O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Reuters

OD MARTA Z MILOSCI ! | (Kocham życie) – Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

Znajdować w Palazzo Vecchio, na tyłach komnaty znanej jako Izba Pięciuset, pod dziełem innego mistrza – XVI-wiecznego malarza i architekta Giorgio Vasariego. Do jego znalezienia używa się najnowszych technologii m.in.skonstruowaną na tę potrzebę “kamerę Gamma”.

Ma ona potwierdzić teorię, że fresk – przypuszczalnie nieukończony – został ukryty przez Vasariego, który otrzymał zadanie odnowienia pałacu. Chcąc zachować malowidło, postanowił postawić dodatkową ścianę. Jak się zauważa, żadna inna ściana wokół tej komnaty nie jest ukryta za dodatkowym murem.

Fot. CHARLES PLATIAU Reuters
29 marca pokazano również “Portret Lisy Gherardini del Giocondo”, kopię najsłynniejszego obrazu da Vinci pędzla jego ucznia, która na co dzień należy do Muzeum Prado w Madrycie
Fot. CHARLES PLATIAU Reuters
“Dziewica z Dzieciątkiem i Św. Anną” na ścianie Luwru
Fot. MAX ROSSI REUTERS
Banner promujący poszukiwania “Bitwy pod Anghiari”
Fot. HANDOUT REUTERS
Seracini.

Czeczenia: Kroniki

Amerkhanov inguski minister ds. budownictwa zginął, zastrzelony we własnym biurze.

Położona na rosyjskim Kaukazie Północnym Inguszetia jest niespokojnym regionem. Działają tu uzbrojone grupy z miejscowego podziemia oraz przenikają bojownicy z sąsiedniej Czeczenii.
Szamil 2009-08-17 11:54:22 skomentuj (0)

Awaria w największej rosyjskiej hydroelektrowni. 10 zabitych, 68 zaginionych
tm, tan, Reuters, PAP, IAR, AP, Gazeta.pl
2009-08-17, ostatnia aktualizacja 2009-08-17 18:46
Do 10 wzrosła liczba ofiar dzisiejszej katastrofy w Sajańsko-Szuszeńskiej elektrowni wodnej w Chakasji, na południowo-zachodniej Syberii. W częściowo zburzonej hali maszynowej ratownicy odnaleźli kolejne dwa ciała pracowników siłowni.

W wypadku rannych zostało 13 osób. Od 54 do 68 osób - według różnych źródeł - uznano za zaginione.

putBan(62);google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);
Do.

pyxida.wordpress.com

Η κινητή τηλεφωνία στην υπηρεσία της… φθηνής βενζίνης »

Φωτογραφίες από το ψηλότερο ξενοδοχείο του κόσμου!

Αναρτήθηκε από τον/την pyxida στο 12 Μαΐου , 2011

Θέα που κόβει την ανάσα. ΦΩΤΟ REUTERS
Η θέα από το ξενοδοχείο εντυπωσιακή που κόβει την ανάσα σε όσους βρεθούν σε αυτό. Μην ρωτήσετε όμως τιμές…
Είναι στο Χονγκ Κονγκ. Βρίσκεται στο κτίριο του Διεθνούς Κέντρου Εμπορίου και χρησιμοποιεί τους τελευταίους 16 ορόφους. Δηλαδή από τον 102ο όροφο μέχρι τον 118ο όροφο.

REUTERS
REUTERS
Το.

swistak01.blog.pl >> >

Oni cytat japońskiego sekretarza rządu Takeo Kawamury. Ha! i tu jest cały błąd i manipulacja. Czytam sobie to co przetłumaczyli genialni redaktorzy:


Japonia ma zgodnie z prawem możliwość zestrzelenia wszelkich obiektów, w razie zagrożenia, że dany obiekt może spaść na jej terytorium. Priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa kraju.


No pomyślałem sobie, że całkiem groźnie to brzmi i w ogóle (jak zwykle) wymowa artykułu była taka, że już w kwietniu czeka nas wojna Japonii z Koreą. Ale nie byłbym sobą, żebym nie wpisał w Operze, reuters.com. Tu jest ten sam cytat, tyle że po angielsku brzmi on trochę inaczej...


Under our law, we can intercept any object if it is falling towards Japan, including any attacks on Japan, for our safety.


Hmm...no w zasadzie gdyby tak dokładnie przypatrzeć się temu co napisał onet, to wynika z tego, że Japonia ma prawo do zestrzelenia wszystkich płatków śniegu jakie będą zimą spadać na ziemię....nie, no dobra przesadziłem, ale to co zrobił onet to poprostu bezczelne przeinaczenie. Myślałem, że takie rzeczy dzieją się tylko z.

