O czym chcesz poczytać na blogach?

Robert kubica

Okradłam niebo z gwiazd i w imie miłości ułożyłam z nich naszą historię.. - Onet.pl Blog

Się w głowę... Jaka ja byłam młoda i głupia. Zresztą czasami nadal jestem...
Kiedy uporałam się już z przebraniem  w jakże małej łazience pokładowej, zmieniłam buty na czarne, zwykłe adidasy.
Wracając poczułam się o wiele lepiej! Kubica bacznie obserwował mnie, kiedy siadałam na swoim miejscu.
-No i jak tam przygotowania do pierwszego GP? - zagadnęłam do niego pogodnie. Mina jaką zrobił była naprawdę śmieszna! Opanował się jednak.
- Wiesz... Dużo pracy, testów i w.Moje oczy zrobiły minkę jak kot ze Shreka...
- Nie wiem, nie wiem... - droczył się jeszcze ze mną przez chwilkę - jasne, że stoi!- Uśmiechnął się do mnie a ja miałam ochotę skakać z radości. Zajmę się tym co lubię i na dodatek będę blisko Roberta!
Reszta lotu minęła nam na miłej pogawędce. Ciągle się śmiałam i wygłupiałam. Do czasu, gdy zaraz po wyjściu z samolotu otoczyła nas chmara paparazzich! Robert zareagował odruchowo przytulając mnie do siebie tak, żeby nikt nie.

Absurdus vulgaris - Raul Duke

09:04, raul_duke , Absurdus vulgaris
Link Komentarze (2) »
wtorek, 25 marca 2008
Mknij Robert, mknij!

Myślałem, że wraz z nadejściem wiosny skończy się ten koszmar... Niestety w tym roku nie tylko aura spłatała psikusa. W marcu śnieg zamiast topnieć zaczął padać, a ogólnopolska psychoza.

Przysłonięte na kilka miesięcy przez polskiego skoczka, a ożywczy wiatr przegna jego wszechobecny zapach w powietrzu, otrzymałem potężny cios. Z nieba, w które wpatrywałem się z nadzieją na normalność uderzyła kolejna polska błyskawica - Robert Kubica... Teraz już wiem, że przez najbliższe lata nie będzie mi dane oddychać czystym powietrzem.  Zapach po Małyszu jeszcze nie zdążył zniknąć, a już muszę dusić się dymem samochodowych spalin po Kubicy. Naprawdę, podziwu godnym jest fakt,.

Loża szyderców

poniedziałek, 07 lutego 2011
I po co mu to było?

Od momentu wczorajszego wypadku Roberta Kubicy w telewizji nieustannie przeplatają się z jednej strony informacje odnośnie stanu jego zdrowia, a z drugiej dywagacje na temat głownej przyczyny wypadku. Jedni mówią, że był za ślisko, inni że za szybko, a zdarzają się też tacy,.

Nie byłem w miejscu, w którym organizowany był rajd, ale już na długo przed wypadkiem zastanawiałem się dlaczego Robert tak ryzykuje startując w dodatkowych rajdach poza F1. W całej czołówce jak dotąd nie było słychać o kimś, kto podobnie jak Kubica będąc etatowym kierowcą zespołu startowałby dodatkowo w innej serii wyścigowej. Niektórzy kierowcy mają wręcz zakaz takiej działalności oficjalnie zapsany w umowie. Tak było też w przypadku Roberta, gdy jeździł dla BMW Sauber. Wczoraj.

Blog marysiasz12

7 lat. Mały Kubica był jeszcze zbyt młody na start w zawodach w Plsce trzeba mieć ukończone 10 lat by rozpocząć karierę w kartingu. Co dziennie ojciec po szkole zabierał Kubice na tor w Częctochowie  żeby mógł pojeździć. W 1998r Robert Kubica zdobył mistrzostwo Włoch jako pierwszy cudzoziemiec w historii. Na dokładkę Polak został wicemistrzem europy i wygrał prestiżowe zawody Monaco Kart Cup, Margutti Trophy oraz Elf Masters w paryskiej hali Bercy. Pod koniec sezonu w 2002r Robert.

Polityka i Informacje - bloog.pl

Pechowo zakończył kwalifikacje do Grand Prix Robert Kubica. Z powodu awarii silnika polski kierowca przejechał tylko dwie rundy kwalifikacyjne. Problemy z jednostką napędową to nie nowość w teamie BMW Sauber. Ostatnia awaria stawia jednak Kubicę w bardzo niekorzystnej sytuacji przed końcówką sezonu..