O czym chcesz poczytać na blogach?

Roadrunner

Blog king7901

Z albumu "Them". Płyta nie zyskała jednak takiej popularności jak poprzedni album. Mikkey Dee powrócił jedynie na czas nagrania płyty "Conspiracy" stąd też potrzebny był jego następca, którym okazał się Snowy Shaw. Jego kariera w zespole była bardzo dziwna, ponieważ w czasie nagrywania nowego albumu "The Eye" zamiast grać na perkusji siedział w studio, a zamiast niego użyto maszyny perkusyjnej. Wkrótce potem z zespołu zostali wyrzuceni Pete Blakk i Hal Patino ze względu na problemy z narkotykami i ponoć straty ochoty do gry w zespole. Zastąpili ich: gitarzysta Mike Wead oraz basista Sharlee D'Angelo.
W roku 1990 doszło konfliktu z wydawcą firmą fonograficzną Roadrunner, przez co nie doszło do wydania nowej płyty. Firma wydała samodzielnie dwie płyty. Były to: "In Concert 1987 - Abigail" oraz składankę z największymi przebojami zespołu o nazwie "A Dangerous Meeting".
W roku 1993 doszło do odrodzenia zespołu "Mercyful Fate", po ośmio letniej przerwie. Stało się to za sprawą Hank'a Shermann'a, który napisał niezły materiał i King postanowił go nagrać. Kontakt z Shermann'em ułatwił mu fakt, iż przeprowadził się do Dallas, wcześniej mieszkał w Los Angeles, gdzie przeprowadził się z powodu złych kontaktów z sąsiadami a zarazem przeprowadzka miała mu ułatwić promocję w USA.
King'owi i Sherman'owi udało się.

motoromen

Rośnie proporcjonalnie do liczby obrotów silnika. Niesamowita ściana miażdżącego dźwięku nie pozostawiła obojętnym także jeźdźca testowego BMW, kiedy po raz pierwszy odkręcił gaz i porywczy bulgot na biegu jałowym przeszedł w głuchy, wściekły huk.

Zupełnie mimochodem doktor Harald Geiling wspomina o ciężko pracującym sprzęgle. Wydaje się to logiczne, bo przecież w samochodzie osobowym jest ono obsługiwane nogą przez długą dźwigni ę. Ale tu?! Drogi doktorze, można sobie połamać palce! Pierwszy bieg wbity – z wielkim trudem ale udało się. Z uwagi na krytycznie rozciągniętą pozycję, to naprawd ę wielki wyczyn. Po morderczym dla palców obsłużeniu sprzęgła i ostrożnym odkręceniu gazu, Roadrunner nabiera prędkości. Gigantyczna siła z okrutnym prychaniem V8 wyrywa do przodu maszynę ważącą 490 kg.

Przy pełnym gazie na pierwszym biegu prędkość maksymalna wynosi około 200 km/h. Moment obrotowy 400 Nm to duże wyzwanie dla 240-milimetrowej opony. Na drugim biegu, który przydaje się tylko poza terenem zabudowanym, byk biegnie trochę spokojniej. Kierunek marszu: zawsze i wyłącznie na wprost. Dąży do tego także na zakrętach. Półtonowy mastodont wzbrania się przed pochyleniami. Trudno się temu dziwić przy wynoszącym 2250 mm rozstawie osi i niedużym prześwicie. Cruiser pełną gębą i typowe BMW – tak można opisać Roadrunnera V8 z uwagi na znaczny moment reakcyjny montowanego.

Rejestracja.blog.pl - pokaz rejestracje!!!!

Ktoś, kto notorycznie nie sprawdza spisu tablic!
Zresztą fotka pewnie podj***na z rejestracja.blox.pl

2008-02-01 18:02:55
skomentuj (0)
------------------------------------------------------

O0 OSTRA


karnie bez podpisu, bo podesłał ktoś, kto notorycznie nie sprawdza spisu tablic!
Zresztą fotka pewnie podj***na z rejestracja.blox.pl
+ lepsze B0 SPORT i front D0 OOOM6

+ lepsze E0 EWA77, fotka z PTR

2008-02-01 18:04:18
skomentuj (7)
------------------------------------------------------

O1 PMARK


podesłał ROADRUNNER, fotka z netu

2008-02-01 20:04:01
skomentuj (1)
------------------------------------------------------

P0 ANNA


podesłał ROADRUNNER

2008-02-01 20:04:20
skomentuj (0)
------------------------------------------------------

F5 PREMA


podesłał MIŚEK, foto: SOFA

2008-02-01 20:05:06
skomentuj (1)
------------------------------------------------------

W0 WALDI


podesłał R@D

2008-02-01 20:05:37
skomentuj (4)
------------------------------------------------------

P1 VALER


podesłał WWL,
fotka z.

dylan blog

 2006-03-21 18:58:23 >> AAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! :-)

Po kilku miesiącach powracam na arenę !! tylko tym razem więcej będzie o mojej pasji !! muzyce!! ROadrunner Records super świetne wydawnictwo, ktore promuje takie zespoły jak: Slipknot, Trivium, Chimaira,Machine Head, Fear Factory, Cradle of Filth, King Diamond, Killswitch Engage, Death, Ill Nino, Soulfly i wiele wiele innych wspaniałychg zespołów wydało pod koniec roku 2005 płytę!! Nie jest to zwykła płyta ponieważ nagrano ja na 25 lecie kampanii Roadrunner Records. Tę płyte nagrały 4 zespóły kapitańskie: 1 Team- Joey Jordison [SLipknot], 2 Team- Dino Cazares[Fear Factory, 3 Team Matthe K. Heafy [Trivium](on ma 20 lat !!) i 4 Ty Team- Robert Flyyn [machine Head]. nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt iż nagrało ta płyte 56 najlepszychg muzyków RRR !! Płyta jest przerażająca jak uśmiech psychopaty:-). ta CD zawiera każdy rodzaj.