O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Rewolucja

Grypa666's Blog

Partii, kościołów i środowisk pełniących władzę
społeczeństwo, rodzina i jednostka, szczególnie dzieci są niszczone; człowiek nie ma praktycznie żadnych szans w urzędach, sądach czy innych instytucjach “państwowych”; polecam uwadze wykluczonych jedną z wielu stron internetowych dotykającą sedna tego problemu/
Piotr Bein: Romek na Ministra Prawa i Sprawiedliwości (sic), gdy Wykluczeni wygrają następne wybióry :<)))

Wojciech Cejrowski: Wszystkich won! [od minuty 2:00, można całosć]

†††††††††††††††††††††

Temat Miesiąca: jaka rewolucja?

Wiedza jak teleportacja przenosi naród z krainy ignoranckiej drzemki do czołówki rewolucji. – Jonathan Azaziah

Spod deszczu pod rynnę – to nie rewolucja. – David Icke

“Rewolucje” Rotszyldów

Przekład-skrót Ola Gordon

W ciągu ostatniej dekady Tunezja przeszła zwiększającą się liberalizację gospodarczą: Raport  o Konkurencyjności Globalnej Światowego Forum Ekonomicznego z l. 2010-2011, uznał ją za najbardziej konkurencyjny kraj w Afryce, oraz ulokował na 32 miejscu ekonomicznie najbardziej konkurencyjnych krajów na świecie. Duże populacje muzułmańskiej Afryki Północnej dają ogromne.

Ukryta Władza

(od ukrytej władzy)
Zobaczcie jaką propagandą karmi nas “dziennik”, odnośnie osoby Srdia Popovica i o “wyzwalaniu ludzi”  poprzez “super bezrkwawe” rewolucje, czyli kontrolowane i w pełni zaplanowane zrywy:
Rewolucja bez gwałtu?
Masakra w Libii osłabia wiarę w to, że możliwa jest bezkrwawa rewolucja na szeroko rozumianym Bliskim Wschodzie. Są jednak tacy, którzy w to mocno wierzą.

Do grona optymistów należy Srdia Popović. Niewykluczone, że czerpiąc z doświadczeń polskiej Solidarności założył w Serbii ugrupowanie o nazwie Opór. Kiedy się rozrosło, organizowało zakrojone na szeroką akcje protestacyjne, które doprowadziły koniec końców do upadku tamtejszego dyktatora Slobodana Miloševicia. Popović nie poprzestał na zwycięstwie we własnym kraju. Jego ambicją była pomoc tym wszystkim, którzy cierpią prześladowania ze strony despotycznych rządów. Metody walki pozbawionej gwałtu i przemocy wszczepiał.

syzyf | e-blogi.plFrancja w tym czasie to beczka prochu u podstaw czego leżały błędy w polityce państwa. W sytuacji w jakiej znalazło się Królestwo Francji należało bądź to siłą stłumić oznaki powszechnego niezadowenia, bądź szybko wprowadzić zasadnicze reformy. Tymczasem Ludwik XVI nie potrafił się zdecydować ani na jedno ani na drugie. Ustępstwem na rzecz szlachty miało być zwołanie na luty 1787 r Zgromadzenia Notablów ciała opiniodawczego złożonego z ludzi wyznaczonych przez króla co wywołuje bunt szlachty i przyłączenie się do niego burżuazji miejskiej . I tak po 170 latach przerwy za zgodą króla dochodzi do powołania Stanów generalnych reprezentacji trzech stanów . Rewolucja francuska zaczynała się pod hasłem obrony feudalnych przywilejów i ograniczeniem władzy króla , Jednak dalsze wypadki pokazują , iż społeczeństwa francuskiego to nie zadowoliło, ponieważ w kolejnych etapach jej przebiegu doprowadza do zniesienia monarchii i powstania republiki. A oto wydarzenia mające istotny wpływ na jej przebieg i osiągnięcia:
1.VII 1789 - IX 1791 Rewolucja ludowa ;VII – VIII 1789 powstanie chłopskie, VIII 1789 – Zgromadzenie Narodowe znosi przywileje stanowe ;VIII 1789 – ogłoszenie Deklaracji Praw Człowieka i Obywatela

