent od Rocky...na imieniny- wpuścił mnie do środka, odsunął żaluzje i zrobił mi miejsce. Usiadłem na krześle i nic nie dotykałem, bałem się, że mnie coś wciągnie pod sterty brudów.

-Posprzątał byś tu?- zagadnąłem gdy poszedł do kibla

-Po co? Za jakieś.