O czym chcesz poczytać na blogach?

Reynolds

Wspomnienia Annie - Onet.pl Blog

I rozciął skórę wzdłuż mojej starej rany. Musiał zaszyć pęknięte serce i dziurę w osierdziu. Zszył serce i osierdzie, które było mocniejsze niż narząd Emmy, dlatego nie pękło. Zaczął reanimację. Ciocia Sisi usłyszała huk śmigieł helikoptera. Razem z sanitariuszem wynieśli mnie na noszach ze schronu i wnieśli środka maszyny. Reese leciał ze mną, a ciocia i lekko pokiereszowany Charlie, który nie zdążył przybiec do schronu, pojechali samochodem. Helikopter doleciał na miejsce w rekordowym tempie. Szybko zwolniono salę operacyjną. Przeniesiono mnie na noszach, bo nie było czasu na wózek. W ciągu sekundy znalazł się personel do pomocy przy operacji. Reynolds już czekał, a pod ścianą stało dwóch zniecierpliwionych panów z niebieską lodóweczką. O punkt jedenasta zaczęła się moja operacja.


Annie (19:53)
Jeśli chcesz, dodaj komentarz
Tornado

Werhwort Miller Najlepszy Aktor Na Świecie - Onet.pl Blog

Pod osłoną nocy. Michael zdaje sobie sprawę, że już tylko modlitwa może uratować Lincolna. Sucre zastanawia się do czego jego kumplowi z celi potrzebna jest żyletka. Rozpoczyna się wyścig z czasem, teraz bezcenna jest już każda minuta. Brygada remontowa wyrusza do świetlicy dla strażników...

 

Odcinek 14.Behind The Walls

 

Lincoln jest przekonany, że widział swojego ojca w sali dla świadków przed swoją egzekucję, do której nie doszło dosłownie w ostatnim momencie. Michael pamięta jedynie, że odszedł on od rodziny dawno temu i nie wierzy, by właśnie teraz wrócił. Wiceprezydent Reynolds i agent Kellerman zastanawiają się, gdzie mógł nastąpić przeciek. Odroczono wykonanie kary śmierci na Lincolnie, ale Michael nadal jest w szoku. Zyskał jednak dwa tygodnie, by przygotować nowy plan ucieczki. Zawsze istniało drugie przejście, ale wydawało się samobójstwem. Na izbę chorych można dostać się przez oddział dla psychicznie chorych. Połowę drogi uciekinierzy będą jednak musieli pokonać górą - niemal na oczach strażników. Tymczasem Westmoreland odkrywa, po co C-Note są potrzebne pocztówki z Iraku. Michael w drodze powrotnej z rekonesansu do psychiatryka z bólem traci istotną część planów... Ludzie z Firmy domyślają się, kim jest ów.

bookland

Przyjemności z czytania. ja osobiście pamiętam, że jak czytałam tę książkę to nie mogłam się od niej oderwać ani przez chwilę. tak mi się podobała, że zaczytywałam się w niej wszędzie. nawet potajemnie. to chyba wszystko ode mnie, dodam jedynie, że POLECAM.

OPIS : Zabawna opowieść o rodzinie Ptaszkowskich, która nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się z... kurczakiem, zwanym Franciszkiem Małomównym. Książka pełna atmosfery rodzinnego ciepła i humoru, przeznaczona dla młodszych Czytelników.
Od Autorki: 'Małomówny i rodzina to był mój debiut. Niestety, nie o każdym pisarzu można powiedzieć, że zadebiutował dziełem genialnym. Co do mnie, czytając go teraz po latach, zdałam sobie sprawę, że zgrzytam zębami. Kiedy więc zaproponowano mi wznowienie Małomównego, postanowiłam, że książkę tę poprawię - i w rezultacie napisałam ją na nowo.'

19:21, corrupted
Link Komentarze (14) »
poniedziałek, 20 grudnia 2010
34. 'alice na wakacjach' PHYLLIS REYNOLDS NAYLOR

TYTUŁ.

.:Eurowizja.Blog.PL:.

Konkursu Eurowizji dla Dorosłych w 2006 roku. Zapewnia też, że w 2006 monakijskie dziecko wystąpi na Eurowizji Junior.
Norwegia - w Internecie pojawiła się sonda na temat zajętego przez norweski zespół Wig Wam miejsca na Eurowizji 2005. Pytanie brzmi: "Czy Wig Wam zasłużył na 9 miejsce"?
Odpowiedzi są takie:

- Wig Wam powinien być wyżej - 54.05%
- 9 miejsce to dobra pozycja - 18.92%
- Wig Wam powinien być niżej - 27.03%


eurowizja 2005-07-22 23:06:05
skomentuj (4)
Nowe wieści...


(Rob Reynolds, Brytyjczyk - zwycięzca)


Europa - Zakończył się Festiwal Krajów Nadbałtyckich w szwedzkim mieście Karlshamn. Konkurs trwał od 22 do 23 lipca 2005. Polskę na konkursie reprezentowała Monika Brodka, która przez ostatnie tygodnie w naszym kraju jest bardzo zauważalna i doceniana licznymi nagrodami. Niestety, nie udało jej się podbić publiki w Szwecji. Monika zaprezentowała dwa utwory - "Dziewczyna Mojego Chłopaka" i "Miałeś Być".
Zwycięzcą został reprezentant Wielkiej Brytanii - Rob Reynolds.

TOP 3 Festiwalu:

1. Wielka Brytania - Rob Reynolds
2. Łotwa - Putnu Balle
.