O czym chcesz poczytać na blogach?

Rockefeller center

Czas Finansów

Notki
Płaca minimalna 2011-09-14 rockefeller center  Komentarzy: 0 Centrum Rockefellera 2011-09-12 Natknąłem się dzisiaj na ciekawie zapowiadający się blog. Tzw świeżunio, dopiero wystartował, ale już niesie ze sobą pozytywny przekaz. Czy warto będzie go odwiedzać częściej? Tego dowiemy się niestety.

pamietnik z zycia weroniki - Onet.pl Blog

NOWE INFO O HSM1.Ashley na Annual Rockefeller Center
Jakco roku odbyła się impreza, na której zapalonolampki na choince znajdującej się w centrum placu Rockefeller wLondynie. Ashley nie tylko zaśpiewała tam swoje piosenki, tj.LastChristmas.

HIGH school MUSICAL - bloog.pl1.Ashley na Annual Rockefeller Center
Jak co roku odbyła się impreza, na której zapalono lampki na choince znajdującej się w centrum placu Rockefeller w Londynie. Ashley nie tylko zaśpiewała tam swoje piosenki, tj.Last Christmas czy.

Dark Butterfly

Hehe =p) ale mieszkanka są ładne =). Trochę pozwiedzałam na Manhattanie straaaszny ścisk ludzi jak mrówek > najbardziej na weekend czeka się jak w korku żeby zrobić krok =p. Na "Time Sqere"> jest po prostu cuuudnie full neonów , wszystko ładnie zrobione ale to jest nie do opisania > robi wrażenie podobnie jak "Rockefeller center". Byłam też w New Yersey > tam to dopiero jest zadbane śliczne miasteczko > dużo zieleni , fajne domki i wogule > nie to co w Nowym Yorku =p. Po tym miesiącu przyzwyczaiłam się trochę do mieszkania tam ale do ich jedzenia to chyba nigdy bym nie przywykła =p. Nie wiem jak oni mogą to jeść>mało co jest.

Dharma820's Blog

Się zamieszkać w apartamentowcu Trumpa, ale biedę spotkać można też w miejscach, gdzie skręci się niechcącym przypadkiem!! Duszne i zaśmiecone metro jest mimo wszystko ulubionym środkiem transportu w tym organiźmie miejskim!!

Gdy oglądasz je z wysoka (z Empire State Building lub z Rockefeller Center) i tak jest nie do ogarnięcia wzrokiem ludzkim!! Stonowane kolory budynków utrzymują harmonię, strzeliste nowoczesne budowle nadają elegancji i powagi, a woda poprzecinana mostami wraz z ogromną ‘plamą zieleni’ (Central Parkiem) łagodzi charakter Nowojorczyków!!

Na.

tobiasz99.blog

Zmeczony. Ale Kuba, dzieki Bogu, wzial laptopa i moglismy w trakcie podrozy grac.

Najbardziej chcialem zobaczyc Empire State Building. I zobaczylem, a nawet  wjechalem na gore i ogladalem caly ogromny Nowy Jork.Po za tym widzialem Rockefeller center, Times Square, Broadway, Central Park. Ogladalismy wszystkie potezne wiezowce.
Mama nie chciala sobie zrobic zdjecia z nagim cowboyem, bo jej sie slipki nie podobaly.  Bokserki sa lepsze - tak powiedziala.