O czym chcesz poczytać na blogach?

Roca

Wyśniona łazienka

Walory użytkowe z wysublimowanym i inspirującym designem.
Misją marki POOLSPA jest troska o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie swoich Klientów. Dostarcza niezmiennie wysokiej jakości, luksusowe i estetyczne produkty, dbając jednocześnie o ich stały rozwój i innowacyjność.

Doświadczenie zdobyte we współpracy w ramach grupy ROCA pozwala firmie Polspa oferować wysokiej klasy produkty, które codzienną kąpiel zmieniają w zmysłowe doznanie. Do nich mozna zaliczyć kolekcję wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do łazienek: wanny i wanny z hydromasażem, brodziki, panele i kabiny prysznicowe oraz masażowo-parowe, które stworzą wokół wyjątkową przestrzeń. Ponadto w asortymencie znajdują się także urządzenia do użytku w domu i ogrodzie: wieloosobowe stacjonarne i przenośne wanny SPA – miejsca wypoczynku dla rodziny i przyjaciół.

westbam blog

Carla Roca Birthday Party!!!

Carla Roca Birthday Party!

Portal Techno.pl oraz agencja Blackpoint mają przyjemność zaprosić na wielką imprezę urodzinową najlepszej polskiej Dj’ki, która w tym roku odbędzie się w kieleckim klubie Hormon już 6 maja. Będzie to impreza wyjatkowa zarówno ze względu na jubilatkę jak i na gościa specjalnego, którym będzie Dj Preach z Kanady – uznawany za jeden z najwiekszych talentów współczesnego techno, bliski współpracownik m. in. Carla Coxa i Mistress Barbary!.
Obok niego za deckami stanie Carla Roca, a w świętowaniu urodzin pomogą jej m. in. Alan White aka Boombel oraz Groovliker.

A to wszystko na 3 scenach muzycznych!! Na dokładkę będą vizualizację, dekoracje oraz mega-nagłośnienie.

Rangę tego wydarzenia podkreśla fakt, iz na tej imprezie zjednoczy się cała kielecka scena klubowa!

Techno Stage
DJ Preach (Kanada/Relic-rec.com)
Carla Roca (Blackpoint/Hormon)
Grooveliker (CityBeats/Hormon)
Allan White aka. Boombel (Sentence)
B'Kidz (BlackPoint)

Drumandbass Stage
Natural.

konsti-w-lizbonie | e-blogi.pl

Weekend zapowiada się dość intensywnie. Jutro wieczorem przyjeżdżają rodzice więc pewnie przyłączę się do nich żeby w końcu porządnie zwiedzić Lizbonę :) w niedzielę jedziemy do Porto więc w poniedziałek urządzam sobie małe wagary :) po raz kolejny zresztą... nie jest to co prawda najlepszy pomysł bo czekają mnie niebawem zaliczenia z fitnessu i kosza, ale w końcu to Erasmus- nie można się za bardzo spinać ;)

Skomentuj [0]

Niedziela na Cabo da Roca 2011-10-10

miało być dodane wczoraj, ale nie było neta... znowu! więc dodaję dzisiaj :)


W pełni zmobilizowani wyruszyliśmy chwilę po 11 z akademika żeby udać się na najdalej na zachód wysunięty punkt Europy. Nasza podróż nie zaczęła się najszczęśliwiej- w czasie doładowywania kart na przejazd, nasz pociąg podjechał na peron i.

kakamiszyn blog

Pipi

Po tym mleku buzowało mi jeszcze z godzine po stolczyku ale nie goniło mnie na kibel. zrazu chciał zabączyć ale była groźba kleksa i to jakby było sygnałem ze dałbo sie coś jeszcze okrężnicy wyksztusić dzisiaj ale dałem jej czas do namysłu. poleciałem za sprawunkami i wtedy mi sie chcieć zaczęło. pech jednak w tym, że wylondowałem u państwa o nieergonomicznym miejscu do srania. jednak szczęsliwie udawalim sie do jeszcze jednej pani u której jeszcze nie srałem a chciałem. jakies 2 tygi temu bowiem usiadłem u niej na bardzo ładnym dolnopłuku Roca z desko z autentycznego włoskiego bakelitu, i... nic.

Tym razem jednak wstrzymałem wszystkich zebranych (dykretnym 'jeszcze sie odesrac muszę'), którym paliło sie do wyjscia w jeszcze jedno miejsce i poleciałem zrzucić. trzy strzały, wszystkiego ze 4 minuty i ze 7 z podcierko i myciem grabi. to bardzo szybka akcja była. komplecik Roca okazał sie faktycznie prima sort bo nawet na nim draska nie została po spłukaniu.

lekturkaka: Newsweek

skomentuj (0)


niedziela 9 stycznia 14:30

.

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o ślubie i weselu ...

: Christina Carroll znalezione na blogu Elizabeth Anne Designs

Co radzą państwo młodzi przyszłym nowożeńcom?

Czytaj dalej »

17:21, ameliste , Style i Trendy Ślubne
Link Dodaj komentarz »
Piękne włoskie suknie ślubne 2011: Elena Della Roca

Niedawno w ekskluzywnym Museum Bagatti Valsecchi w Mediolanie została zaprezentowana najnowsza kolekcję sukien ślubnych Elena Della Roca 2011 .

Ta znakomita projektantka mody ślubnej nawiązała w 2009 roku współpracę z równie znanym kreatorem Giannim Calignanim.

Kolekcja sukien ślubnych 2011 wyróżnia się przede wszystkim prześlicznymi haftowanymi dodatkami, eleganckim krojem oraz wyborem wspaniałych tkanin takich jak jedwab czy organza.