O czym chcesz poczytać na blogach?

Rexona men

Yneco-ocenY

6/6

Podstrony: Księga fajna.. bo ma jakieś niebieskie coś :D tzn. tło.. ;] Reszta podobna jak strona główna.. Przy wpisywaniu troche wychodzi ramka.. ale jest ok ;)
5/6

Razem: 20/24

Oceniła: Kiara

Pkt 8 regulaminu
yneco 2004-08-12 23:11:12
skomentuj (1)


118
Blog: Rexona

Szablon: Od razu mówie ze szablony hh do mnie nie trafiaja (ale nie jestem hip-hopowa rasistka!). I szczerze mówiac nie przepadam za nimi, bo kojarza mi sie z pokemoniarstwem i nowomowa. Jedyne co mi sie w tym szablonie podoba to bialo-szaro-czarna kolorystyka. A reszta ... reszta do mnie nie przemawia, aczkolwiek nie mysl, ze jestem w stosunku.Na drugim palnie w przyćmionym różowym kolorze dobrze wszystkim znany znaczek. Króliczek – playboy, a notki zaopatrzone w jakże wymowny napis „Sexy”. Na dopełnienie wszystkiego parę maleńkich serduszek. Pod każdą notką mały fragment tego Zdjęcia przerobiony jest na coś na kształt przycisku nieruchomego. Podobnie jest w księdze o raz w prawostronnym menu. Wszystko oparte jest na kolorystyce delikatnego różu, przyćmionej czerwieni wpadającej w biel. Bardzo czytelne, przejrzyste. Jedyne co mi się nie podoba to zwykłe rozmieszczenie w podstronach. W prawostronnym menu trochę cytatów, niebotyczna ilość linków. Masz ode mnie wielkiego plusa za ulubionych pisarzy, a zwłaszcza za tego ostatniego. A sorry, to o grafice.

Bóóóóóóó.

Nie powtarza.... jestem mojooo-jojooo :D

dla tych co interasa się tańcem :
narazie nie mam co pisać o tańcu, bo poprostu w wakacje są tyko obozy, żadnych turnieji itd.

a teraz :
siedze i podbieram moje kochane "ciastencje" (poprstu ciastka) z kuchni... mhmm.. pycha.. chce ktoś ? nie ? dla mnie lepiej :P noi jem "mentosejszyn" (poprostu mentosy) ...mhmm ... niebo w gębie (potem jak srasz to w dupie)... kce ktoś ? tak ? spadać, a co ja "caritas" ?

"ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła"

peace ;)


Roksana

skomentuj (10)Miałam chyba najgłupsze... "za obozową kokietkę" :D (to nie prawda)...
Pozdrowienia dla wszystkich, których jeszcze nie wymieniłam (Pauliny, Mateusza, Magdy, Ani, Tyśki, Pysi, Karoliny, Sandry, Pani Ewy, Pani Renaty, Pani Ani) wiem, że to nie wszyscy, ale ta notka i tak już jest długa :) (kto to będzie czytał?) Obozowicze : do zobaczenia na zimowym

Rexona

PS: szkoda, że nie było czasu zrobić zdjęcia na treningu, ale może wstawie fotki z kumplami :)
PS2: jak się ze wszystkimi żegnałam to prawie się rozryczałam :]


Roksana

skomentuj (18)

moja książka a życie w niej opisane - Onet.pl Blog

 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
Menu

Niedawno były święta ja w rodzince mam katolików i prawosławnych więc spędzam dwa święta miło z rodzinką chciała bym powiedzieć wam co dostałam :
3 bluzki
2 pary kolczyków
kolejny telewizor xD
buty
słodycze
kosmetyki( reXona for teens chyba 3 zestaw)
co tam jeszcze .... to chyba wszystko :)
Jak by co to zdjęcia w albumikach
_______________________________________________
Uzupełnianie albumów :
nareszcie nadszedł czas żebym troche uzupełniła albumy.
XP
POZDRO:*
sagusiaa
4 no to jeszcze rozumiem
Zgłosiłam się
Hey !
Zgłosiłam mego blogaska do konkursu na BLOG ROKU 2007 a oto link.

Beetle juice... || pajjzel blog

Dźwięki, które w szczególny sposób oddziałują na mózg. Są nimi tzw. dudnienia binauralne zwane też sygnałem hemi-sync. W szczególnie aktywny sposób wymuszają one na mózgu pracę charakterystyczną dla stanu relaksu i nie pozwalają mu powrócić do nadmiernej aktywności spowodowanej stresem. Więcej na temat dudnień binauralnych możesz przeczytać na naszej stronie w menu "synchronizacja półkulowa". Połączenie dobroczynnego wpływu słuchania odgłosów przyrody z dudnieniami binauralnymi pozwala na osiąganie szczególnie korzystnych efektów w walce ze stresem. Ze względu na wzrastające zapotrzebowanie na skuteczne metody zapobiegania skutkom stresu przygotowaliśmy nagrania zawierające dudnienia bianuralne wraz z wybranymi odgłosami.Lekcyjnych prowadzonych przez przeszkoloną uprzednio kadrę (nauczycieli, psychologów lub pedagogów szkolnych).

„Pomysł stworzenia takiego programu powstał pod wpływem przeprowadzonych przez nas badań, które wykazały, że sytuacją niemal jednoznacznie kojarzącą się ze stresem jest matura.” - mówi Barbara Nesterowicz, brand manager marki Rexona. „Wyniki tych badań uświadomiły nam, że dla młodzieży maturalnej pomocna byłaby wiedza na temat istoty stresu i sposobów radzenia sobie z nim tak, by stres towarzyszący maturze miał działanie mobilizujące, a nie paraliżujące”– kontynuuje.

Skuteczność programu potwierdzają badania PENTOR-a: pod wpływem Programem zmieniło się.