O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Robert pattinson

Robert Pattison, Kristen Stewart, TaylorLautner :) - bloog.pl

2009 17:45


Jako chłopiec Robert Pattinson nie miał łatwego życia. Dwie siostry przyszłego bożyszcze wciągały go w wir swojej zabawy. Skutki były takie, że 12-letni Robert paradował w damskich ciuszkach, a siostry wołały na niego Claudia...

Dziś aktor nie ma takich problemów. Ma.

Blog o sadze "Zmierzch" - Onet.pl Blog

"Bardzo szanuję i cenię Denzela Washingtona. Marzę o tym, by kiedyś zagrać z nim w filmie. Podziwiam też umiejętności aktorskie Matta Damona i Brada Pitta.


ROBERT W WIĘZIENIU?

Robert Pattinson został zamknięty w więzieniu, a jest nim jego pokój hotelowy, gdzie mieszka podczas zdjęć do filmu "Zaćmienie",Aktor, dy tylko wyjdzie z hotelu jest tropiony przez paparazzi i fanów produkcji.
W wywiadzie dla "OK gwiazda Jack Huston powiedział : "Rozumiem,że.KOLEJNY WYMYSŁ MEDIÓW...
Ciekawe czy są już po ślubie, albo może to było takie małe uczczenie wiadomości o ciąży Kristen? 'National Enquirer' powoli zaczynają kończyć się pomysły na plotki. Oto co wymyślili: "Kristen i Robert robili razem zakupy i oczywiście przyciągnęli uwagę sprzedawców:
'Z odgłosów, które stamtąd dochodziły, mogę wywnioskować, że robili coś więcej niż przymierzali

||PORTAL-KRISTEN||Your the best fansite about Kristen Stewart|| - Onet.pl Blog

Najczęściej kupowany numer magazynu w roku 2009!

W sieci pojawiła się informacja, że numer magazynu "Harper's Bazaar", w którym mogliśmy podziwiać najnowszę sesję zdjęciową z udziałem Roberta Pattinson i Kristen Stewart - była najlepiej sprzedającym się numerem w roku! To właśnie dzięki tym popularnym kochankom redakacja "Harpers' Bazaar" zanotowała rekordową sprzedaż w ubiegłym roku!

(c) source-robert

 

Blog MyRobPattinson

On kocha wszelkie formy niezdrowego jedzenia.Po jego smukłej sylwetce nigdy nie odgadnęlibyśmy jego kulinarnychpreferencji. Może te złe nawyki wyniósł z planu zdjęciowego "Twilight"?
05. Ulubione miasto
Bezżadnych wątpliwości to starcie wygrywa Londyn. Robert Pattinson kochaswoje rodzinne miasto, w którym nadal mieszkają jego przyjaciele irodzina. Zanim zmuszony był przeprowadzić się do USA na zdjęcia do"Twilight" mieszkał tam razem z przyjacielem. Nic dziwnego, że czasamibrakuje mu tego miasta nad Tamizą.
06. Mieszkać.

Blog twilightowa222

Komentarzy: 0 2010-04-12 Niedawno zamieszczałam notkę,o tym,że Robert Pattinson miał zagrać Kurta Cobaina. Dementuję teraz te plotki. Courtney (wdowa po piosenkarzu) powiedziała,że owszem padały takie propozycje,aby Robert wcielił się w tą rolę,ale nigdy nie zostały zatwierdzone,ani potwierdzone. Love mówi również,że osobiście.

~Twilight~ - Onet.pl Blog

Peter Facinelli (Carslisle Cullen)  mówi o swoim kochanym, drogim autku;)

 http://twilighttube.com/video-twilight_movie-60995-mtv
_carlisle_and_his_mercedes?n=1

6. Robert mówi:D ON NIE LUBI DZIECI!

---->    http://twilighttube.com/video-twilight_movie-59650-mtv_
interview_with_robert_pattinson_will_you_marry_me?n=1


Tyle linków, mogą być?:P

W ostatniej notce obiecałam, że będzie więcej Belli, no to proszę.
Tutaj Edward tak śmiesznie wyszedł;]


Na koniec wspaniały filmik:
http://uk.youtube.com/watch?v=XSsquhJqO4g&feature=related

Jutro zdjęcia i linki z planu:)
evelyn
2 /Skomentuj/
Robert Pattinson

Robert pattinson let me sign

O Filmach

Pattinsona: "Never Think", napisana przez niego wspólnie z Samem Bradley i "Let Me Sign", autorstwa Marcusa Fostera i Bobby'ego Longa.

W 2008 zagrał w dramacie How to Be.Jednak dzwoni do niej James i oznajmia, iż porwał jej matkę i trzyma ją w starym studiu baletowym. Bella, nie chcąc by coś się stało Renée, wymyka się Jasperowi i Alice i biegnie do.A wiec :)         A więc zbliżają się osiemnaste urodziny Belli, lecz dziewczyna jest tym faktem zrozpaczona, bo nie chce się starzeć. Wie, że im więcej lat jej.1985) i sequelu Północ-Południe (North and South, Book II, 1986). Niedługo potem wystąpił w melodramacie sportowym Youngblood (1986) u boku Roba Lowe jako zawodnik hokejowy. Dużym sukcesem. Skoro tak sie napisałam o tym filmie a moze nawet nie wiecie kto to jest Robert Pattinson i Kristien Stweart to na wszelki wypadek o nich pisnę jakieś jedno czy dwa słowa .

Genius by birth. Evil by choice. - Onet.pl Blog

Film jaki obejrzałam chyba. Z Johnny'm ;D Tylko kurwde ilekroć leciał w telewizji to albo byłam poza domem, albo kablowki nie miałam HIM - mroczne iście wampiryczne klimaty Love Metalu podobają mi się bo lączą gotarowe brzmienia i teksty o miłości (nie zawsze kolorowej), poza.Let me sign - Robert Pattinson - Ze Zmierzchu ale jest piekna. Taka... smutna.