O czym chcesz poczytać na blogach?

Rmf fm najlepsza muzyka

Zasłyszane - Podpatrzone - Onet.pl Blog

A.: A bo wysłałem smsa do RMFu, na ten konkurs - RMF FM najlepsza muzyka.

Ja: I co?

Nienawidze kombii, feela, szymona wydry, gosi andrzejewicz i stachurskiego

Studiować przez pół roku do Norwegi. Posiedzieliśmy w In Blanco, potem poszliśy na kebaba do Akrpolisu (w Akropolisie muzyka pochodziła z jedynej słusznej stacji - Radio Złoteprzeboje!!!), a potem wróciliśmy na jeszcze jedną banieczkę.RMF znowu ukradł mi 2,44zł po czym zadzwonił do jakiejś nienajmądrzejszej kobiety, który zamiast powiedzieć "RMF FM najlepsza muzyka" odebrała normalnie, a potem jeszcze się tłumaczyła i kłamała zarazem "przecież tak.

w życie trzeba się wgryźć

Smsa do rmf fm bo mają taki konkurs ze sie wysyla smsa ze swoim imieniem i jak oni oddzwonią to sie mów: RMF FM najlepsza muzyka. I wygrywa się pieniążki. Dziś jest 70 tysięcy........ Zaraz chyba zjem ten telefon!! Oczywiście nie jestem.

Perl-Star - Onet.pl Blog

) to dostaniecie jeszcze raz tyle

wasze blogi będą za darmo reklamowane na moim

przez 3miesiące...Uwaga kart jest tylko.

Łzy.

W listopadzie 2007 roku ukazała się specjalna świąteczna edycja kolekcji "RMF FM Najlepsza muzyka po polsku", na której znalazła się "Kolęda dla Ciebie" w wykonaniu Paulli. W.

Prosta historia...

Kurde nie?! Normalnie ciocia Ana :P
* wyruszyliśmy z Szymkiem dziś na rehabilitację, słuchamy se na fulla RMF FM Najlepsza muzyka, akurat reklama leciała filmu animowanego dla całej rodziny "Niania i wielkie bum". I w tym właśnie.