O czym chcesz poczytać na blogach?

Rite

Opowiadanie - Onet.pl Blog

,przecież wiedział jak Jared ich nie lubiła- na pewno było wesoło...

-        No wiesz spacerek nam się przydał dla otrzeźwienia...  i do tego przejażdżka metrem,..- zaśmiał się Jared

-        O tak metro... nawet mięliśmy kilku fanów...- zaśmiała się Rita i uśmiechnęła się szeroko kiedy Shannon podął jej kanapkę

-        Jakich fanów?- spytał Shannon z uśmiechem

-        Jakieś babcie uznały nas za pomioty szatana a jakieś młodziaki chciały rite tylko dla siebie...- zaśmiał się Jared widząc jak dziewczyna pochłania chleb

Angel

To ja za Kariną , no ale cwana Karina wiedziała, ze jej nie dogonie jak sobie lekkim kłusem pujdzie:P i wyścig wygrała:P ,ale wróciła tam skad uciekła i mój okrzyk z uśmiechem na pyszczku:"Wróciła :D:D:D". Sie zmachałam :P. i tam znów myśle... ej nie zapłaciłam w końcu M.! no i daje jej te pieniadze i ona sie pyta ile jazd ju było i ja tak wyliczam... Karina... Kamelia z przesiadkami.... Karina... Bunia... I teraz Rita :D - 5 :D No i M. do mnie że poo 10 bedzie 1h gratis :D:D juhu :D i siadłam i sie patrze :"Pomóc Ci ejszcez w czymś M.?" M:"no możesz podprowadzić Rite" ja:"ok" no i prowadze i sie patrze o Oaza za nami idzie:D- naturalnie bez M. Rite puściłam i mówie, do M, ze ma intelkigentnego konie, aM.:"Bo mój" i mnie poprosiła zebym jej go przytrzymała :)to to przytrzymałam Oaze doprowadziałam ją do zakrętu oddałam ją M. i sie z nią pożegnałam:P. A potem tak mi sie nie chciało wracć, ze masakra, no ale ejstem :P i odkryłam , że sobie skóre przetarłam koło zgjęcia na nodze- tak jaby pod kolanem :P i musze sobie kupić rękawiczki jeździeckie! bo mnie paluchy bolą :D aaa!! i jesczez coś! MAm tatuarz :D motylka :P, pod.

S.P.W.

17:15, lukasso24 , koncerty
Link Dodaj komentarz »
piątek, 23 listopada 2007
Podziękowania

Dziekujemy za przybycie wczoraj na koncert do Novej i oddawanie na nas głosów. Dzięki wam dotarliśmy do finału akcji Nove Granie. Teraz zmierzymy się ze zwycięzcą pojednyku Fabryka Napięć vs. Razor of Death. Pozdrowienia dla wszystkich fanów i dla zespołu Rite of Passage - fajny koncert, ale to widzowie zadecydowali.

Już wkrótce powinny się pojawić na blogu fotki z występu.

P.S. Przepraszamy za niedyspozycję naszego gitarzysty, który nie wziął udziału w bitwie gitarzystów. Krótko mówiąc wpłynęły na tę decyzję przyczyny osobiste, w które nie wnikamy:) 

Dozo na scenie Novej Aleksandrii w styczniu!

14:31,

Miley--raycyrus | Your 1# Site About Miley Cyrus - Onet.pl Blog

Skany
Fun Club (marzec 2009)

                                                       
Zapraszam na mojego drugiego bloga o serialu BrzydUla na TVN www.brzydula-fan.blog.onet.pl
Miles (17:48)
2 komentarze/dodaj

18 lutego 2009
Childrens Wish Foundation | Rite Aid | You Gotta Lose This Job | HM3 Promos | Miley nosi okulary? | Cabo San Lucas