O czym chcesz poczytać na blogach?

Richard hammond

Avatar - pominięte historie, czyli życie Parker'a Selfridge'a - Onet.pl Blog

  • Społeczność Księżycowych Piór
  • Drarry
  • Red Hills
  • Opowiadanka, historyjki i historie... YAOI!
  • Miłość w odcieniach... błękitu
  • Załoga Top Gear - Życie James'a May'a, Richarda Hammond'a i Jeremy'ego Clarkson'a...

Special Cars…

Chcą dogłębnie poznać np: pracę silnika lub zasady testów zderzeniowych. Sztuką jest przedstawienie tak ważnej sprawy i zainteresowanie nią szerszej grupę osób.

Udało się to dokonać trzem panom w Wielkiej Brytanii. Jeremy Clarkson(dziennikarz), James May(pianista) i Richard Hammond(perkusista) są prezenterami   Top Gear, który od kilku lat cieszy się zainteresowaniem ludzi w każdym wieku. Cała formuła programu oparta jest na testach nowych, jak i starych samochodów. Stałym punktem jest jazda “gwiazdy w samochodzie za rozsądną.

Motoryzacja, Top Gear

To screen z youtube. Panowie tradycyjnie dyskutują o tym co kto kupił, krytykują się nawzajem jak zawsze :). Odcinek jest naprawdę ciekawy. Nie brakowało w nim śmiechu ponieważ zawsze przy tego typu zadaniach jeden z panów kupował coś kontrowersyjnego. Tym razem był to Richard Hammond, który zdecydował, że najlepszym policyjnym samochodem będzie Suzuki Vitara 3 drzwiowa. Oczywiście przyspożył swym wyborem bardzo dużo śmiechu swoim kolegom.
Zapraszam do obejrzenia odcinka. Znajduje się w linkowni. Naprawdę idzie się uśmiać. Jest on.

chcę zjeść Twoją zupę! - Onet.pl Blog

Podobnych procedur, które telewizja opatrznie zakryła białym prostokątem.

Szkoda.

***

Brainiac? Kawał dobrej roboty!

Z nieukrywaną radością patrzę na wybuchające stodoły, mikrofalówki, przyczepy kempingowe i wszystko inne, co tylko wpadnie w ręce Richarda Hammonda i podda się jego destrukcyjnemu wpływowi. Chemiczne eksperymenty... Zawsze chciałam czegoś takiego dokonać!

Armstrong (21:34)

thegame | e-blogi.pl

Gdy jeszcze na TVN Turbo leciał legendarny program motoryzacyjny Top Gear :) prowadzony przez trzech rodowitych angoli :] na czele z tym takim wysokim nie cierpiącym francuzów ??? ......... Jeremy  Clarkson on się nazywa , teraz sobie przypomniałem , drugi prowadzący to Richard Hammond pieszczotliwie zwany "chomikiem" a ostatni prowadzący to dla mnie przykład prawdziwego anglika z krwi i kości czyli James May "kapitan snuja" zastanawia mnie jedno ?? co sprawia że ten program jest tak popularny w Anglii ?? i  poza jej granicami , prosty przykład w.