O czym chcesz poczytać na blogach?

Rick rubin

obywatelmj - Onet.pl Blog

Który wówczas był świeżo po zakończeniu Vertigo Tour. Omawiając to wydawnictwo, zacząłbym od końca, gdyż przedstawia się on najbardziej interesująco. Ostatni utwór to Windows in the skies, świetna piosenka, która z powodzeniem mogłaby zostać umieszczona na wspomnianej wyżej płycie studyjnej. Jest to jedyny opublikowany utwór jaki zrodził się ze współpracy z Rickiem Rubinem, pozostałe dopiero czekają i żywię nadzieję, że nie będzie to trwało kolejne cztery lata, tylko znacznie krócej. Natomiast przedostatnia piosenka, to rzecz niezwykła, gdyż powstała w duecie z Green Day. Rzadko się zdarza, jeśliw w ogóle, aby dwa zespoły tworzyły coś jednocześnie. Zazwyczaj w dueatach pojawiają się wokaliści czy gitarzyści, ale żeby.

System of a down & Linkin Park

Zaczerpnięta z poematu Darona pt."Victims of a down". Pierwsze słowo zostało zamienione na "system", ponieważ tak brzmiało bardziej otwarcie i każdy mógł to interpretować po swojemu. Zaczęli grać ze swoimi lokalnymi grupami: Manhole, Human Waste Project, Engines of Agression. W sierpniu 1997 roku SOAD zapisali się do American Recordings za sprawą Ricka Rubina, który wyłonił ich ze sceny na imprezie Viper Room w Hollywood. Rick Rubin był wcześniej odpowiedzialny za krążki grup Public Enemy, Tom Petty, Slayer, Beastie Boys, Red Hot Chilli Peppers... 30 czerwca 1998 roku ukazał się ich pierwszy krążek "self titled" wydawany przez wytwórnie Columbia (należącą do koncernu Sony) i American Records..

Shakira - Onet.pl Blog

Wherever", "Ojos Asi", "Underneath Your Clothes", czy "Objection (Tango)". Wokalistka w 2005 roku powróciła z nowymi piosenkami, które wydano na dwóch odrębnych płytach. Pierwszy album to hiszpańskojęzyczny "Fijacion Oral vol.1". Shakira jest nie tylko autorką i współautorką każdej piosenki, ale ma też spory udział w produkcji obu płyt, razem z legendarnym producentem Rickiem Rubinem, który współpracował już z wykonawcami z najwyższej światowej półki. Płyta "Fijacion Oral vol.1" zawiera 10 utworów plus dwa remiksy. Piosenki utrzymane są w poprockowym stylu, oczywiście z domieszką latynoskich klimatów. Promował ją singiel "La Tortura", z gościnnym udziałem Alejandro Sanza, gwiazdora latino.

W listopadzie ukazała się.

Blog Doda2121

(Tango)".

Wokalistka w 2005 roku powróciła z nowymi piosenkami, które wydano na dwóch odrębnych płytach. Pierwszy album to hiszpańskojęzyczny "Fijacion Oral vol.1". Shakira jest nie tylko autorką i współautorką każdej piosenki, ale ma też spory udział w produkcji obu płyt, razem z legendarnym producentem Rickiem Rubinem, który współpracował już z wykonawcami z najwyższej światowej półki. Płyta "Fijacion Oral vol.1" zawiera 10 utworów plus dwa remiksy. Piosenki utrzymane są w poprockowym stylu, oczywiście z domieszką latynoskich klimatów. Promował ją singel "La Tortura", z gościnnym udziałem Alejandro Sanza, gwiazdora.