O czym chcesz poczytać na blogach?

Ricky rubio nba

Basket i powiązane

Srdjan Jovanović. Z kolei Grzegorz Arabas wybrał grę w AZS Koszalin. O sile Kotwicy w sezonie 2007/08 mają stanowić obcokrajowcy. W tym doświadczony Brandon Armstrong z przeszłością w NBA.

Aktualny skład: Brandon Armstrong, Sefton Barret, Malcom Battles, Rafał Bigus, Michael Bree, Chris Daniels, Marcin Fabiańczyk, Sebastian Machowski, Tomasz Mrożek, Alvin.

Jest też Wojciech Żurawski, który od lat znajduje się w czołówce najlepiej zbierających naszej ligi.

Aktualny skład: Michael Ansley, Tomasz Andrzejewski, Jamaal Gibbons, Ricky Johns, Jason Keep, Grzegorz Mordzak, Bartosz Potulski, Dariusz Puncewicz, Lewis Lofton, Hubert Mazur, Piotr Dąbrowski, Wojciech Żurawski. Trener: Mariusz Karol.

Przygotowania.

Francji.

Czy Szymański będzie świetnym graczem, czy wiecznym talentem? Czas pokaże...Pisząc o młodych talentach wstyd nie wspomnieć o Rickym Rubio starszym o rok od Szymańskiego Hiszpanie, który w barwach Joventutu Badalona w pierwszej lidze hiszpańskiej notoje średnio 5 punktów, 2 asysty i 2 przechwyty. O.

nieszablonowo o sporcie

Kobe Bryant
Kto jest najlepszym niskim skrzydłowym w NBA? LeBron James
Kto jest najlepszym silnym skrzydłowym w NBA? Kevin Garnett
Kto jest najlepszym środkowym w NBA? Dwight Howard
Który zawodnik największym stopniu.

Oden
Który z debiutantów będzie największym "stealem"? Eric Gordon
Który z zawodników nie grających w NBA jest najlepszy? Ricky Rubio
Kto podczas trade deadline będzie najgorętszym nazwiskiem? Vince Carter

Blog Łukasza Ceglińskiego

Pod kosz, dostał podanie, zdobył punkty. Chwilę później miał przechwyt i pobiegł do przodu z kontrą - zwolnił, wstrzymał atak i patrzył. Przebiegł jeden z jego kolegów, nadbiegł drugi. Rubio, stojąc bokiem do nich, wykonał szybkie, idealne podanie w tempo - kosz, faul, akcja trzypunktowa. W kolejnej kontrze Rubio - patrząc na wszystkich i nie patrząc na nikogo - rzucił piłkę nad obręcz, gdzie kawałek wolnego miejsca nad sobą miał środkowy Joventutu. Został sfaulowany i trafił dwa wolne.


Pisząc tekst do Sport.pl o Rickym Rubio przypomniałem sobie, że jeden już o nim napisałem - nieco ponad trzy lata temu,.

Koniec stycznia odbędzie się na Hawajach.

Pro Bowl nie jest tak ważny, jak np. mecz gwiazd w NBA, ale to nie umniejsza rangi wyboru Janikowskiego - jednego z najlepszych kopaczy NFL w XXI wieku. Doskonale wyjaśnia to Michał Kiedrowski - specjalista Sport.pl od sportów

Pod kosz, dostał podanie, zdobył punkty. Chwilę później miał przechwyt i pobiegł do przodu z kontrą - zwolnił, wstrzymał atak i patrzył. Przebiegł jeden z jego kolegów, nadbiegł drugi. Rubio, stojąc bokiem do nich, wykonał szybkie, idealne podanie w tempo - kosz, faul, akcja trzypunktowa. W kolejnej kontrze Rubio - patrząc na wszystkich i nie patrząc na nikogo - rzucił.

Nowojorskie impresje - czyli...

Nie traktuje TOR poważnie już od wielu lat. To taki zespół z pogranicza NBA. Dosłownie i w przenośni. A tu grając bez Bargniani’ego tak mnie pozytywnie zaskoczyli. Dziękuję za te 44 min. nadziei. To było naprawdę miłe. Calderon, który jest transferowany.

(Love przytrzymany przez Chandler). Trójka. Brzdręk. 98-98.

O Rubio też już napisano kilka naukowych dysertacji. Stan ekscytacji też już osiągnął poziom niezdrowego podniecenia. Ale prawda jest jedna (i nie zmienia tego fatalny TO w końcówce) to jest.

Do reszty będzie się raczej powiększał. Nie wiem czy w kreatywności, nieszablonowości zagrań, przeglądzie pola jest ktoś, kto będzie umiał go w ogóle nawet zrozumieć. On w jakimś sensie Ricky gra antykoszykówkę. Wbrew schematom, regułom, ewidentnym rozwiązaniom. Tego się nie można nauczyć. Z tym się trzeba urodzić. To jest właśnie bycie geniuszem.