O czym chcesz poczytać na blogach?

Riddim

Podziemne Pismo Tajniak

Czy będzie tak fajnie jak poprzednio? I ta muzyka... Jeśli jej zabraknie, to film nie ma sensu.

Sztos i Kiler stanowiły dobraną parę. Drugi Kiler zawiódł.

skomentuj (0)

Reggae nad Wartą 2007-07-14 13:28:04

To reaktywowany w 2005 roku najstarszy chyba polski festiwal Reggae. Odbywał się od 1986 roku do połowy lat dziewięćdziesiątych. W tym roku swe miejsce w czasie ma w dniach 13-14 lipca. Miejsce w przestrzeni, jak zwykle: w Gorzowie.

Wczoraj wystąpili: MAJESTIC, BAKSHISH, JAH MEEK & MARLENE JOHNSON & Tumbao Riddim Band oraz CULCHA CANDELA.

Dziś wystąpią: VESPA, PARALIŹ BAND, WSZYSTKIE WSCHODY SŁOŃCA, I2RA3L, SYMEON RUTA & INITY DUB MISSION feat. NOWAK & GEDEON JERUBBAAL.

skomentuj (0)

audycja Paulusa w Radiu Gdańsk - errata 2007-07-14 13:32:25

Ostatnia informacja o nowej audycji Paulusa Mazura od razu okazała się nieaktualna. Przez wakacje bowiem Paulus występuje w tym radiu we wtorki w godzinach 19-21. Poleca się.

skomentuj (0)

Reggae Na Piaskach 2007-07-14.

murzay blog

Wie, w piątek był organizowany koncert bębniarzy, a w sobotę właściwy festiwal. Tegoroczna edycja zacznie się w piątek 25 sierpnia koncertem Gentlemana, będącego w trasie z płytą Confidence. Możemy się więc spodziewać wielu gości, takich jak Daddy Rings, Barrington Levy czy nawet sam Anthony B. Wiadomo, że w trasę wyruszają razem ale czy trafią także do Polski, dowiemy się za pewne w najbliższych miesiącach. Ze swojej strony gorąco zapraszam i polecam, podobno wrażenia z koncertów Gentlemana są niezwykłe i niepowtarzalne. Co do drugiego dnia festiwalu nic jeszcze konkretnego nie wiem, na pewno wystąpi Tumbao Riddim Band, ale kogo jeszcze przywieje na Regałowisko usłyszycie już niedługo. Nowością a raczej rzeczą zupełnie normalną będzie wprowadzenie biletów wstępu, co wiąże się chyba z koncertem gwiazdy z Kolonii. Póki co nie wiadomo ile wyniesie cena za wejściówki...

Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz zapraszam!!

Forward unto Zion!!murzay 2006-03-06 14:08:58
skomentuj (3)


Wieczór sportu i muzyki czarnej...

Gdy tak sobie tu siedzę, a za uchem pogrywa Seksualna czekolada kończy sie wieczór pełen sportowych wrażeń jakiego tu jeszcze nie.

Obrazki z wystawy - FiMuzyki ostatnio nie było, zatem dziś słowa... bez muzyki...I wcale nie to że autor zdesperowany jakiś, albo ze stresowany, bo tekst poniższy na takie stany emocjonalne zapewnie "wygląda", ale piosenka w radio właśnie wybrzmiała, a ze to czas był studencki, to mu się łzawo zrobiło i przypomniec sobie zapragnął na piśmie... No i jednak lekko wiąże się z poprzednią notką... ale lekkkuchno ino...Jest taka chwila , jest taki moment,
by przekazać, przekazać myśl słowem.
Jest riddim, jest i muzyka, są słowa a w nich logika.
Z naszego wnętrza to wynika, w umysłach naszych nigdy nie znika.
Do wszystkich ludzi jest kierowana,
o proszę Jah by nie zapomniana.*

Wszystko dzieje się tak, jak ma się dziać
I nic poza tym nie stanie się
Choćbyś tego bardzo chciał
Kolejny krok za krokiem w ciemności postawiony,
W wyznaczonym celu, tak słabo oświetlonym.

Nigdy nie będzie tak, że ciemność ogarnie cały świat
Zapanuje nad nami, nad naszymi umysłami
W blasku jednej małej świecy
Zobaczę cel i drogę, i tę drugą osobę

.

Delirium Tremens?!

Z herbatką. dodaj trochę wody.
pedantyczny konkurs u madacool
Komentarze (88), Dodaj

#58

ilicitly distilled liquor. po raz kolejny zabiliście Chrystusa. pod figurą sterta popierków po lodach, które rząd dał ludziom biednym zamiast kawałka mięsa i ziemniaków. syndrom bezpieczeństwa zanika. szydercy, którzy wzięli cię w kaftan. złoty ząb? nie. n2k anty system hardcore. nogi jak z betonu. śmierć kliniczna. przyczyna zgonu? zatrucie illicity distillde liquor. arszenik na szczury> nie. na ludzi. to jest dobry riddim i tego sie trzymam. auf meiner stilt ein muttermal. sandman. teraz drogie dzieci dobrze uważajcie. jestem głosem z poduszki. przyniosłem wam ze sobą coś, co z piersi mej wyrwałem sobie. poczucie ogromnej winy. zażenowanie. krytyka życia, śmierci i narodzin. ktoś sie rodzi a ktoś umiera. bezsens. spotkania przez internet i odbijanie chłopaka. jędrzej? hmm.
Komentarze (105), Dodaj

#57

więc chodźmy razem dziś do multiplexu, powąchać amerykańskiego seksu. jakie urojenia. może jeszcze myślisz że to jest w.

Oficjalny blog grupy Habakuk - Onet.pl Blog

4 No, no sporo was.
po dlugim weekendzie...

witamy po długim łykendzie.

poleciał trochę pracowicie, trochę leniwie, faktem jest ze mega długi był...

zagraliśmy koncert w Radomsku, całkiem miło. Członkowie Habakuk (Wojtek, Marek, Jarek i Kordian) zagrali również w Oleśnie, na Majówce Reggae, w projekcie Hot Riddim Band, gdzie nawijaczami byli między innymi Junior Stress, King Lover, Grizlee i Broda. Naprawdę gruba akcja, będziemy na pewno to grać jeszcze.

według nieoficjalnych informacji, na Glastongury zagrają również między innymi: ARCTIC MONKEYS , BJÖRK, BLOC PARTY , CHEMICAL BROTHERS, IGGY AND THE STOOGES, MANIC STREET PREACHERS, THE WHO  i jeszcze cała masa innych. zupełnie zacne towarzystwo. My gramy a tak zwanej Left Field Stage, ale chętnie obejrzymy troche mocnej muzyki... Wylatujemy 21.06 do Londynu, skąd przebijamy się do Glastonbury.

 

Habakuk (09:17)