O czym chcesz poczytać na blogach?

Rice university

Łzy smoka - Fotografia - bloog.pl

Problem z robieniem fot w takim miejscu jest taki,ze bez obiektywu szerokokątnego cięzko jest uchwycic jak monumentalne te budowle są No w kazdym razie mnie się to nie bardzo udało ;) Ciagle brakowało mi miejsca
Na koniec zwiedziliśmy jeszcze jedno miejsce
University Museum &Pitt Rivers Museum Te dwa muzea znajduja sie w tym jednym budynku 
Pitt Rivers Museum posiada jedna z najrzadszych etnograficznych kolekcji maski i totemy z Afryki.

Tears,great cascades of sorrow flood down all the years,drowning our tomorrows. Faraway in China, the people also say, life is sometimes Joyous if all to often gray.Although life is seasoned with bitter Dragon tears,seasoning is just a spice within our brew of years.Bad times are only rice,tears one more flavor,that gives us sustenance ,omething we can savor .

schowaj...

Kim jestem?

, 36 lata

irenucha@wp.pl

Onet.pl Blog

[18].

Po szkole średniej Obama przeprowadził się do Los Angeles, gdzie przez dwa lata studiował na Occidental College[19], po czym przeniósł się na Columbia University w Nowym Jorku na kierunek politologia ze specjalizacją stosunki międzynarodowe[20]. Stopień licencjata (ang. bachelor) zdobył w 1983. Następnie pracował w Business International Corporation.

[57][58]. Wśród jego kluczowych doradców są Samantha Power, specjalizująca się w kwestiach praw człowieka i ludobójstw, a także byli członkowie administracji Billa Clintona, Anthony Lake i Susan Rice[59] [60].

Obama działa w czterech komisjach senackich: spraw zagranicznych, zdrowia, edukacji i pracy, bezpieczeństwa wewnętrznego oraz do spraw.

Dreamers Blog

Badań był popularny pogląd, głoszący, że amerykańska kultura zmusza kobiety do nieustannego porównywania własnego wyglądu z wygórowanym, a jednocześnie nieistniejącym ideałem piękna promowanym przez media. W tym celu  został przeprowadzony przez zespół psychologów z Rice University, eksperyment.

W eksperymencie wzięło udział 176 mężczyzn i 224 kobiet różnych narodowości i ras. Podczas jego trwania uczestnicy byli przekonani, że biorą udział w zwykłych badaniach marketingowych. Badanych podzielono na dwie grupy – jedna z.

Tajemnice Gwiazd - bloog.pl

Kate, producent
1996 Szalona odwaga (Courage Under Fire) - Karen Emma Walden
1996 Oświecenie (Restoration) - Katharine
1997 Miłość jak narkotyk (Addicted to Love) - Maggie
1997 Anastazja (Anastasia) głos
1998 Miasto Aniołów (City of Angels) - Maggie Rice
1998 Masz wiadomość (You`ve Got Mail) - Kathleen Kelly
1998 Harmider (Hurlyburly) - Bonnie
2000 Gorąca linia (Hanging Up) - Eve Marks
2000 Dowód życia (Proof of Life) - Alice Bowman
2001 Kate i Leopold (Kate & Leopold) - Kate
2003.


Córka Enrique Longorii Jr. oraz Elly Evy Mireles. Wychowywała się w katolickiej rodzinie meksykańskiego pochodzenia wraz z trzema starszymi siostrami - Elizabeth, Emily i Esmeraldą. Po ukończeniu szkoły średniej zapisała się na Texas A&M University w Kingsville, gdzie zdobyła licencjat z filmoznawstwa (Kinesiology). Po collage'u miała robić karierę naukową, jednak wcześniej wzięła udział w konkursie talentów, który zawiódł ją aż do Los Angeles. Tam niemal natychmiast została dostrzeżona. Aktorka.