O czym chcesz poczytać na blogach?

Riku

destiny-island.blog.pl

I w tym momencie wpada na niego Sora* hej spokojnie! ja tez sie ciesze ze Cie widze ale bez przesady ==" *Cała paczka jeszcze przed chwila siedzaca przy stole wychodzi przed restauracje* Długo sie z wami nie widziałem.. Ale nie muicie mi mówić co sie z wami działo.. nawet nie chce wiedziec.. na razie interesuje mnie tylko co macie zamiar zrobic *lekko sie usmiechnał*

Riku 2003-08-17 16:32:47 Puścił(a) w świat kawałek tej opowieści

bądź tak miły i powiedź co sądzisz: skomentuj jak to uczyniło (0) osóbek

*~*~*


*wpada na Riku* AŁA!! DO CHOLERY, UWAŻAJ JAK CHO... *zdał sobie sprawę z tego kto przed nim stoi i go zamurowało* Eeee... Eeee.... Eeeee.... MATKO BOSKA MAM ZWIDY!!!!!! *wbiega do restauracji, podbiega do riku i ciagnie go za włosy* Matko... PRAWDZIWE!!! *łapie jego rękę i wymachuje nią na wszystkie strony* Dobry Boze.... TY ŻYJESZ?!?!?!Jak... Co... Skąd ty tutaj... Kyaaaaaaaa!!! *wali głową w ścianę* Ćwir, ćwir jestem świr! **BAAAAM** *upada na podłogę*

Sora 2003-08-17 16:39:08 Puścił(a) w świat kawałek tej opowieści

bądź tak miły i powiedź co.

Kingdom Hearts 3 - historia naszymi oczmi - Onet.pl Blog

Powaliło... Tu Animka! Znacie mnie zapewne z licznych opowiadań na onecie (mam taką nadzieję xDDD), wraz z Yuii-chan (ją pewnie też znacie z różnych blogów) zafascynowane serią Kingdom Hearts ( a co z tego, że ja grałam tylko w dwójkę, a Yuii w kawałek tylko xDDD chociaż dzięki filmikom i stronom wie więcej na ten temat o de mnie...) wymyśliłyśmy (niezwykle prawdopodobną xDD) wersję zdarzeń w zbliżającej się ostatniej (najprawdopodobniej) części gry.

Udało się. Świat znów był bezpieczny a Organizacja XIII zniszczona (T-T). Wszystko to dzięki Sorze i Riku, którym to nareszcie udało się wrócić na ich ukochaną wyspę. Wyglądało na to, że znów będą wieść tam spokojne życie, gdy nagle...
-Sora! Riku!
-Co jest?
-Spójrzcie.
Przybiegła Kairi trzymając w ręku butelkę, w której wnętrzu znajdował się list z królewską pieczęcią.
-To od Króla!-wykrzyknęli niemalże w tym samym czasie Sora i Riku
Szybko otworzyli butelkę i wyciągnęli list. Riku odczytał go na głos:
"Drodzy Sora i Riku,
Mam dla Was smutne wieści. Przejścia między światami znikły. Prawdopodobnie podróżowanie między nimi.

Kingdom Hearts Yaoi ~ - Onet.pl Blog

Siedziałem na pierwszej lekcji zaintrygował mnie. Sam jego wygląd dawał do zrozumienia, że jest inteligentny, wysportowany, no i bogaty. Mimowolnie spoglądałem na Riku podczas kolejnych lekcji, gdy siedziałem obok Kairi. Wydawał się skupiony na lekcji, a jego twarz nie wyrażała żadnych emocji.

   I owszem, Masaki był skupiony, jednak to nie lekcja historii profesora Xigbara przykuwała jego uwagę, a właśnie nowy chłopak. Brązowa, rozczochrana czupryna, wielkie, niebieskie oczy okolone długimi rzęsami, mały nos i usta, lekka opalenizna. Riku miał już zakodowany w pamięci każdy szczegół. Może ten rok będzie jednak ciekawszy, niż się wydawało ... Pomyślał i wrócił do obserwowania Sory spod swojej długiej, srebrnej grzywki.


***


–Masz czas o 15? Moglibyśmy się spotkać, oprowadziłabym cię po naszym małym miasteczku. W końcu dopiero co się przeprowadziłeś.
–N-naprawdę? To bardzo miło z twojej strony.
–To co?
–Jasne, możemy się spotkać.
–Świetnie! Bądź o 15 przy pomoście,.

"Tomorrow I'm gonna leave you, but I am here for you tonight..." - Onet.pl Blog

- Tatuś. – Odwrócił się w kierunku swojego dziecka, natychmiast biorąc ją w ramiona. Wiedział, że ją przestraszył wrzaskiem, dlatego teraz musiał zapanować nad wszystkim, co tak szybko się posypało. Pobiegł do sypialni, by ponownie chwycić w ręce telefon i wybrać numer do przyjaciela, który jako jedyny będzie w stanie mu pomóc. – Boję się...