2. 3 IX 1791 uchwalenie konstytucji; ustanowienie monarchii konstytucyjnej; 1792 początek wojny z Austrią; IX.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Zydzi zwalczali Chrzescijanstwo i Chrzescijan od samego poczatku – vide zydowski spisek i zamordowanie Jezusa Chrystusa. Talmud – “pismo przekletych” zydow, liczy ponad 2 tysiace lat i na przestrzeni wiekow byly w nim nanoszone poprawki – ostatnio pod koniec XVIII wieku i okres ten zydzi nazwali “Jewish Enlightment” (Zydowskie Oswiecenie) – okres Oswiecenia w Europie przypada na XVII-XVIII wiek. Znamienny jest tutaj rok 1776, w ktorym powstal zakon Iluminatow zalozony przez niemieckiego zyda A.Weishaupta. Glownym celem Iluminatow byla walka z Kosciolem Katolickim i Monarchiami. Iluminaci byli wspomagani finansowo przez zydowskiego bankiera M.A.Rothschilda. Rewolucja francuska 1789r byla wywolana przez Iluminatow i finansowana przez Rothschilda. Z powyzszych faktow wynika, ze druga polowa XVIII wieku charakteryzowala sie wzmozona aktywnoscia zydostwa w Europie, z czym zwiazany jest takze I Rozbior Polski w 1772r z inicjatywy krola “pruskiego” (umownie) Fryderyka II, ktory z pomoca zydostwa falszowal polskie monety i oplacal najemnikow, z ktorych utworzona byla armia pruska, a pozniej dokonywal rozbiorow Polski razem z caryca Katarzyna II (powiazana rodowo z Hohenzollernami) i cesarzem Austrii Franciszkiem Jozefem II (Augsburgiem, rowniez powiazanym rodowo z Hohenzollernami) – vide wczesniejsze “PRZYMIERZE TRZECH CZARNYCH ORLOW” (1732r).

Rewolucja francuska

alex.

Więcej - fraza 'i chuj' jest najbardziej adekwatna do sumy wszystkich RZyć.

coś ci wychodzi: i chuj
coś ci nie wychodzi: i chuj
coś cię cieszy: i chuj
coś cię denerwuje: i chuj
coś cię smuci: i chuj
jest poniedziałek: i chuj
jest piątek: i chuj
kurwa?: i chuj
masz francuski: i chuj
nic się nie chce: i chuj


to takie proste, wystarczy tylko chcieć.Link 16.06.2006 :: 20:04 koment? (3)
rozkmina

tak na dłuższą metę, to czego mi w życiu brakuje?
no niczego. powinienem chyba skakać po ścianach.
a.
co planowałem i tak gdzieś od kwietnia.
nie mogę w końcu grać tylko flojdów,
bluesowi też trzeba pokłon oddać.

i tylko poszukuję czegoś, co pomoże mi uniknąć zamiany we flojdowską świnię [odsyłacz - album animals]. watersowi pomogła żona. u mnie to chyba musiałaby być druga rewolucja paźdzernikowa w mózgownicy. albo ktoś musiałby mię zrobić z dupy jesień średniowiecza. ale cóż. chciałbym pójść do domu. zdjąć ten uniform i opuścić show. ale czekam w tej celi, bo muszę wiedzieć: czy cały czas byłem winny?Link 25.06.2006 :: 23:17 koment? (7)
są.

PoLiTyKa

– chociaż unijne spełnia(ciekawe prawda?). Nawet ostatnie kontrole stwierdziły że badane mięso, które stało się podstawą do nałożenia embarga na nasz kraj nie pochodziło z Polski. Zresztą wszyscy wiemy że to sprawa polityczna i rosyjska kara nałożona na nas za udział w „pomarańczowej” rewolucji. Kara którą płacą polscy producenci ponosząc duże straty liczone juz w setkach milionów dolarów. Drugim aspektem naszego weta jest oczywiście energetyka. Wysunęliśmy śmiałe żądanie by Rosja zaakceptowała wreszcie Kartę Energetyczną. Dodam że żądania to jest niemożliwe do.Mieć wobec polski dług wdzięczności. To dzięki nam rafineria Możejki nie wpadnie w ręce Gazpromu. To również dzięki nam Litwini nie uzależnią się od rosyjskiej energii elektrycznej. Co do poparcia Francji to ona z kolej bardziej stara się załatwiać swoje własne sprawy w unii, niż solidaryzować się z Polską. Francuski wyraz poparcia to próba zdobycia sympatii i sojusznika w Polsce gdy nadejdzie dyskusja o polityce rolnej Unii.
Polskie weto wywołało burzę. Pojawiło się w najmniej spodziewanym momencie. Pytanie tylko brzmi: jaki będzie jego skutek? Pan Grzeszak uważa że weto może nam przynieść jakieś doraźne.