O czym chcesz poczytać na blogach?

Rimmel

{ R I M M E L } - Onet.pl Blog

3 / / Skomentuj.
Jestem fanem całej sagi na wieczność...

Menu.
# Linki
# Stały Gość
# O Rimmel
# Akcje By Rimm
# Biblioteka
# Dodatki
# Cennik -.

"Możesz mnie nienawidzić, bylebyś mnie kochał..." - Hermiona Granger & Blaise Zabini - Onet.pl Blog

Z sezamem. Jej życiowym marzeniem jest zmienić świat na lepsze. Hermiona dzieli dormitorium z Parvati Patil, Ginny Weasley i Lavender Brown. Ulubionymi przedmiotami Hermiony są Transmutacja, Numerologia i Starożytne Runy. Jej ulubiony kolor to brązowy. Została przydzielona do Gryffindoru.
Pansy Parkinson
Chciwa i przebiegła brunetka o ciemnych, nienawistnych oczach. Jest śmiała i perfidna. Nienawidzi szlam. "Szlamy to zakały tego świata. Kogoś takiego powinno sie od razu potraktować Avadą." Do jakiegoś czasu myślała, że jej przyjaciółką jest Marylin. Pokłóciły się o nikogo innego jak Blaisa. Nienawidzi wszystkiego co ma więcej niż 250 kalorii. Od początku 7 klasy Hogwartu marzy o namiętnej randce z Blaisem Zabinim. Dzieli dormitorium z Marylin Gold i Macy Rimmel. Ulubionymi przedmiotami Pansy są te, na których siedzi z Blaisem. Najbardziej lubi.

''Żyć kolorowo... '' - Onet.pl Blog
Rimmel ♥ (16:42)
32 komentarzy
http://www.valenth.com/feed/264164


Copyright 1996-2012 Grupa.

♥ KachaZiele.bloog.pl ♥ Twoje najlepsze polskie źródło informacji o Katarzynie Zielińskiej! - bloog.pl

Być trwały i mocny.  Na wieczorne wyjście zaszalej i zrób sobie fioletowe smokey eyes jak Kasia. U Katarzyny Zielińskiej fioletowe smokey eyes idealnie pasują do rudej, gładkiej fryzury.


By uniknąć kiczu, fiołkowe szaleństwo powinno skupić się tylko wokół oczu. Cienie nakładamy na całą górną powiekę, delikatnie je rozcierając. Tak by były tłem tęczówki, a nie dominowały na twarzy. Koniecznie muszą połyskiwać, by ładnie odbijały światło i tym samym odmładzały spojrzenie. Choć tradycyjnie purpury, śliwki i lilie zarezerwowane są dla zielonych, piwnych i orzechowych oczu, to gdy zmiesza się je z odrobiną miedzi, będą pasować też do niebieskich

 


Rimmel London Glam Eyes Professional Liquid Liner
$5.45 - asos.com

Welcome at Fergie.1k.pl || Site about Ferguson || Nice moment with this book - Onet.pl Blog

( jest to juz 2 na tym Blogu, oczywiscie sama napisalam)
 

1. Nałóz na twarz puder, aby twarz była matowa.
2. Pomaluj wewnętrzne kąciki oczy mocno turkusowym cieniem, koniecznie kryjącym
3. Środek oczu pomaluj żółtym. Zwnetrzne kąciki pomaluj czerownym i rozetrzyj linie między jednym a drugim cieniem(bardzo dokladnie), i nieci mniej dokladnie przy niebieskim i żółtym
4. Delikatnie pomaluj rzęsy tuszem.
5. Na koniec pomaluj usta kryjącym błyszczykiem, najlepiej z błyszczącymi dobinkami.

kosmetyki(oczywiscie mogą być inne!)
puder/fluid(zalezy od potrzeb)-np. L'oreal True match,  Rimmel Cool Mate
Cienie-wszystkie kolory możesz kupić w perfumeriach np. Sephora, Douglas, ale w innych drogeriach też:).
Tusz - mocny efekt - Dior, DiorShow, delikatniejszy - Rimmel Volume Flash
Błyszczyk - Dior Addict Ultra Gloss(odcień 151).

To na tyle:).
papa ;* ;*

Natalia
51 /Skomentuj/

Miłość nie istnieje. Jedynie pożądanie czegoś lub kogoś. - Onet.pl Blog

W parku. - odpowiedziałam mu, a w głowie miałam już wizję, jak mógłby zareagować Tom na jego widok.
- Okey. Koło fontanny? - spytał, a ja mu przytaknęłam. - To do zobaczenia. - powiedział Max.
- Tak, do zobaczenia. - odpowiedziałam mu i rozłączyłam się. Z lekkim uśmiechem wstałam z podłogi i poszłam do łazienki. Usiadłam na krawędzi wanny zgoliłam nawet najmniejsze włoski jakie tylko pojawiły się na moich nogach. Nakremowałam nogi balsamem nawilżającym i podeszłam do umywalki. Umyłam dłonie, potem twarz, zmyłam makijaż i na nowo nałożyłam lekki podkład, pomalowałam rzęsy czarną maskarą z Rimmel London i powieki oczu pomalowałam jasnym brązem. Zeszłam na dół po schodach jak najciszej, tak by nie stukać obcasami butów. Zjadłam obiad i prawie bezszelestnie weszłam po schodach z powrotem na górę do łazienki. Wyszczotkowałam porządnie zęby, podprostowałam włosy, użyłam perfum Calvin'a Klein'a ETERNITY i na koniec pomalowałam usta bezbarwnym błyszczykiem.Weszłam do pokoju, wzięłam mój telefon, który wsunęłam do tylnej kieszeni spodenek i spojrzałam na zegar. Miałam jeszcze 20 minut; droga do parku zajmie mi około 15 minut,  więc będę miała 5 minut na tak zwane przygotowanie się psychiczne.