O czym chcesz poczytać na blogach?

Roan

Can't run away...

– Poszła na spacer.
- Jak dawno?
- Nie wiem...Co jej powiemy?
- Prawdę.
- Biedna...Straciła wszystko, nawet nadzieję.
- Jak my wszyscy.
- Straciłeś nadzieję, gdy tu trafiłeś? – spojrzała na niego uważnie.
- W pewnym sensie. Tkwiłem w jakimś...zawieszeniu. Pozwalałem, by dni mijały jakby obok mnie...Dopiero, kiedy miałaś przybyć...
Drzwi gwałtownie się otworzyły, wbiegła Culhiriel.
- Wróciła. Strasznie płacze.
Niemal jednocześnie podnieśli się z łóżka.

***

Roan dość niepewnie szedł przez wioskę. Uważnie patrzył pod nogi, by nie złamać jakiejś gałązki. Nie mógł przecież zainteresować nagłym hałasem mijających go od czasu do czasu mieszkańców. Był dla nich niewidzialny, ale mogli go usłyszeć.
Na szczęście okno w domu Gayacoireiel było otwarte. Wszedł do środka, uważając, by nie poruszyć okiennic. Podszedł do stołu kuchennego.
Z nicości wyłonił się nieduży sztylet. Przez moment zawisł w powietrzu a potem jakby zanurkował i zatrzymał się na stole.
Roan mógł wracać.

***

nasi przyjaciele-psy - Onet.pl Blog

                                        Cocker spaniel angielski

wysokość:  39-41cm (psy),

38-39cm (suki)

waga: 12,5-14,5kg

 Maść jest jednokolorowa (złota, czarna, czekoladowa, sobolowa, czarna-podpalana, czekoladowo-podpalana) lub kolorowa (biało-czarna, biało-złota, biało-pomarańczowa, biało-czekoladowa, blue roan, orange roan, lemon roan, liver roan, tricolour). U psów jednokolorowych kolor biały dopuszczalny jest tylko na klatce piersiowej (przedpiersi)

 Jest to pies wesoły, dobry towarzysz dla ludzi lubiących ruch. Lubi się bawić z dziećmi i jest stworzony dla rodziny lubiącej   dużo  ruchu na świeżym powietrzu.

mati
1 komentarz

Blog Goldencia

Cocker spaniel angielski 2011-01-23 Spanielek jest często spotykany w Polsce,w innych krajach szczególnie w Wielkiej Brytanii skąd pochodzi.Spaniel  należy do grupy psów aportujących,płochaczy i psów wodnych.Jego umaszczenia to:
aść jest jednokolorowa (złota, czarna, czekoladowa, sobolowa, czarna-podpalana, czekoladowo-podpalana) lub kolorowa (biało-czarna, biało-złota, biało-pomarańczowa, biało-czekoladowa, blue roan, orange roan, lemon roan, liver roan, tricolour). U psów jednokolorowych kolor biały dopuszczalny jest tylko na klatce piersiowej (przedpiersi)

Popularne umaszczenia to:


 

Komentarzy: 0 największe psy świata 2011-01-23 o to najwięsze psy świata

.

Megan`s Blog .-"I"-._.-Speak No Evil-._.-"T"-.

Strona główna Tia...blog.
od razu widac, ze Raven wrocil. zaczal molestowac o bloga. z urlopu nie bedzie. roan u mnie, potem ostrzeszow, mazury, kaliningrad, mazury, wroclaw, dom. koniec. cos tam mozna zobaczyc TU, gdzie nikt sie nie domyslil o kogo chodzi. ale zaleglych relacji nie bedzie.
eh, wczoraj byl 13..od paru dni jest coraz gorzej. niby cieszyly mnie kolejne levele na KD ..mialam 23 lev drugiej profesji..ale wszystko inne..lacznie z kolejnym terminem obrony pracy, brakiem kasy i ogolnochujowoscia. dostalam kartke od kaczora z wloch..super. tylko po co. i po co te smsy z pozdrowieniami. no i 2 kartki od katara i rukha ze zlotu KD..no to juz lepiej. shivo wyjechalo sobie. ale.