O czym chcesz poczytać na blogach?

Ringo starr

The Beatles czyli Grzeczne Chłopaczki z Niegrzecznymi Grzywkami - Onet.pl Blog

A Day In The Life
You got to hide your love away
Rain
Free as a Bird
Let It Be
Websites
Beatles.com
Polska strona o The Beatles
LastFm.pl
Beatles . Kielce
The Beatles . pl
Zdjęcia z The Beatles
Paul McCartney.com
John Lennon.com
Ringo Starr. com
George Harrison.com
 MPL.com
YouTube
Krótka informacja o The Beatles
Rok założenia : 1960 r.
Rok rozwiązania: 1970 r.
Pochodzenie : Anglia Wielka Brytania .
Gatunek : rock .
Aktualni członkowie : John Lennon ,
Paul McCartney , George Harrison ,
Ringo Starr.
Byli członkowie : Pete Best ,
Stuart Sutcliffe

Blog Wojciecha Majcherka - Onet.pl Blog

Wojny domowej, w którym Paweł idzie do kina Moskwa na film The Beatles (czyli Noc po ciężkim dniu). Żaden z członków zespołu nigdy nie przyjechał do Polski solo. Dla dwóch jest to już niemożliwe (obaj mają za to swoje uliczki w Warszawie, George Harrison od dzisiaj). Oczywiście przyjazd Ringo Starra nie był tak ekscytujący jak mógłby być koncert Paula McCartneya, ale pojawienie się perkusisty Beatlesów w Sali Kongresowej i tak wzbudziło nieopisany entuzjazm.

Wcześniej przyglądałem się widowni, która schodziła się na występ i był to widok na.

m.

W kałużach przy zakładaniu i motaniu).
I śmiesznie się robi zdjęcia w coffee heaven przy czasach naświetlania długich bardzo. A głębia ostrości 1.7 jest bardzo pozyteczna.
Idę z tą herbatą poleżeć, bo bynajmniej nie jestem teraz piękna i mniej widzę, co najistotniejsze.
02.02.2006 :: 22:45 Komentuj (1)377. Cześć, jestem Ringo Starr, a ty?
Wszystko, co chciałabym dziś napisać, jest w tym, co gra na początku utworu numer trzy na 'Muzyce ze słowami'.

Zaś May przyniosła okrągły kamyk
nie więcej niż świat i nie mniej niż być samym.


Ostatnio bardzo często muzyka mówi zamiast słów, chociaż może tego nie widać.
Pamiętaj gdzie
Zapomnij tu

MuZyKa i WyKoNaWcY

urodził się 9 października 1940 roku. Od najmłodszych lat wskazywał zdolności plastyczne, literackie i muzyczne. W połowie lat 50. założył grupę THE QUARRY MEN, przemianowaną później na THE BEATLES, w której oprócz niego grali Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr. Był gitarzystą i wokalistą. Skomponował i napisał teksty do połowy repertuaru zespołu (m.in. utrzymane w hipisowskiej konwencji ,,Strawberry Fields Forever" i ,,All You Need is Love"). Był najpopularniejszą postacią grupy. Jego charakterystyczne okulary, tzw. lenonki, stały się niezwykle podne. Związek Lenona z Yoko Ono był jedną z przyczyn rozpadu zespołu. Z.

you say shoo, I say rama

Porównywalne z fenomenem kręgów w zbożu Północnej Dakoty.
No… to zaczynamy!

Oto protoplaści legendarnego zespołu The Beatles. Najwyższy – John Lennon z żółtą kaczuszką siedzącą na pudle (symbol pokoju – przyp. aut.). Obok – Paul McCartney w drewnianym gorsecie, z tęczową ramienią na gitarze. Oraz najmniej rzucający się w oczy Ringo Starr w pozie a’la Trinity z Matrixa. Dla ciekawskich: George’a Harrisona nie ma. George poszedł napalić w piecu.

To ptak! To samolot! Nie! To Adam Małysz skradziony z Cepelii. Cena wywoławcza rzeźby na allegro – 2000 PLN.

Botek Klekotek. Podczas lotu Afryka – Świnoujście, zatrzymał się w Tychach przy ulicy Sienkiewicza, aby.

Britpop

Zapisał się na długo. Każdy z nas ma swoją ulubioną piosenkę, ulubionego wykonawcę i gatunek muzyczny, jednakże wśród tej różnorodności są tytuły, które moim zdaniem spodobają sie każdemu z nas. Są to utwory charakteryzujące się swoją ponadczasowością.

The Beatles, czyli zespół powstały w 1960r w składzie: John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr. Pierwszą rzeczą jaka mi się kojarzy gdy słyszę słowo "Beatles" to przede wszystkim tłumy nastolatek piszczące i płaczące przed sceną. Jakie uczucia musiały w tamtych czasach towarzyszyć w relacjach fan-wykonawca, że dochodziło do takich aktów zbiorowej histerii. Zresztą całe to zjawisko zyskało nawet swoją nazwę: "Beatlemania", co wcale mnie nie.

engravera - Onet.pl Blog

The Recording Academy zaproponowali Miley Cyrus, The Jonas Brother, Justin'owi Bieber, Keshy oraz LL Cool J wystąpienie w roli prezenterów. 52 rozdanie nagród Grammy ma się odbyć w Los Angeles o godzinie 8.00 wieczorem czasu amrykańskiego. Wiadomo już oprócz wcześniej wymienionych sław zjawią się także w podobnych rolach: Norah Jones, Carlos Santana, Ricky Martin, Ringo Starr. Będą też także aktorzy, m.in: Kristen Bell, Jeff Bridges i Josh Duhamel. Swoimi występami zachwycić mają:  Bon Jovi, the Dave Matthews Band, Lady Antebellum i the Zac Brown Band.