O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Rise against

Fantasmagoria - Onet.pl Blog

Tych starszych piosenkach ;p W każdej przerwie między piosenkami tłum krzyczał: „Give it all! Give it all!” Na co Tim: „nie bójcie się, też będzie”. Najpiękniejszy moment koncertu (chyba również dla chłopaków z Rise), kiedy Tim zagrał „Swing life away”, a tłum zaczął śpiewać. Przez pół piosenki Timi wcale nie włączał się do chóru, słowa płynęły z każdego kąta sali… Trzy ostatnie piosenki to było coś ;D Ze sceny.Na scenę wpadł jakiś szczęśliwiec i uściskał Tima, na co ochrona (na marginesie niezwykle chamska) skoczyła do wniebowziętego fana z rządzą mordu w oczach i wyciągniętymi pazurami. Ech… Nie znali panowie realiów koncertów Rise against… Na innych koncertach fani wchodzą na scenę, uprawiają stage-diving, a tutaj ochrona nawet krzywo patrzyła na pogo i ludzi niesionych na fali… Za to na ostatniej „Ready to fall” ochrona już nic nie mogła.

Blog Simply'ego | Świat oczami wyrostka

Zależne i to bardzo, a nawet… bardzo bardzo.

Na dniach – a dokładniej jakoś w sobotę lub niedzielę – ujrzy światło dzienne (a przynajmniej takie mam plany) relacja z czwartkowego koncertu Rise Against. Tak… będzie się działo! Mimo, że po głowie chodzą mi niezbyt pozytywne myśli odnośnie tego wyjazdu – zdecydowanie muszę odstawić rozkminy na bok na jakiś czas – to sądzę, że będzie to dla mnie niesamowite i.

Sakurowy poprawiacz humoru ^^ - Onet.pl Blog

Się z Satsuki uśmiały, to aż nie wierzę; to nie jest aż takie zabawne =_='

Tegookresową Piosenką od Jednej Notki do Drugiej zostaje: Rise Against - Savior. Muszę przyznać, że coś ostatnio nie słucham j-rocka. Co się dzieje z tym światem.

FightForMore

20:42, kakashi515 , Teksty piosenek
Link Dodaj komentarz »
sobota, 11 marca 2006
Rise Against - Rumors Of My Demise Have Been Greatly Exaggerated
so please don't ask me how
I ended up at my wits end and then breaking down
pages torn from books we never read
because we're plugged.

antman - blog

Drogą - ciekawe...
Niby taka pozytywna notka, a ja znowu narzekam ;P
Ehhh... życie...

Tym optymistycznym akcentem kończę na dzisiaj...
Pojawię się wkrótce znowu...
A w playerku akustyczna wersja utworku Rise Against - Everchanging, która ostatnio często umila mi życie...


2008-05-16
antman
skomentuj (5)


 
^ do góry ^ .

colors of my life

tak dla wyjaśnienia :
Rissa - Olka - rzemieślnik xD
Imoen - ja - mag xD

07.11.2006r.

(...)

*Imoen podniosła się i podeszła do Rissy siadając obok niej* Ehh, może w końcu przestaniemy się kłócić? *zapytała miłym. myślę że dostatecznie nie
dlaczego mam ułatwiać
siebie innym sobie
zakręćmy kołem fortuny

~~~


Rise Against - Hero Of War  x152 


czarn00ka 2010-05-23 22:31:13 skomentuj (3)Rise against hero of war

Bardziej charakterystyczna - bloog.pl

Troszkę poczerwieniałe z zimna, błyszczące oczy i uśmiech na twarzy. Czarny płaszcz, czerwona czapka, warkocze, ciężkie, czarne buty, szary szalik, kolorowe rękawiczki i torba na jednym ramieniu. To była.

    Złego sprawiają jej pozory ...
  • Co znajduje się za oknem.
  • All hides a secret.
  • My life is written in verse
  • Welcome to my world
  • Ghost's Zone
  • Me, myself and I
  • Mock of life and do not worry
  • Blog bezpośredniej osoby
Plączących się myśli. Teraz codziennie coś mi się śni, ale gdy się obudzę, nie pamiętam co. Rise Against - Hero of war. ♥ Znowu wieczorami mi smutno. I wieczorami mam więcej rzeczy do przemyślenia. Poza tym.

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

This was the first. We stated that these shocks would be totally unexpected, not even something that Nancy or her teammates could expect, and this qualifies.  Now, what’s next?

Plates are small and thus  easily pushed around. The cone, whose tip points to Antarctica, butts up against the larger Nazca Plate, which resists and forces the spine of the Andes up and over the edge of the.

About this location, but due to its elevation it will afford safety during the Pole Shift sloshing and rise in sea level elevation in the Aftertime.

ZetaTalk Comment 9/18/2010: Clearly Mount Bugarach.

Was not the Sun, the establishment’s favored excuse for the Earth changes caused by the near presence of Planet X, as their last hooplaover a CME warning of magnetic interference on Earth was a dud. Is NASA going to claim a magnetic storm blew in from.