- Spokojnie Skarbie, nic złego się nie dzieje. – Starał się być opanowanym, ale to niestety na niewiele się zdawało. Wydawało mu się, że czeka nieskończoną ilość czasu zanim Rajamaa zaakceptował połączenie. – Halo?

- Haber, człowieku...

- Nie mam czasu. Opieprzysz mnie później. Riku, zbieraj się i natychmiast do mnie przyjeżdżaj. Wytłumaczę Ci na miejscu. Sam się.

Bohaterowie Yaoi... - Onet.pl Blog

Dzieckiem. Najpierwszym planie zawszę stawia przyjaciół. Gdy poznaję Axela, pana domu w Twilight Town, wydaję się być nim oczarowany, zresztą tak, jak i sam „Pan” nim…

Riku:

Najlepszy przyjaciel i największy rywal Sory.

Riku jest ułożonym i inteligentnym młodym chłopakiem, zdecydowanie dojrzalszym od reszty dzieci zamieszkujących Destiny Islands[Miejscowość w której dzieją się dwa pierwsze rozdziały]. Jak sam przyznał, zawsze myślał, że jest we wszystkim lepszy od Sory. To właśnie duże ego było przyczyną kłopotów Riku..

Kairi:

Kairi jest serdeczną i życzliwą dziewczyną, która uparcie dąży do swojego celu. Mimo tego, że straciła wspomnienia z czasów dzieciństwa, nie przejmowała się tym, ponieważ była szczęśliwa na Destiny Islands. Wiecznie martwi się o Sorę i Riku.

Sora:

  

Sora - odważny, odrobinę dziecinny, ale przede wszystkim dobry. Jeśli już o coś się martwi, to przeważnie o innych. Jest w stanie poświęcić się dla zupełnie nieznajomej osoby. Ceni swoich przyjaciół.

Axel:

Dwudziestojednoletni wampir,.

chcesz ciAho??:)luty

Created by DeBi
for blog.layouts
2005-02-04 23:01:00 >> ciasto:)

kurde jakie to przewspaniałe, białas tak kiedyś powiedział...cos tam czy idzie ciasto:) i to było wspaniałe, ej ide sobie ulicą aż tu nagle 2 ziomki gadają: "ej to idziemy na LACHONY?" myślałam że sie posikam, serio:) aha miałam wam napisać że byłam przed chwilka SIKU RIKU (to jest dopiero wspaniałe) ej siku riku, tak kiedys mówiłam jak byłam mała i chciałam siusiu!!!!!już luty jest, wiecie? i zaraz ferie i jade do zakopanego z anią i basią, i kurde zrobie w zakopanem SIKU RIKU:) dobra idę bo gupoty piszę...a psik!!!:) (ej cały dzień kicham jak debil)
skomentuj (2)
2005-02-12 16:15:59 >> iha!!:)

to IHA też jest fajne, ej jutro wyjeżdzam, to znaczy tak naprawdę to w poniedziałek, ale jutro ide nocować u basi od której od razu pojedziemy na obóz, bo basia mieszka w piasecznie i tam jest zbiórka...aha.

Tam gdzie jest wielka miłość, tam zawsze zdarzają się cuda... - Onet.pl Blog

Słowa. Uśmiechnęła się pod nosem, gdy rozpoznała kołysankę, którą nucił jej kiedy tylko mógł. Stała tak bez ruchu ładnych parę minut, nie chcąc przeszkadzać Haberowi i wyrywać go z transu. Swoją drogą bardzo lubiła przyglądać się jak gra nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Jednak mimo tego,że nie chciała dać znać o swojej obecności przyjaciołom, blondyn zdążył dostrzec kątem oka jej sylwetkę oświetlaną przez żółto – pomarańczowe płomienie. Powoli, ostatni raz przejechał po strunach czerwoną kostką od gitary i podał instrument Riku, siedzącemu obok niego. Bez wytłumaczenia i zupełnie bezceremonialnie wstał z długiego pnia na którym siedział wraz z kolegami i ruszył powoli w stronę domku. Nawet nie zwrócił uwagi na brunetkę stojącą tuż za plecami Jukki, ale to był tylko początek jego niecnego planu. Włożył jedynie ręce do kieszeni czarnych jeansów i co jakiś czas kopiąc kamyczki napotkane na swojej drodze oddalał się od ogniska. Kärkkäinen momentalnie odwróciła się na pięcie i zaczęła uważnie przyglądać się blondynowi. W pewnym momencie dziewczęca ciekawość połączona z.