O czym chcesz poczytać na blogach?

Rezydencja

Rezydencja online

   Dodaj komentarz do wpisu „Rezydencja odcinek 57, 58, 59, 60, 61 online + streszczenie”
 • wtorek, 03 stycznia 2012
  • Rezydencja odcinek 46 online

   Łukasz odwołuje zeznania. Trwa impreza z okazji otwarcia fundacji "Balonik". Łucja i Elżbieta udają się jednak na przyjęcie. Łukasz próbuje przypisać sobie wszelkie zasługi związane z otwarciem. Basia jest smutna, gdyż wystąpienie Podhoreckiego pokrzyżowało jej plany związane z przemówieniem..

  poniedziałek, 02 stycznia 2012
  • Rezydencja odcinek 45 online

   Zaangażowanie Basi w sprawy fundacji irytuje Krzysztofa. Mężczyzna celowo gubi kluczyki od samochodu, by Kochanowska spóźniła się do pracy. Urszula policzkuje Roberta za przysłanie obrazów do rezydencji. Łucja i Elżbieta zastanawiają się, co zrobić, by nie pójść na imprezę z okazji otwarcia fundacji. Łukasz przyznaje się Lenie, że złożył fałszywe zeznania. Kobieta namawia go, aby wszystko odwołał.

   OGLĄDAJ ODCINEK 45

   .

 • Podwojny podatek

  Postach czym nalezy sie kierowac przy jego ustalaniu.

  Jezeli Twoja definicja jest spojna z definicja urzedu skarbowego, to sprawa robi sie prosta:
  - nieograniczony obowiazek podatkowy zostaje nalozony w kraju rezydencji podatkowej i oznacza, ze opodatkowe zostaje wszystkie dochody,
  - ograniczony obowiazek podatkowy zostaje nalozony w kraju, w ktorym wykazales dochody ale w ktorym nie jestes rezydentem podatkowym

  Generalna zasada jest taka, ze ograniczony obowiazek podatkowy oznacza, ze placimy podatek wylaczenie od dochodow uzystanych w kraju, w ktorym nie posiadamy rezydencji podatkowej. Zgodnie z ta zasada, jezeli przykladowo uzyskiwales dochody w Polsce i UK i Twoja rezydencja podatowa zostala ustalona w Polsce, to w Polsce bedziesz sie rozliczal z calosci swoich dochodow (Polska + UK), w UK wylaczenie z tego co zarobiles w UK.

  Jak ma sie do tego ustawa abolicyjna? Zgodnie z nia, wniosek moga zlozyc podatnicy, ktorzy w okresie 2002-2007 podlegali nieograniczonemu obowiazkowi podatkowemu i uzyskiwali dochody za granica.

  15:24, podwojnypodatek
  Link Dodaj komentarz »
  środa, 01 października 2008

  Nie wódź mnie na pokuszenie - sama je sobie znajdę... - Onet.pl Blog

  Można zauważyć inne ciekawe chochliki. Sarę Winchester najwyraźniej fascynowała liczba 13, ponieważ jej obecność w domu jest wręcz ogromna: 13 otworów w zlewach, po 13 szyb okiennych w wielu pomieszczeniach, 13 łazienek, często 13 haków w szafach. Poza tym w domu można odnaleźć motywy pajęczyn, kropli wody i stokrotek. Co oznaczały dla Sary Winchester, nie wiadomo. Mówi się, że nawiązywała w ten sposób do faktu, że dom jest budowany dla duchów, ale kto wie...

  Nie ma tak naprawdę znaczenia, czy Sara Winchester wybudowała tą rezydencję dla udobruchania duchów, czy dlatego, że chciała jakimś zajęciem wypełnić pustkę po stracie rodziny. Jedno jest pewne. Rezydencja Winchester jest niezwykłą budowlą, fascynującą i oszałamiającą, nie tylko dlatego, że zawiera mnóstwo niewyjaśnionych elementów. Jest niezwykła przede wszystkim z powodu swojego ogromu i bogactwa.

  Chcę mieć taki dom, z takimi dziwnymi drzwiami, oknami wewnątrz domu, na ścianach i suficie, z mini schodkami i szafami przechodzącymi przez cztery ściany. Super.

  Źródła zdjęć: teh Internet;)

   

  Kajcia Kacik (19:03)
  2 kilka kluczy do.

  SasuNaru Yaoi - Onet.pl Blog

   

  Jak ten czas leci. Niedawno chłopcy się urodzili a już teraz maja 3 latka. Tyle pięknych i ciężkich chwil przetrwaliśmy wiec teraz tez musimy sobie jakoś dać rade.

