O czym chcesz poczytać na blogach?

Ringer

Ukryta Władza

6. Citroen – producent samochodów osobowych. Firma założona przez Andre Citroena, 100% Żyda, syna holenderskiego Żyda oraz warszawskiej Żydówki.

7. Mercedes-Benz – wywodzący się od Gottlieba Daimlera, Karla Benza, Emila Jellinka oraz Wilhelma Maybacha koncern motoryzacyjny. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych marek świata, a rozwija się już od przeszło wieku dzięki połączeniu germańsko-żydowskiego sprytu, pieniędzy oraz pomysłowości. Karl Benz finansował swoje badania z kasy swojej żydowskiej żony Berthy Ringer, która dbała również o marketingową stronę przedsięwzięcia. Z kolei Jellinek oraz Daimler sami byli Żydami.

8. Max-factor – producent kosmetyków. Jak sama nazwa wskazuje założycielem był Żyd z Łodzi o takim samym nazwisku. Już w młodości wyemigrował do USA i tam zajął się charakteryzacją w totalnie opanowanym przez Żydów Hollywod, aby później wystartować z własnym interesem.

9. Radio Wolna Europa – jedno z wielu żydomasońskich.

Nie jestem nawet namiastką 'GWIAZDY', więc mam namiastkę strony oficjalnej. lil.u@interia.pl

CNE dla Mtv drugi odcinek nowego programu RAP Pakamera (śmiej się, śmiej), 27go marca będzie można zobaczyć mnie, WdoWĘ i Anię Sool na ekranie telewizora. Na marginesie: od Ani też nie chcę być ładniejsza ani lepsza. To sympatyczna, urocza, uśmiechnięta dziewczyna i życzę jej i jej płycie sukcecu, z całego serca.

Co do tego jazzu w samplach, to rzeczywiście jest ciekawy temat. Niezależnie od tytułów płyt różnych wykonawców i tego, co mieli na myśli. Chciałabym mieć okazję podyskutować na ten temat z kilkoma osobami. Posłuchać argumentów i wyrobić sobie stanowczą opinię. Swoją drogą - 'Dead Ringer' RJD2 to płyta wszechczasów.

Chyba dosyć konkretnie zaleciało oficjelem. Spadam. Dzisiaj koncert 5g w dawnym Forum Fabricum. Zajrzyj.

PS. U mnie wszystkie linki działają, niedawno robiłam w nich porządek, nie wiem o co cho z tym, że nie daje się niby ściągnąć.
A pozytywne opinie zawsze dają energetycznego kopa, byle były wygłaszane w granicach rozsądku. Piątka!

skomentuj (26)

14:08:17 2006-03-05

.::Powrót do konwencji::.
Zrobiłam wczoraj hiperpranie, posprzątałam i nawet nie miałam za.

Lost, Roswell, Grey's Anatomy:Chirurdzy

Hanks.

"Elizabethtown" to opowieść o nieoczekiwanej miłości, jaka rozkwita pomiędzy dwójką młodych ludzi. W drodze do szczęścia muszą oni pokonać wiele przeszkód związanych z konwenansami życia ludzi na Południu USA.
W obsadzie znajdą się m.in. Kirsten Dunst i Jane Fonda."
Jak podaje Dark Horizons 16 grudnia (stare)(tł.e. Nasiadko filmweb)

Film Katherine
"Katherine Heigl, znana polskim widzom m.in. z serialu "Roswell: w kręgu tajemnic", wystąpi u boku Johnny'ego Knoxville'a w produkowanym przez wytwórnię Fox Searchlight Pictures filmie "The Ringer". Za kamerą stanie Barry Blaustein. Autorem scenariusza jest Ricky Blitt. Zdjęcia już się rozpoczęły i są kręcone w Austin w Teksasie.

Będzie to opowieść o mężczyźnie (Knoxville), który udaje upośledzonego umysłowo aby wziąć udział w specjalnej olimpiadzie. Wygrywając chce zdetronizować dotychczasowego mistrza Jimmy'ego a za uzyskane pieniądze spłacić długi. Heigl zagra ukochaną głównego bohatera.

Producentami projektu są bracia Peter i Bobby Farrelly."
źródło The Hollywood Reporter /filmweb

Nowy projekt Jason'a
"Jason Behr, znany.

Blog wizard1

...chcę... niedziela, 11 czerwiec 2006, 10:06 Chcę, by Twe oczy w moje patrzyły,
Chcę, by Twe usta z moimi się złączyły,
Chcę, by Twe serce dla mnie biło,
Chcę, by NAS na świecie dwoje tylko było.

Komentarzy: 14 ...marzenie... sobota, 10 czerwiec 2006, 05:57 Nie oczekuj od  życia nic oprócz spełnienia marzeń.   (Napis na murze - Wrocław 2003)
Komentarzy: 5 ...prawda...? piątek, 09 czerwiec 2006, 12:33 Ludzie twierdzą  że kochają prawdę,  ale w rzeczywistości pragną wierzyć,  że to co kochają,  jest prawdą.
(Robert Ringer )