blog polski

Poszukiwała zamachowca z Tuluzy (Sarkozy potrzebuje sukcesu w kampanii wyborczej).
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,We-Francji-trwaja-poszukiwania-mezczyzny-winnego-masakry-przed-szkola-zydowska,wid,14345993,wiadomosc.html
http://www.stern.de/panorama/toedliche-schuesse-in-toulouse-frankreich-sucht-den-schwarzen-mann-1802466.html
Dlaczego Francuzi nie przetrzepią tajnych służb? Własnych i tych od sojuszników. Z izraelskimi włącznie. 99% zamachów i masakr sterowanych i/lub inspirowanych jest przez tajne służby.
W międzyczasie w Paryżu wybuchła bomba podłożona przed ambasadą Indonezji.
http://www.reuters.com/article/2012/03/21/us-france-indonesia-bomb-idUSBRE82K0A420120321
Tymczasem już dzisiaj, dwa dni po zamachu na szkołę  w Tuluzie  policja namierzyła i osaczyła domniemanego mordercę, który rzekomo przyznał się do przynależności do Al Kaidy.
http://www.tvn24.pl/0,1738850,0,1,podejrzany-wyrzucil-bron-podda-sie-po-poludniu,wiadomosc.html
W ten sposób wina za zabójstwa spadnie na islamistów.
Dziwi mnie to o tyle, że dwóch z zamordowanych czarnoskórych żołnierzy francuskich było muzułmanami. Dlaczego akurat muzułmanów zabił ten islamista mając tylu niewiernych do wyboru?
Dziwi mnie też to, jak.

nie wędką łowić, ale sieci zarzucać, i zgarniać informacje

Gazeta Wyborcza, jest przeciwnikiem przenikania się kościoła i polityki. Jednak Kościół nie ma żadnych aspiracji politycznych, wizja Kościoła zaangażowanego w politykę napędzana jest przez media, a nie jak wszystkim się wydaje przez Kościół

Tagi: abp Henryk Hoser Gazeta Wyborcza In-Vitro kościół polityka
15:31, blastr
Link Dodaj komentarz »
środa, 13 października 2010
DLACZEGO CHCĘ PRACOWAĆ W AGENCJI INFORMACYJNEJ(?)

ISRAEL BEER JOSEPHAT - 21 LIPCA 1816.

ŻYD OCHRZCZONY - PAUL JULIUS REUTER.

CZYLI JAK POWSTAŁA AGENCJA REUTERSA I CO ZNACZY PRZEPŁYW INFORMACJI.

Reuters uk

Blog krewety | Blog głupot różnych co żem wymyślam

Słowem, które określa o czym on jest. W efekcie powstał zestaw danych, który mówi, że Polacy interesują się śmiercią, polityką, katastrofami, nienawiścią i nadużyciami władzy. A więc same negatywne aspekty życia:

Czy na świecie jest inaczej? No…. nie bardzo. Dla porównania sprawdziłem nagłówki na CNN, CBS, BBC i Reuters. Okazuje się, że ludzie na świecie (głównie USA) interesują się wojną, katastrofami, polityką, gospodarką i śmiercią.

Jaki stąd wniosek? Ludzie interesują się po prostu negatywnymi aspektami świata. Media służą nam jako narzędzie ostrzegawcze, przestrzegające przed zagrożeniami, ale też tworzące wyobrażenie świata jako pełnego wojen,.

Śmierć nie mamy wpływu?

Polacy boją się jeszcze nadużyć władzy i jest to jedna z cech szczególnych Polaków. Skoro się boimy nadużyć władzy to znaczy, że żyjemy w kraju w którym takie nadużycia istnieją a więc w kraju opresyjnym. Przynajmniej bardziej opresyjnym niż inne kraje na świecie…

…przynajmniej bardziej niż USA i UK i kilka krajów europejskich…

No i na koniec gospodarka. Na świecie ludzi ona interesuje. Po raz kolejny, dlaczego? Bo nie mamy na nią wpływu i się boimy że upadnie. Może dlatego, że na świecie panuje wolny rynek, w USA przynajmniej i krajach europejskich?

A my dlaczego się nie boimy?

Dlaczego się nie interesujemy?

Czy.

Autowizja

Tymczasem, pierwsze zgłoszenia do NHTSA trafiły w styczniu 2010 roku. Według amerykańskiego prawa, firma ma 5 dni roboczych na zgłoszenie problemu, które może zagrażać zdrowiu lub życiu klientów i użytkowników. Toyota ma dwa tygodnie na to, żeby przyjąć karę lub zakwestionować ją. Równolegle z informacją o karze, amerykańska witryna Yahoo powołując się na Reutersa podała informację o tym, iż NHTSA nawiązała współpracę z naukowcami NASA w celu zbadania sprawy. "Jesteśmy zdeterminowani, by dotrzeć do sedna problemu" powiedział sekretarz ds. transportu Ray LaHood. Dziewięciu naukowców z NASA ma dostarczyć ekspertyzy z zakresu elektroniki, zakłóceń elektromagnetycznych i kompatybilności oprogramowania. Całość ma dać.

 • przyszłość
 • Radio
 • sakwy
 • samochody
 • samochody używane
 • samochód
 • Toyota
 • wybór
 • wymiana
 • wynajem
 • zakup

Popularne Tagi: auto giełda, autoscout24.de, automapa, auto moto, autotrader, auto giełda dolnośląska, autoscout, autocentrum, autotrader uk, auto świat, auto giełda dolnośląska, auto giełda samochodowa, auto giełda niemiecka, auto giełda małopolska, auto giełda dolnośląska.pl, auto giełda poznań, auto giełda niemcy, auto giełda wielkopolska, auto giełda bydgoszcz, auto giełda dostawcze,
Pisz blog
Dodaj.