   

  Tsunade przechodziła kolo parku. Rosły w nim rożne kwiaty. Najbardziej przykuwał wzrok dywan czerwonych tulipanów. Na chwilkę przystanęła by lepiej się przyjrzeć temu cudownemu zjawisku. Po jej policzku spłynęła pojedyncza łza, która szybko wytarła ręką.

  *** Przed Rezydencja ***

  Kuroshitsuji - Onet.pl Blog

  - ,, Czerwona Różyczka’’ ? czy to nie jest przypadkiem dom publiczny? – zapytał demon

  - Zgadza się. Nasz morderca zabija swoje ofiary, w jego okolicach. Tam aż roi się od kobiet, podobnych do naszych ofiar. – odpowiedział, po czym napił się herbaty. – Dlaczego sprowadziłeś tą kobietę, do mojej rezydencji nie pytając mnie o zgodę, Sebastianie? – dodał po chwili

  - Proszę o wybaczenie, ale jej Ojciec chciał, żeby zawsze była blisko mnie.

  - Jej ojciec nie ma tu żadnego prawa głosu. To moja rezydencja, mój dom w którym mieszkam. Decyzja o tym czy ktoś może się do niego wprowadzić, nie należy do jakiegoś obcego człowieka tylko do mnie! Kim jest jej ojciec?

  - Jej ojciec to sam Lucyfer, mój Panie. – odpowiedział na pytanie z uśmiechem na twarzy

  - L-Lucyfer?

  - Tak, sam władca piekła.

  - Nie chcę wiedzieć nic więcej, po prostu zejdź mi z oczu. – gestem ręki wskazał drzwi

  Sebastian według rozkazu swojego Pana opuścił jego biuro, pozostawiając go.

  Distilling Roses

  Wyszkolony, toteż podróż nie trwała trzy lecz dwa dni.
  Kiedy wpłynął na ziemie zatrute jadem czasów przeszłych ogarnął go spokój niezwykły. Czerpał energię z każdego cienia jaki pojawiał się olewając jego ciało. Wiatr silny pędził naprzeciw nim rozwiewając czarne włosie konia i delikatne kosmyki włosów Lavrena. Liżące języki podmuchu wiatru nie były żadną przeszkodą dla jeźdźcy. Oczy zmrużywszy by ziarna piasku w nie nie wpadły poganiał ostrogami konia, by jak najszybciej dotrzeć w wyznaczone miejsce. Melkor prowadził jego duszę w miejsce skazane przez tajemniczą kobietę z rodu sławionego. Po minięciu skalistego urwiska i kilku potężna głazów przed nimi pojawiła się potężna rezydencja, która raczej winna mieć miano twierdzy. Czerń jaka spowiła te tereny sprawiła, że podział dnia i nocy został zachwiany. Kilka minut później znalazł się tuz przy bramie wjazdowej. Widząc iż żaden wartownik nie otwiera wrót wrzasnął:
  ~ Otwierać do cholery! Nienawidził braku pośpiechu ze strony strażników. Koń podreptał w miejscu kopytami unosząc małe kawałki sypkiej ziemi w górę... Czekał...

  Posłaniec chyba nie spieszył się z nowiną dotarcia ów listu do Kapłana Morgotha. Ellis była jednak pewna, że nie zatrzymał się nigdzie na dłużej, bo szpiegowania, ni śledzenia nie lubiła. Po co komu informacje, które nie winny znaleźć się w niepowołanych rękach? Gdyby tak.

  WRZUTA.BLOX.PL

  Za sprzedaż patentu do automatycznych krosien, w swoje marzenie o samochodach.

  Dokładnie 28 sierpnia 1937 roku powstała Toyota Motor Corporation. Dziś firma jest jednym z największych producentów samochodów na świecie. W pierwszej połowie 2007 r. wyprzedziła w sprzedaży nawet takiego giganta, jak amerykański General Motors.

  Najsłynniejszy model? Corolla - przez ponad 40 lat obecności zdobyła serca kierowców na całym globie. Aktualnie występuje tylko jako sedan, kompaktowy hatchback to auris.

  Polskie przedstawicielstwo Toyoty istnieje od 1991 roku. Z najświeższego raportu Samaru wynika, że najchętniej kupowanym modelem jest yaris. Do końca lipca japońska marka sprzedała 7725 sztuk tych aut.

  22:04, wrzuta , Auto
  Link Dodaj komentarz »
  sobota, 25 sierpnia 2007
  Najdroższe domy świata 2007 wg. Forbes

  Rezydencja saudyjskiego księcia Bandara w Aspen kosztuje 135 milionów dolarów, natomiast odległa od niej o 6000 mil rezydencja Waterfront w Istambule z 64 pokojami kosztowałaby 100 milionów dolarów.