O czym chcesz poczytać na blogach?

Rhodes

Creh-Sims. you think you've seen everything? - Onet.pl Blog

Ulgowej! a tu możesz mieć spokojnie 4 zagrożonka, a rodzice wcale nie muszą się o tym dowiedzieć. Jak tam przygotowania do świąt? Pewnie za wcześnie pytam. ale u mnie w mieście jest taak pięknie, wszystko takie poozdabiane, ogromna choinka na rynku, Opera nova nad Brdą tak pięknie świeci aah nic tylko spacerować <3 Dobra dzisiaj wstawię parę moich obrazków. są marne, oj marne, ale tak mi się nudziło, że postanowiłam coś stworzyć.
ps. dlaczego ja zawsze się tak rozpiszę? -,-

obrazki (7)
Dodam tylko, że bazy są moje. Rodzina Rhodes się kłania :)

 
 
 
 
 
 
 

Hmm, mi osobiście podoba się najbardziej 1 i 4.
Reszta jakaś taka "po prostu".


Jak podoba Wam się nowy szablon?
Tym razem wykonałam go samodzielnie, jedynie simka z nagłówka pochodzi od kochanej INSSY. No dobra będę mykać bo jutro 6;20 pobudka! -.- koszmar, ale już jutro środa. to ciao. ;*

     
(c) znowu INSSY. czyt. ZDOLNIACHA! 

xoxo

diamentyibrylanty blog

Także ceny diamentów, a jednocześnie pogorszyła relacje z górnikami. Wiele firm zbankrutowało, inne sprzedawały swoje udziały w wyrobisku za bezcen. Cecil Rhodes wierzył, że wyrobisko jest nadal bogate w diamenty i że rynek wrócido poziomu sprzed kryzysu, więc kupił tyle udziałów na ile mógł sobie pozwolić, zwłaszcza w wyrobisku De Beers,  a swoją firmę nazwał De Beers Mining Company, Limited. Późniesze jego działania polegały na powiekszaniu swoich wpływów przy każdej okazji, w tym poprzez ustanowienie spółek z innymi w celu przebicia ofert jego największego rywala, Barneya Barnato. W 1889 roku Cecil Rhodes  kontrolowałł 90% światowej produkcji diamentów.  Jego marzeniem było by kiedyś być w  stanie ustalać ceny i kontrolować dystrybucję , a De Beers na rynku diamentów stał się zasadniczo niekwestionowanym królem. Mówi się, że De Beers posiada dziesiątki milionów caratów diamentów zdeponowanych w skarbcach aby mieć pewność, że nadmierna podaż nie zepsuje rynku kamieni. Jednak nowe kopalnie w Rosji, Australii i Kanadzie są w dużej mierze rozdzielone poza kontrolą De Beers, a tym samym kontrola może objąć jedynie 40% światowych dostaw.  Jednakże są one bardziej opłacalne niż.

SpiritoLibero

I prawie pozbawiony ludności. Po upadku Napoleona w 1815 potęga anglosaska nie miała rywali także na morzach i oceanach.
Potęga demograficzna, zaludnienie ogromnych obszarów Ameryki Północnej, Południowej Afryki, Australii i Nowej Zelandii, kontrola nad strategicznymi punktami na całym świecie (Gibraltar, Hongkong …) grabież terytoriów na wszystkich prawie kontynentach, wysoka technologia i poparcie sektora bankowego pozwoliło tej arystokracji handlowej z Londynu i Nowego Jorku zacząć śnić o dominacji nad światem.
Czołową postacią wyznającą ideały zdominowania świata był Cecil Rhodes.

Ten wielki budowniczy Imperium Brytyjskiego wyemigrował do Południowej Afryki gdzie dzięki nieprzeciętnym zdolnościom i ogromnej pracy dorobił się na wydobyciu i handlu diamentami.
Był założycielem kartelu diamentowego De Beers, który jest praktycznie monopolista na tym rynku aż po dziś dzień. Jego patronem i oparciem był Nathaniel Mayer Rothschild (1840-1915). Postać, której nie trzeba chyba przedstawiać... Jego kolosalna fortuna pozwoliła Rhodesowi położyć podwaliny pod państwo południowo- afrykańskie (podporządkowane Koronie brytyjskiej). Wpływy finansowe i polityczne.

.:: Yasashii Seishin ::.

I nie sposób się wyrobić z zamówieniem i konsumpcją w jakiejkolwiek knajpce), zajrzałam do lodówki by szybko przypomnieć sobie, że po powrocie z Polski nie miałam okazji zrobić zakupów i jedyne, czego się tam moge spodziewać, to używki: szczelnie zapakowana kawa i dobre białe wino - ideał na jakis gorący wieczór w ogrodzie (choć 'backyard' jest zdecydowanie lepszym określeniem - wrzuce fotę, to zdecydujecie xD).
W obliczu oczywistej klęski nie pozostało mi nic innego, jak tylko zabrać się za onigiri jako, że ryż do sushi i różne nadzienia/posypki są w mojej szafeczce stałymi gośćmi...
Do rytmu Rhodes at Night powtarzam w głowie "tylko kawa i wino, kawa i wino, dlaczego kawa i wino?"
2009-08-23 11:40:20 skomentuj (6)


Późna kolacja z Możdżerkiem
Dobry, stary (2005) Modżer osładza mi właśnie długi i męczący dzień swym koncertem w Bonn i dzięki mu za to, inaczej bowiem nie miałabym ochoty konsumować teraz kolacji, ani poczytać później, ani budzić się rano, ani teź wybierać z powrotem do pracy... Dobry Możdżerek, kochany Możdżerek, niech gra.
Frustracje dnia odpływają z wolna, mięśnie rozluźniają się, a mózg marszczy z.

Blog szymilg

U.S.A – zwycięża Sheamus
-Randy Orton vs. CM Punk – zwycięża Randy Orton
-The Miz vs. John Cena o pas WWE – zwycięża Miz (The Rock się wtrąca w walkę)
-Edge vs. Alberto Del Rio o pas WAGI CIĘŻKIEJ – zwycięża Edge
-Undertaker vs. Triple H – zwycięża Undertaker
-The Corre vs. Big Show & Kane & Santino Marella & Kofi Kingston- zwyciężają Big Show & Kane & Santino Marella & Kofi Kingston
-John Morrison & Trish Stratus & Snooki vs. Dolph Ziggler & Lay Cool
zwycięzcy : John Morrison, Trish Stratus, Snooki
-Cody Rhodes vs. Rey Mysterio – zwycięża Cody Rhodes
-Michael Cole vs. Jerry Lawler (Stone Cold Steve Austin jako sędzia) – zwycięża poprzez dyskwalifikacje Michael Cole


Podczas, gdy będzie kolejne Raw, Edge odejdzie, na SmackDown będzie oficjalne pożegnani Edge,
a.