O czym chcesz poczytać na blogach?

Reunion

Kada - blog

Który zrobiłyśmy z Honoratką prawie 8 lat temu. Leję na maxa i od razu się weselej robi na samą myśl o tych szalonych eskulapowych wypadach, szczególnie kiedy się założyło identyczne ciuchy jak współimprezowiczka. Bardzo się wtedy wczuwałyśmy, musiał być przekaz, prawdziwość, stąd hejtowanie Eisa bo był za bardzo wyluzowany. 
No leję ;D

"forewa sztama Hona-Kada"

Jutro z Honą i Magią będziemy w Radiu Glob o godz. 21:00. Więc słuchajcie:)

 

2009-02-03 :: skomentuj (2)Śnjek!

Miał być służbowy reunion, a okazało się, że o 18:00 w klubie nikogo nie było. Nie chciało mi się wracać do domu. Po obdzwonieniu znajomych, ruszyłam do centrum, zahaczając o sklep w którym zawsze kupuję duże latte. Z Dwele na uszach spacerowałam śnieżnym Poznaniem. Wpadłam na zakupy do Browaru, po czym niespodziewanie trafiłam na służbowy reunion na Starym Rynku, a dodatkowo spędziłam miły wieczór ze znajomym. Także zaliczyłam dwie imprezy, ktorych teoretycznie miało nie być. Idę spać. Za 5 godzin pobudka :)

 

2009-02-15 :: skomentuj (3)* * * I feel... My love... * * *ROZDZIAŁ 2 FAMILY REUNION 2009-06-05 18:28:31

"/>

Rozdział 2 „ Family reunion”

 

Trójka Lunarianek siedziała w czerwonym samochodzie prowadzonym przez Mamoru.
- Nee Mamo-chan, tylu ładnych dziewczyn chyba jeszcze nie wiozłeś - zażartowała ChibiUsa, siedząca z tyłu z mamą.

"Kiedyś wszystkie czarne dni obrócimy w dobry żart ..." - Onet.pl Blog

Choćją kiedyś bardzo zranili... pomyślała o tym co było kiedyś. O jej porwaniu. Otym, jak zgodziła się zawładnąć światem.. potem gdy prowadzono na niejeksperymenty. Gdy zamknięto ją w komorze. Gdy z jej komórek tworzono„doskonałych żołnierzy”. Gdy wiele cierpiała. Gdy tak dużo widziała a nic niemogła zrobić. Nawet, kiedy Sephiroth przyszedł do niej i odciął jej głowę,wszystko kojarzyła i razem z nim stała się częścią LifeStream... potem stamtądpojawili się Kadaj, Yazoo i Loz... dalsza historia to już jej Reunion... Iponowne odtworzenie.

Nawetteraz wiele cierpi. Każdego dnia. Coraz więcej. I mocniej. Oszukuje chłopców,których nigdy nie urodziła, a tak ją kochają i ona ich kocha. Codzienniestrzykawki. Codziennie raporty.

Tak bardzo tęskni za podbojami coraz to nowych planet!

Tęskni za bitwami!!

hedonistyczny-egoista.blog

Czasu i intuicji co do nośnego materiału, najbogatszemu z didżejów IV RP odmówić nie można. Może popracować musi jeszcze troszeczkę nad brzmieniem i jakością nagrań, ale pewni jesteśmy, że kolejne albumy z twórczością tego nowicjusza przysporzą nam wielu wrażeń. Chwil pełnych zarówno radości jak i ekscytacji, wszak MC Gudzowaty znany już jest z tego, że szokować publiczność potrafi z jeszcze większą gracją niż DJ Michnik. Z którym to zresztą miał swój udany debiut kilka tygodni temu.

Drżyjcie listy przebojów – idzie nowe!

skomentuj (8)

#43. Reunion 1968 2007-03-25

Jest marzec 2007 roku. Spokojna i ciepła noc. Stoję w pustym oknie, patrzę na oświetloną latarniami ulicę i płaczę. Mimo tego, że walczę z każdą kolejną kroplą na twarzy, łzy ronią się i płyną, zalewając miękki zarost solą uczuć. To nie są łzy smutku, choć realnie patrząc jest się czym zasmucać. To nie są też łzy radości, choć w ostatecznym rozrachunku finał opłakiwanej historii przyozdabia na twarzy mimowolny uśmiech. Płaczę nad losem Bogu ducha winnych, przepędzonych 30 lat temu z własnej ojczyzny, którą kochali jak żadną inną. Innej też, prawdę mówiąc nie mieli..