O czym chcesz poczytać na blogach?

Rift

Paweł Biega

Niż zjem w oryginale.

Chociaż może…

Ciekawe jest też, ile to jest 5000 kilometrów. Otóż to jest tyle, co stąd do tamtąd, gdzie “stąd” to Polska a “tamtąd” to Etiopia, czyli drugi (Kenia jest bezkonkurencyjna) kraj gdzie rodzą się najlepsi długodystansowcy świata. Nie szukając długo: Kraków (ten w Polsce) od Asseli (miejsca urodzin Haile Gebrselassie) dzieli… 5000 kilometrów. Dokładnie!

Jeszcze ze dwa, trzy miesiące i dobiegnę do Rift Valley w Kenii.

Bo im więcej biegam tym kręcenie kolejnych kilometrów przychodzi mi coraz łatwiej. I przy okazji staje się coraz mniej istotne. Pierwszego tysiąca nie zauważyłem, drugi tysiąc zauważyłem i uczciłem go sam ze sobą. Zimnym piwem, oczywiście! Wtedy byłem dumny z tego, że już tyle w życiu przebiegłem. Czułem się, wbrew wszystkim i wszystkiemu, kimś wyjątkowym. Teraz też się tak czuję, ale jakby mniej…

Kolejne tysiące po prostu mijały. Nie wiem nawet, kiedy. Przestało to mieć znaczenie i przestało to robić.

Trance Of Space - Onet.pl Blog

– Tokyo (Original Mix)
http://www24.zippyshare.com/v/9765984/file.html


Markusanie musze przedstawiac i jego Big Roomowych utworow .A tu remix slynnej Grecji :P

Three Drives - Greece 2000 (Markus Schulz Big Room Remix Edit)
http://www65.zippyshare.com/v/34366039/file.html


tu nic nie trzeba pisac :P

Arty & Mat Zo - Rebound (Original Mix)
http://www8.zippyshare.com/v/28990257/file.html


Bayer zremiksowal perfekcyjnie Rift ciezkie progresywne brzmienia baja !

Matt Lange - Rift (Andrew Bayer Remix)
http://www63.zippyshare.com/v/41938999/file.html

My Vocal Track Month

Gabriela wszyscy znaja z pewnego duetu :P a ty pokazal nam swoje solowe umiejetnosci dodajac do tego cudowny wokal
Winter Kills i jest utwór ktory zasluguje na powyzszy tytul :D
 

Josh Gabriel pres. Winter Kills - Hot As Hades.

Darmowe gry online – dla dzieci, logiczne

Na kawałek Haubica lub artylerii. Powinien on naprawdę odwołać ludziom, którzy cieszyć się bardzo długich zakresy i mające na skillshots i czołowych cele. Możemy ekscytującą oferuje nową odmianę mage League of Legends i będzie nadal dodawać nowe sposoby odtwarzanie istniejących ról do gry.Co mogę obawa większość wraz z upowszechnianiem Dominion wygląda na jest spełnieniem.  Wygląda Riot zaczyna się skoncentrować się na tworzeniu Mistrzów specyficzne dla pewnych rodzajów gry.  Podczas gdy jestem pewien, że otrzymał swoją użyteczność w Summoner’s Rift, wydaje się że większość jego umiejętności zostały zaprojektowane z Dominion pamiętać, nadając mu dalekiego zasięgu, zakłócenia globalnych. Z ostatnich Uruchom tryb gry Dominon wygląda Riot będzie próbować bang się niektóre znaki z globalne umiejętności.  Jeśli istnieją dwie rzeczy, które dominują w Dominion na szybkość i zakres.  Jeśli masz jeszcze do rozegrania meczu Dominion, należy wiedzieć że mogą przerywać wroga do przechwytywania punktu po prostu trafiając go.  Nadanie Xerath umiejętności te “dalekiego zasięgu barrage”,.

Blog baalrog

Battle.Net Ladder Pride/Duma Cham + Sur + Io + Lo Bronie drzewcowe 25% szansa na rzucenie 17-poziomowego zaklęcia Ściana Ognia, przy otrzymaniu ciosu Poziom 16 Aura Koncentracja podczas noszenia 250-310% premia do skuteczności ataku +(1% na poziom)1-99% obrażenia zadane Demonom (zależy od poziomu postaci) Dodaje 50-280 obrażeń od błyskawic 20% szansa na Zabójcze Uderzenie Trafienie oślepia cel Zamraża cel +3 +10 żywotności Uzupełnienie życia +8 +(1% na poziom)1-99% dodatkowe złoto od potworów (zależy od poziomu postaci) Występuje tylko na Close Battle.Net Ladder Rift/Szczelina Hel + Ko + Lem + Gul Bronie drzewcowe / Berła 20% szansa na rzucenie 16-poziomowego zaklęcia Tornado, w czasie zadawania ciosu 16% szansa na rzucenie 21-poziomowego zaklęcia Zamarznięta Kula, podczas ataku 20% premia do skuteczności ataku Dodaje 160-250 obrażeń od magii Dodaje 60-180 obrażeń od ognia +5-10 do wszystkich atrybutów 38% otrzymane obrażenia przechodzą na manę 75% dodatkowe złoto od potworów Poziom 15 Żelazna Dziewica (40 Ładunków) Wymagania -20% Występuje tylko na Close Battle.Net Ladder Spirit/Duch Tal + Thul + Ort + Amn.