O czym chcesz poczytać na blogach?

Rockstar nickelback

NICKELBACK the best!!! - Onet.pl Blog


22 września 2007
teledyski dwa

Dwie sprawy:

 

1). ROCKSTAR

   New klip, piosenka stara jak świat, bo z nowej-starej płyty, właśnie nienajnowszej - starej jak świat ;). Gdzieś pod skórą czułam przesłuchując krążka, że uczynią z kawałka singiel. Bo większością lepszych już się zajęli wcześniej ^^.

   Teledysk?.

Takich nie zakłada. Bo zjem w butach! Co do włosów... Mam nadzieję, że Marianne zauważy brak swojej prostownicy i chłopa ustawi, bo inaczej ja się tym zajmę! Osobiście - ha! Bosh, jak można się tak okaleczać? No, Chad, jak można? Z dwojga złego wolę już "Rockstar". (z dwojga złego? człowiecze, jak ja tutaj biednego Nickelbacka traktuję ^^)

   Klip TUTAJ. Ehm, smacznego publiko ;).

 

 

PS. Ja wiem, że wczesna jestem. Niusy wiadome od dawna. Ale takiego speeda mam. Mówi się trudno ;).

 

Fatin'ma (23:01)

heavy metal - Onet.pl Blog

Na salce, owszem, ale bynajmniej nie grając, lecz wciskając ponad 300 sztuk szpilek w jajcowe wytłoczki mocując je w ten sposób do ściany na której Andreas przykleił styropian. Chłopaki robili to już w sobotę, ale mnie wtedy nie było (no i gdzie ten rock?:P). Przez ponad 3 godziny roboty słuchałam sobie właśnie....Nickelback'a. Wyszło 3x "All the right reasons". Słuchałam i korzystając, że na salce nie miałam konkurencji w postaci wokalisty, śpiewałam razem z Chad'em. Muza ta spodobała mi się chyba dlatego, że sprzyja do wygłupów. No, jest też pare nieźle brzmiących riffów. Najbardziej podoba mi się "Animals"- nic nadzwyczajnego, ale daje do przodu. W "Side of a bullet" jest taki fajny riffek a'la Zakk Wylde, a "Rockstar" przypomina " Wanted death or alive" Bon Jovi. Ale i co z tego? "Follow you home"  i " Photograph" też mi pasi. Podoba mi się brzmienie gitar, no nie miałabym nic przeciwko, żeby moje SG tak gadało. Tylko perka nudna.  Na koniec roboty popatrzyłam na skończoną ścianę z taką dumą, jak Tom Hanks na swoje ognisko w.

Optymizm do końca świata i jeden dzień dłużej

Gdybym rzucił wszystko i oddał się swojej pasji wiem, że np. rodzina by mnie kolokwialnie mówiąc zajebała. Byłaby gadka, że jak ja sobie to wyobrażam itd. Więc pozostaje mi raz na jakiś czas zagrać coś z kumplem i tyle. A marzenie zostanie gdzieś w głębi serca.

Tekst który traktuje o tym:
Nickelback - Rockstar:
I'm through with standing in line
To clubs I'll never get in
It's like the bottom of the ninth
And I'm never gonna win
This life hasen't turned out quite the way I want it to be

I want a brand new house on an episode of cribs
And a bathroom I can play baseball in
And a.

muzyka - Onet.pl Blog

  • czarna
  • Blog ali .serdecznie zapraszam
  •  Pneuma
Moje ulubione zespoły
~Nirvana
~Linkin Park
~Greenday
~Korn
~Nickelback
~The Offspring
~Led Zeppelin
~Good Charlotte
~Finntroll
Płyt lat 90. Utwory takie jak "Come As You Are" czy "Lithium" stały się bardzo popularne, zaś "Smells Like Teen Spirit" uważany jest za hymn pokolenia lat 90-tych i zaliczany do najbardziej znanych rockowych utworów.

27 stycznia 2009
Trasa koncertowa zespołu behemoth i slayera

Udział zespołu Behemoth na trasie Rockstar Energy Drink Mayhem Festival po USA został oficjalnie potwierdzony. 
Pierwszy.