O czym chcesz poczytać na blogach?

Richard branson

wiejsko.blog

Chcesz do liceum ? O.K. Do pracy ? O.K. Do pracy i do liceum a potem na studia ? Super.

Richard Branson przerwal liceum i zaloży z kolegami czasopismo, ktoś je odkupił. Nie znam potem kolejności ale też załżył linie lotnicze, a potem odsprzedał za kilkanaście milionów. Prowadzi sklepy odzieżowe i jest potentatem w turystyce prowadzi turystykę na własnej wyspie.Eike. Wiem, że młodzież nie może się skupić w szkole na lekcjach, a także na podjęciu ważnych decyzji. 

( o Richardzie Bransonie wiem z pamięci a o Eike Batista korzystałem z portalu money.pl jako.

blog andoiel

Niepotrzebna, kiedy robi sie to, co sie kocha.
Moze ta sila, ktora we mnie sie powoli budzi,sila, ktora przychodzi dopiero teraz,zapoczatkuje cos,o czym zawsze marzylam, a wyuczony i wydawaloby sie przeznaczony mi kierunek zakonczonych dawno studiow i pracy, bedzie cudownym narzedziem, by to stworzyc.
Mam plan.

PS. Polecam 'Zaryzykuj-zrob to!' Richarda Bransona.2007-01-24 16:30:33 skomentuj (2)

makecookiesnotwar.wordpress.com

Rzeczowe, niektóre mniej konkretne, ale wszystkie na serio” – zaznacz Matt Bellamy.


“Zastanawiam się nad skontaktowaniem się z Richardem Bransonem [angielski przedsiębiorca, miliarder, twórca koncernu Virgin] i chcę go zapytać, czy nie moglibyśmy wystąpić na jego statku kosmicznym” – zdradza lider Muse.

“Trochę musielibyśmy ograniczyć rozmiary naszego show” – dodaje.

Szkic mojego wymarzonego życia - bloog.pl

 

Pełne naturalnego piękna Brytyjskie Wyspy Dziewicze od wielu lat przyciągają wielbicieli jachtingu i przedstawicieli wyższych sfer, którzy tłumnie odwiedzają kurorty, takie jak - Rosewood Little Dix Bay, Sir Richard Branson's Necker Island i Peter Island. Wyspy Dziewicze należą do Brytyjskich Terytoriów Zamorskich na Karaibach. Leżą na północny wschód od amerykańskich Wysp Dziewiczych, na skraju Morza Karaibskiego. Występują na nich egzotyczne plaże, które są uważane za jedne z.