O czym chcesz poczytać na blogach?

Robin williams

Piłka jest zwierciadłem życia

, blogergrajek , Mecze
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 25 lipca 2011
Robin Williams o piłce nożnej

Nagranie stare. Jak Robin nagrywał ten skecz, to nasi kompromitowali się w Korei. I o tych mistrzostwach też w nim jest:

 

Tagi: kabaret piłka nożna Robin Williams skecz

moja neverending story

Swoje ubrania".

W zestawieniu znaleźli się również między innymi Russell Crowe ("Gladiator"), Hayden Christensen ("Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów"), Cameron Diaz ("Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość"), Courtney Cox (serial "Przyjaciele"), Robin Williams ("Bezsenność").

Jak wspominają osoby pracujące z Bradem Pittem, przejawia on dziwne upodobanie do kupowania coraz to nowych koszulek, najlepiej projektu Calvina Kleina (3,600 dolarów każda), zamiast po prostu... umyć się!

Wiele.

just-a-momente - Onet.pl Blog

Takie słodko - gorzkie, przyjemne, na obecną chwilę w sam raz.

Jeden to "Pani Doubfire". Takie poniekąd wspomnienie z lat dzieciństwa, kiedy to oglądałam go po raz pierwszy, no i Robin Williams, się rozumie;)

Drugi to "Spacer w chmurach". Z jednej strony jakoś odrealiony od dziś, z drugiej strony jakby nie, tchnie tą nutką magiczności, a i tu Keanu Reeves, się rozumie;)

 

{kisses-and-hugs} blog


Cudowny film wczoraj widziałam …..Momenty były? ….Masz…… Pamiętacie takie dialog w powtórkach z rozrywki puszczanych w Trójce? Ja owszem i teraz będzie o takim filmie właśnie. Jakim? Półtoragodzinnym – jak odpowiedział Robin Williams w jednym ze swoich wywiadów. Czeski film, zwariowany film o tragicznej miłości. Taka zakręcona jak ruski słoik historia miłosna. Obejrzałam najpierw inny film tego reżysera – „Opowieści o normalnym szaleństwie” (stąd tytuł notki) i.