O czym chcesz poczytać na blogach?

Riddick

Deus Ex: Human Revolution

Jakakolwiek inna gra w tym czasie miała taki bump mapping, a jest on powalający. W D3 też był dobry ale nie umywa się do Riddicka zaś DX2 nie ma co porównywać.

Escape From Butcher Bay to również doskonały przykład że to programiści z Ion Storm wyłożyli się pod względem technologicznym, a nie Xbox jest taki ograniczony. Mapy są całkiem duże i przestronne oraz dosyć szczegółowe. W każdym razie nie widać aby Escape.. był do czegokolwiek dostosowywany, a tym bardziej był portem z Xboxa na PC.

Warto też wspomnieć, że ma bardzo dobry system oświetleń. Obecne jest kompletne cieniowanie od każdego obiektu tak jak w DX2 i D3. Riddick ma tą przewagę, że prawie wszystkie światła tak jak w Splinter Cell można zestrzelić.

Nie bez przyczyny piszę o Riddicku ponieważ posiada on parę mechanizmów które mają mieć miejsce w DX3 i jeśli koniecznie muszą być to mogłyby być takie jak właśnie w Riddicku.

W Riddicku jest obecne automatycznie przełączenie kamery z widoku FPP na TPP w czasie wykonywania niektórych czynności takich jak włażenie do systemu wentylacyjnego (tylko sam moment włażenia), wchodzenie po drabinie i wspinanie się, używanie niektórych urządzeń np. panel leczenia. W DX3 ma być podobnie i tu nie widzę żadnych przeciwwskazań –.

Krwawa wojna - Onet.pl Blog

- wagaruje, jego najlepsze oceny to 3. Za to jest świetnym sportowcem - jest kapitanem drużyny koszykarskiej w swoim liceum i należy to klubu piłki nożnej. Jest bardzo popularny wśród dziewczyn, które są zazdrosne o Grace.

Co do Grace, to Marcus jest opiekuńczy, nigdy nie zamartwia jej, nawet gdy sprawa jest poważna, jak każdy starszy brat często wkurza ją i straszy, ale mimo to jest naprawdę bardzo miły.

 

Riddick Willson

  

Imię: Riddick

Nazwisko: Willson

Klan: Shadow

Wiek: 15 lat

Rasa: Wilkołak

Jest spokojnym i opanowanym facetem. Zawsze cichy. Stoi w cieniu. Jest najlepszym przyjacielem Grace, ale dalej nie wie, że Grace to wampir. Jego rodzice zginęli przez wampiry i od tamtej pory nienawidzi wampirów.

Jest średni w nauce i w sporcie, ale ma wielki talent do gry na fortepianie.

 

Dż-Spot - czuły punkt gracza

W siebie krzesłami, ale to nie zmienia faktu, iż gry są nadal postrzegane jako rozrywka drugiej kategorii. Czasami nawet przez te same osoby, które wolą strzelać do kosmitów, zamiast oglądać Kamila Durczoka.

Inna sprawa, że Kamil Durczok i jego problem brudnego stołu także są nie z tego świata.

Twoja opinia: 0 ANTYrecenzja: The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena 13 kwiecień 2009 Kiedyś robiło się kontumację gier oraz filmów. Teraz mamy modę na „remake”, czyli kolejną odmianę odgrzewanych kotletów.

Będzie remake filmu „RoboCop”, będzie remake filmu „Pamięć Absolutna”, zapewne za chwilę powstanie remake „Władcy Pierścieni”. Dlaczego zatem nie robić remake’u gry, która pojawiła się 5 lat temu? Pomyślały Starbreeze oraz Atari.

Myśli nieznaczącego - Onet.pl Blog


 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2006
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2005
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień


29 kwietnia 2006
-101-

“Choose your destiny!”

“May the force be with you.”

“It is your destiny!”

“Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.”

 

“Do you be afraid darkness?”

“I am Riddick!”

 

“Hello mr. Freeman nice to see you again...”

.

riddick.blogSzczęście 2011-07-30 23:37:47

Miłość, którą tak potrzebujemy... chociarz..
Uważam, że szczęście jest tylko przelotnym uczuciem, które nigdy nie będzie trfało wiecznie...na początku zawsze jest fajnie, nie ma ciszy, jest zawsze o czymś rozmawiać... z czasem gdy dowiadujemy się coraz więcej o bliskiej osobie, to zaczyna się ta nieszczęsna cisza.. brak słów.. czynów..lecz jeszcze jest jeden aspekt, zależy jak osoby się do siebie dopasują, uważam również, że cisza jest czasami o wiele lepsza niż jakieś słowa..cisza potrafi "przynieść" chwile szczęścia oraz chwile, które będą bardzo bolały (Verba "Chora miłość" & "Noc mówi dobranoc").. To nie znaczy, że mamy iść pewnym schematem w życiu.. wręcz przeciwnie, powinniśmy szukać nowych dróg w życiu, dróg, któe będą dobre dla nas i dla innych, nie możemy zapomnieć o istnieniu ludzi, którzy nas kochają, lubią oraz nawet tych, którzy nas nienawidząponieważ oni też mają uczucia, które można łatwo zranić, mimo, że tak sie zachowują.. każdy ma w środku to.

ciekawy blog - Onet.pl Blog

Dragon

 • Black Thomas - Tuck
 • Dionne Audain - Darczyńca (sceny usunięte)
 • Danielle Polanco - Missy
 • Tom Townsend - Student MSA
 • Katie Corrado - Asystentka Blake'a
 • Tony Devon - Obrońca w sądzie
 • Kmel Howell - Kmel
 • Mark J. Parker - Gość klubu Dragon
 • Jason Ford - Student MSA / gość klubu
 • Brian Anthony Wilson - Urzędnik MTA
 • Jennifer Rouse - Tancerka
 • Jesus Maldonado - Główny tancerz
 • Harry Shum Jr. - Cable
 • Brian Mercer - Student MSA
 • Jeremy Isabella - Gość klubu Dragon
 • Ava Lenet - Sędzia
 • Michael Blumenstock - Chłopak dojeżdżający na zajęcia
 • Travis Riddick - Tancerz
 • Manny Oliverez.