O czym chcesz poczytać na blogach?

Rick astley

www.hsm-fans.bloog.pl - bloog.pl

Jej nowe single w ramach kampanii Degree Girl. Ashley nagrywa covery starych piosenek, jak Time After Time, czy Heaven Is a Place On Earth. Na stronie Degree Girl można ściągnąć piosenki Ashley za pomocą specjalnego kodu znajdującego się na dezodorancie Degree. Są to trzy piosenki: I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)- Whitney Houston Cover

Never Gonna Give You Up- Rick Astley Cover

Too Many Walls- Cathy Dennis Cover

Ostatnio Ashley zdobyła złotą płytę "Headstrong", a jej singel He said she said sprzedał sie w ilości 500,000 egzemplarzy.


Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,3599737,trackback

For All You Lonely Boys I Will Be President

Prawie nie macana czyli Dandy Warhols vs Mousse T Podoba mi się bardzo i makes my body feel sexy , poza tym jest gitarowe i podejrzewam, że może sprostać nawet najbardziej wybrednym gustom, w tym Greebo.
I na koniec coś czego bym nie przeżył, gdybym nie umieścił ku szczęściu wszystkich czytających czyli tym razem nie versus, a white label z 2004 roku. Rick Astley w swym hiciorze Never gona give you up. Ściągnąłem to i ku swoemu przerażeniu nie moge się uwolnić, ale tak to jest z powrotami do lat dziecięcych. Pokolenie lat ’80 say yeah and clap your hands!!!
I to chyba na tyle. Poza tym nie mogę być zbyt wesoły, bo wpadłem na pomysł, że może bym tak sobie zafundował depresję.
W związku z.

Green Day Vip - Onet.pl Blog


03 października 2008
MTV EMA
Green Day dostał się do grona nominowanych do nagrody EMA w kategorii 'Best Act Ever'.
Wraz z Green Day zakwalifikowała się Britney Spears, Christina Aguilera, Rick Astley, U2 i... Tokio Hotel (O_o). Głosować można
tutaj
Jinx
15 komentarzy

Rzeszów Zezem - Onet.pl Blog

Czyli atmosfera feriowa.

Wczoraj odbyło się posiedzenie Rady Miasta, na którym to posiedzeniu Jaśnie Nam Panujący ponownie próbował nakłonić radnych opozycji do głosowania za przyłączeniem Malawy. Mimo, że oporni radni już kilkakrotnie mówili temu pomysłowi "nie", temat nadal jest wrzucany na sesje. Był w latach osiemdziesiątych straszliwy pieśniarz brytyjski Rick Astley, który śpiewał kosmiczną pieśń  "Together forever" i nikt nie wiedział wtedy, że Rick antycypował Malastwo Rzeszowskie ( nie mylić z malarstwem), które polega na upierdliwym, nękającym wrzucaniu na obrady Rady Miasta tematu "Malawa-Rzeszów - Together Forever"  .

Tak więc antymalawianie brali udział w posiedzeniu, na którym.