O czym chcesz poczytać na blogach?

Rial

Moonlight Shadows

Nas dobił kolejny wniosek dr X: a ten co grał Parysa to chyba jakiś hobbit, no nie?
To było już ponad nasze nerwy.

Hobbici pod Troją!!!
avakuma 2004-05-20 22:36:54 skomentuj (3)


33 godziny w pracy
Ja chyba zwariuję. Koszmar. Ale potem koniec z dyżurami do końca miesiąca. Nie ma!Nie wezmę ani jednego więcej!
avakuma 2004-05-23 18:50:46 skomentuj (2)
Noc bywa czasami niespokojna.
Jechali tak jak zawsze z tym wyjątkiem, że obok T’iarla jechał teraz sir Marius. Za nimi Riala, potem Kafir i Marvin. Essela, jako zmiennokształtna, leciała nad nimi w postaci sokoła wypatrując ewentualnych niebezpieczeństw. Jej koń szedł obok Riali czekając na swoją właścicielkę. To zawsze się sprawdzało. No, prawie zawsze.
Cały dzień przedzierali się przez śnieg, który gdzieniegdzie sięgał koniom do brzucha. Mieli nadzieję, że uda im się dotrzeć przed nocą do miejsca, gdzie zatrzymywali się podróżnicy jadący do Villdale. Nawet w zimie to miejsce zapewniało ochronę przed zimnem. Ale wieczór zbliżał się nieuchronnie, a do bezpiecznego.

Dwa duchy, natural i ja ;) - Onet.pl Blog

Problemu, tu mam więcej czasu i lepiej panuję nad tym wszystkim co mam w łapach... Po prostu trzeba ćwiczyc ;)
I z racji tego, że jeździmy na oklep na razie, zaczęłyśmy naukę ustawiania się kobylki pod płotem do wsiadania. Ładnie, udało się dwa razy ;) Potrzebna była raz czy dwa f.4, ale to dopiero etap nauki... Tak bywa ;)
z siodła troszkę pokłusowałyśmy, ale przewaga stępa jak zwykle. Slicznego pasażera w stępie zrobiłyśmy- możemy już chodzić po calym padoku ;) W klusie jest gorzej, ciągle kręcimy się kolo jednej ściany... Może zrobimy Follow the Rial w kłusie, i to przekona kobyłkę do klusowania po całej przestrzeni? Tak chyba było przy stępie ;) Co do Follow to zaczęłyśmy je w końcu robić też na prawą stronę, nie tylko na lewo jak do tej pory. na początku troszkę zbaczania, ale dość szybko zaczęłyśmy względnie ladnie stępować kolo ogrodzenia ;)
Chcę siodło, będziemy wtedy na serio się męczyć ;) Na oklep jest mi ciężko się utrzymać przy gwałtowniejszych ruchach, i kobyłce może zaszkodzić dluga jazda w ten sposób.... Jakby miała jakies mięśnie to co innego, a na razie to grubas i zero.

_BLOG woda - e-blogi.pl

mAnagra

M

a

t

r

i

x

Mat€riali$ta

gifki konkursy gwiazdy wqszystko ...:::ZaPrAsZaM:::...

ranking seriali 2007-03-17 traz przedstawiewam ranking waszych ulubionych seriali głosy sa zamienione w procenty notka by: krajolka nie zeawolono na komentawanie !!!!!!!!!!!

  1. zagubieni 19,7 %
  2. skazany na śmierć 13 %
  3. m jak miłość  9,8  %
  4. niania 8,2 %
  5. gotowe na wszystko  6 %
  6. 4400 5 %
  7. magda m 4,9 %
  8. na współnej  1,6 
no to  to by było na tyle ranking se riali wzięłam z bravo  najnowszego numeru nie zezwalam na kopiowanie treści tej notki !!! to papatki zaraz nowa nota z wywiadem dla bravo jo z kilerpizze !!! poczwekajcie pare minut  !!!                         krajolka Komentarzy: 0 ZESPÓŁ +LISTA PRZEBOJÓW + MINI.