O czym chcesz poczytać na blogach?

Robinson crusoe

Krzepienie wiary w wolność wśród niewiernych :)

Czasowa oznacza gotowość do powstrzymania się od konsumpcji bieżących dóbr na rzecz wyższej konsumpcji w przyszłości. Jednakże każdy człowiek ograniczony jest dobrem rzadkim – czasem, oraz tym, iż nie może całkowicie zaprzestać konsumpcji. Zatem gdyby np. Robinson Crusoe nie był ograniczony preferencją czasową zamiast sieci starał by się zbudować trawler. Jest to oczywiście niemożliwe, więc ilość oszczędności i inwestycji jest ograniczona preferencją czasową. Stopa preferencji czasowej jest różna w odmiennych momentach czasu i.

Przydrożne lustro

piątek, 13 maja 2011
Dzień Dobry Wszystkim!
To fajnie wystartować w piątek, 13 maja roku pańskiego 2011. Myśląc o pisaniu na blogu, mam przed oczami schaloną postać Robinsona Crusoe, wysyłającego swoje listy w pustych butelkach. Oceanem dziś jest Internet, ten prawdziwy, bezpłatny, butelką - Blox & Company a Robinsonem współczesnym - My wszycy, którzy wierzymy, że ktoś odnajdzie tę kartkę pokrytą czarnymi literami w butelce wyrzuconej na.

"Friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly." - bloog.pl

Przez cały czas ze mną cisza

[x2]
Siedzę otoczony ciszą jak Robinson Crusoe
Za oknem obraz z kliszą Poznań miejskie zoo

islam i okolice - Onet.pl Blog

Muzułmańskich i powiedział im, że go nie interesuje jak i kiedy, ale muszą się dogadać co do jednego terminu świąt. I rok temu się dogadali. A w tym roku tego akurat ambasadora w Polsce miało nie być…

Znacie o tym, jak znaleziono żydowskiego Robinsona Crusoe?

Oprowadza on znalazców po wyspie: „Tu mieszkam, tu uprawiam ogródek, tu jest mój żydowski Piętaszek, tu mam jedną synagogę, a tu mam drugą”. „Ale po co jednemu Robinsonowi na bezludnej wyspie dwie synagogi?”..

mare serenitas

Sporo szczęśliwsza. ;)
Tęsknię ;-; ♥
Siedzę przez weekend teraz w domu, nadrabiam zaległości (przepisałam już na czysto cały zeszyt z gramatyki opisowej - nigdy w życiu nie miałam takiego ładnego zeszytu XD), czytam lektury (actually przeczytałam Robinsona Crusoe w orygnale O_o; to byloby dużo prostsze i dużo przyjemniejsze, gdyby Robinson nie reagował na każde zdobyte zwierzę "this was good meat". XD), nudzę się lekko. Odbiłam sobie drugą już książkę do kanji, co mnie poniekąd motywuje do przerobienia pierwszej - dwa.

® wItAm nA mOiM bLoGu ®


Przez cały czas ze mną cisza
Nikt o niej nie słyszał
Nikt o niej nie mówił
To ta cisza która czas gubić lubi
Nikt o niej nie mówił
Więc nikt o niej nie słyszał
Przez cały czas ze mną cisza
Siedzę otoczony ciszą jak Robinson Crusoe
Za oknem obraz z kliszą Poznań miejskie zoo
O i o co tutaj kaman? Jestem mikrofonu szaman
Życie tutaj to komediodramat
Dobra i zła karma czasem cicza
Czasem huk jak z armat nieruchoma klisza
Jadę na luzie choć czasem trudno.

Blog Gdzie leży prawda.

Bo czuję że on wróci żeby powiedzieć że idę w złą stronę. Przecież ostatnio dowiedziałem się jaka będzie przyszłość. Trudno mi się z tym pogodzić, nie chcę takiej przyszłości. Czy to zależy tylko odemnie ? Z jednej strony tak, z drugiej nie. Czuję się jak Robinson Crusoe, sam zdany tylko na siebie. Otaczająmnie serdeczni ludzie, a pomimo tego jestem sam na tym pustkowiu. 

Komentarzy: 0