O czym chcesz poczytać na blogach?

Riya

.When the sun will rise again we will walk in the dark. - Onet.pl Blog

- Ellen, zwariowałaś? Nic mnie z Matem nie łączy i nie będzie łączyć. Nic poza przyjaźnią.

-Jak w takim razie wytłumaczysz mi to? – rzuciła w jej stronę bilety lotnicze. 4. Dwa dla dorosłych – na nazwisko… Silver de Varden oraz Mathias Sakai, oraz dwa dla dzieci..

- Co to jest? - Silver pochyliła się nad karteczkami. CO TO MA BYĆ DO JASNEJ CHOLERY?! - Skąd to masz?

-Raczej sobie tego nie wydrukowałam – prychnęła. –Ciekawe miejsce wybraliście na wycieczkę. Dobry, pięciogwiazdkowy hotel na Hawajach. Z pokoikami dla dzieci. Riya jeszcze nie wie, że ma braciszka, ale wkrótce jej przekażecie? Powiedz mi, czy mamy z.

Oceny Fanfiction: tu się zarzyna... Znaczy ocenia.

Mądra kobieta, choć nie opisana tak, jak na to zasłużyła.
Rodzice Morgan i Frances. Rodzice odstawieni na dalszy tor, malutko o nich wiemy. Siostra jest już lepiej zarysowana, można ją polubić. Nie ukrywam, że jest jedną z postaci, które lepiej do mnie przemawiają.
Gryfonki. Lily Evans schematyczna, niezmienna, jak na tysiącu innych blogów. Clear Miller (czyli „czysta Miller” – aluzja polityczna?) już lepsza, bardziej prawdziwa. Abbygal Parker (notabene, nie wiedziałam, że takie imię istnieje) niknie gdzieś w tłumie, jest niezauważalna. Riya Ashvari – nieśmiała hinduska, też Gryfonka. I tyle o niej wiemy.
Huncwoci – tu też specjalnie się nie popisałaś nakreślaniem postaci, ale mimo wszystko są całkiem kanoniczni. Jeśli dopracujesz ich opis byłabym nawet skłonna powiedzieć, że mi odpowiadają. Tylko za mało tam Petera.
- świat 4pkt/5pkt
Są śliczne opisy i równie śliczne zgrzyty. Największy: ”-Ciągle leje jak z cebra – odezwała się Frances – zaklęcia pogody nigdy nie były moją mocną stroną , więc nie specjalnie wychodzi mi rzucanie.