O czym chcesz poczytać na blogach?

Rifle

Blog zwierzaka - Onet.pl Blog

Maluję powoli Traków, wraz z czterema podstawkami zacząłem robić też obóz, takie złapałem natchnienie. A przy malowaniu zawzięcie oglądam zasoby YouTube, wczoraj dostałem linka do kabaretu, który mnie doprowadził do łez. Ze śmiechu. Nowy skecz Ani Mru Mru "Lokomotywa". Śmiejcie się razem ze mną!


 

 

zwierzak777 (23:26)
Skomentuj mnie

16 grudnia 2010
Rosjanie DBA - komplet

Fotka zbiorowa pełnego składu Rosjan, na razie ten projekt uważam za skończony.

Pięść pancerna: 2x JS2, T34/85, T34/76, T-80.

Piechota: 4 drużyny piechoty, każda składa się z dowódcy uzbrojonego w pepeszę (SMG), zastępca uzbrojony w Rifle, obok nich soldat z LMG, oraz 4 szeregowców z Rifle. Drużyny oznaczone cyframi w kolorach:.

mam40

Wyprałem swoje dżinsy i … nie mogę wyjść z domu. Tzn mogę, ale nie wyobrażam sobie szukania innych spodni, dawno nie używanych, lub skorzystania z tych codziennych, oficjalnych, do pracy.
Czytałem kiedyś, że znany rockman po oddaniu swoich jedynych dżinsów do pralni o mało nie spóźnił się na spotkanie z królową brytyjską. Niebieskie dżinsy – symbol kultury zachodniej był w czasach mojej młodości rekwizytem kultowym – pamiętam pierwsze swoje oryginalne, kupione w państwowym sklepie za 1440 zł, niestety nie była to marka najmodniejsza wówczas czyli ani Rifle, ani Wranglery ale jakaś marka francuska, bardzo oryginalna o świetnym odcieniu blue i wąskich nogawkach. Potem miewałem doskonałe Wildcaty, o bardzo grubym, sztywnym materiale i ciemnym kolorze; spierały się wolno i mocno farbowały. Nowe dżinsy w szkole to niesamowita nobilitacja. Kupione w Peweksie za 18$; (dolary były wtedy po 100-120 zł) służyły jakieś trzy lata, po czym trzeba było zbierać pieniądze na nowe.
Dżinsy nie mogły być zbyt czyste – pamiętam jaki podziw wzbudził mój kolega, który w czasie wakacji nad morzem, wytarł z radością brudne od frytek i ryby ręce.

Swordbase

Naprawdę polecam każdemu kto ma te dodatkowe 3 osoby, ale pod warunkiem że jako czwórka grajków prezentujecie jakiś poziom, bo jak nie to wpierdol wam wróżę. Jedyną rzeczą jaka mnie tutaj drażni to mała ilość map, bo nie przeszkadza mi to że są to mapy z Forge’a, przeszkadza mi fakt że nie ma ich zbyt wiele (tryby rozgrywki to inna bajka i tutaj jest git). Na oficjalnej stronie MLG jest mnóstwo map które miały feature’a, ale na playliście ich nie widać i według mnie to duży błąd.

Team Classic to coś co było fajne. Było, bo od momentu jak wrzucili na start Needle Rifle to nie gram w to praktycznie. Co jest tego powodem? Otóż według mnie Needle Rifle to jeszcze większy random niż DMR’ka, którą mi się udało już jakoś okiełznać (czytaj: nie spamuję od dłuższego czasu). Wspomniana na początku tekstu prędkość poruszania i “nienapomknięta” wysokość skoku czynią Team Classic małpim trybem. Jedynym plusem są tutaj mapy, bo są to odświeżone w Forge’u (wiem, wiem… znów Forge) klasyki z Combat Evolved( gdzie jest kierwa Chillout i Prisoner?!?!, Halo 2 (gdzie Foundation?) i Halo 3. (gdzie Guardian do diabła?). Powiem krótko,.

Poradnik Ace of Spades - Onet.pl Blog


Wybieramy drużynę wciskając 1 lub 2 w zależności do której chcemy przynależeć lub 3 gdy chcemy zostać latającym obserwatorem. Następnie wybieramy broń.
__________________________________________________________________________________________________

Bronie:

__________________________________________________________________________________________________

1 - The Rifle

Map of the problematique

Don't wake me

Last week I had the strangest dream
Where everything was exactly how it seemed
Where there was never any mystery of who shot John F. Kennedy
It was just a man with something to prove
Slightly bored and severely confused
He steadied his rifle with his target in the center
And became famous on that day in November


Jack Sparrow

Yo, ho! Nazywam się Piotrek, mam 12 lat, interesuję się sportem,grami komputerowymi, filmami, a w szczególe Piratami z Karaibów. Oglądam również filmy z Jackie Chanem. Pozdrawiam wszytkich piratów:)!

Dołącz do pirackiej załogi...


Linki

Strona z fotkami cpt. Jacka
Klub Piratów z Karaibów
Fajny blog o piratach
Czarna Perła
Black Pirate
Gdzie Karaiby Do Diaska?
Jack Sparrow powraca !
Jack Sparrow and me
Capitan Morgan AdamsPiracka Piosenka: Yo ho, yo ho, a pirate's life for me. We pillage, we plunder, we rifle, and loot, Drink up, me 'earties, yo ho. We kidnap and ravage and don't give a hoot, Drink up me 'earties, yo ho. Yo ho, yo ho, a pirate's life for me. We extort, we pilfer, we filch, and sack, Drink up, me 'earties, yo ho. Maraud and embezzle, and even high-jack, Drink up, me 'earties, yo ho. Yo ho, yo ho, a pirate's life for me. We kindle and char, inflame and ignite, Drink up, me 'earties, yo ho. We burn up the city, we're really a fright, Drink up, me 'earties, yo ho. We're rascals, scoundrels, villans, and knaves, Drink up, me 'earties, yo ho. We're devils and black sheep, really bad eggs, Drink up, me.