O czym chcesz poczytać na blogach?

Rhea

Carpe Diem - Onet.pl Blog

Drżącym głosem.
-Już dobrze, wszystko dobrze-w głosie czarnowłosego słychać było ulgę i zaniepokojenie. Był spokojny, nic jej się nie stało, zdążył na czas.
-W każdym razie udało Ci się złapać tą dwójkę. To duży wyczyn-uśmiechnął się delikatnie, tuląc roztrzęsione ciało dziewczyny do siebie.
-Policja...-usłyszał i uśmiechnął się.
-Nie jestem z policji,ale FBI też nie zaszkodzi, co?
-Ty jesteś z FBI?-podniosła na niego wzrok pełen zdumienia. Nie dostała odpowiedzi.
-Itachi, są tutaj. Leżą nieprzytomni!-zawołał do kogoś, kto był na zewnątrz.
-Tak, domyśliłem się. I przestań krzyczeć-rozległ się głos obok nich. Rhea drgnęła przestraszona.

Fansite about CRS | Child Rebel Soldier | - Onet.pl Blog

Takie odczucia. Zaczniemy od miłej wieści, by rozchmurzyć trochę ten ponury dzień. Zespół kończy już pracę nad nowym albumem. Znamy już nawet tytuł tego dzieła - Instant Gratification. Nieszablonowo, za co plus. Nasze nerdziki wykonywały podobno na ostatnich koncertach materiał z nowej płyty, obiły mi się o oczy takie tytuły jak WTF i Radio. Wszystko pięknie, ale jednocześnie potwierdziła się wiadomość o nowej członkini zespołu. Do niezmiennego dotąd składu dołączyła nieznana jeszcze szerszej publiczności Rhea. I tu właśnie przejawia się mój sceptycyzm. Trudno mi przyjąć do wiadomości, że do składu do jakiego przyzwyczailiśmy się przez lata dołącza nagle ktoś zupełnie nowy, ktoś, kogo pewni być nie możemy. Wiadomo, że łączy się to z obawą dotyczącą brzmienia zepołu. Czy będzie to to samo N.E.R.D. czy zupełnie nowy zespół? Wiecie pewnie, co stało się na przykład z zespołem Black Eyed Peas po tym, jak dołączyła do niego Fergie - utracili oni swoje pierwotne brzmienie na rzecz tego, co możemy zaobserwować włączając jakąkolwiek stację.

dialog-lustra blog

Się po murze i około 21 zapada gdzieś za mury dawnej uczelni. Topole falują na wietrze. Brzoza skrzypi. Wino pulsuje w żyłach, miesza się z kawą. Wszystko się miesza. Beż z brązem, śmiech z cichością taksówkarza, wiozącego mnie do domu. Radość ze smutkiem.
Ciemne okna mojego domu. Idę przez mieszkanie i zapalam światła.

dialog-lustra 2005-08-06 23:28:12
skomentuj (8)


Znów na szlaku
Mam potrzebę napisania, ze bardzo lubię takie wieczory - kiedy za oknem szaro i mokro, a w domu ciepło, miło, z głośników sączy się Rhea's Obssesion, zjadam kanapkę z dżemem i co jakiś czas przemykam chyłkiem do kuchni żeby podkraść ciastko. Efekt mieszania się dźwięków - deszczu uderzającego o parapet, silnego głosu wokalistki i zawodzących instrumentów jest niesamowity. Blask komputera - nierzeczywisty. I nagle dopada mnie muzyka Ruyichi Sakamoto z Wichrowych Wzgórz, za oknem zrywa się wiatr przybywający z wrzosowisk, deszcz przybiera na sile.
To jedna z najpiękniejszych ścieżek dźwiękowych jakie znam. Pochodząca z jednego z najbardziej klimatycznych filmów. Ekranizację Z Juliette.

najciekawszyblog blog

Tagi: steve jobs, apple, will smith
skomentuj (0)
2012-01-18 18:33:02 >> Kosmetyki naturalne:

Kosmetyki naturalne:


   1. Mała ilość konserwantów 
   2. Krótszy termin ważności (-)
   3. Hipoalergiczne - nie powosujące alergii
   4. Naturalne składniki o wyjątkowych właściwościach
   5. Dużo witamin, minerałów i mikroelementów
   6. http://www.bio-beauty.pl/
   7. http://rhea.com.pl/sklep/delikatny-zel-do-mycia-ciala-p-316.html
   8. http://kosmetykinaturalne.com.pl/c,pl,40,1,1,0,long,oliwki+i+olejki+do+kapieli-+masazu+i+pielegnacji.html
   9. http://www.chemiaibiznes.com.pl/artykuly/pokaz/63-Rynek_kosmetykow_naturalnych.html 

W ostatnich.