O czym chcesz poczytać na blogach?

Reszta z dzielenia

Programowanie C++

<<a*b<<endl;
cout<<“Wynik rownania ((a+b)*b+a)*a wynosi: “<<((a+b)*b+a)*a<<endl;
cout<<“Calkowity wynik z dzielenia a/b wynosi: “<<a/b<<endl;
cout<<“Reszta z dzielenia a/b wynosi: “<<a%b<<endl;
getch();

Z okrągłych nawiasów. Operację dodawania symbolizuje + operację odejmowania -, operację mnożenia *, operację dzielenia /, a operację reszty z dzielenia %.

5.2. Jak poprawiać czytelność programu

Ponieważ operacje arytmetyczne są instrukcjami, które.

Two worlds Two me

Ale i oficjalnego; jednym słowem:ważnego. Z resztą, każdy wpis tutaj jest istotną historią mojego rozwoju(w którym zaczęłaś uczestniczyć) i staje się skarbem, który został odnaleziony, a zaraz potem powinien zostać zakopany z powrotem, gdyż każdy przełom staje się automatycznie przeszłością, a o nią należy dbać, lecz nie żyć.

Pamiętaj, przebaczaj ,zapominaj, czuj-żyj.

Nie lada dumę z tego, że ktoś jest radosny wyłącznie dzięki niemu. Z drugiej strony powiadają, że jestem niepoprawną marzycielką... cóż. Fakt.

Inną rzeczą, która w Święta mnie uszczęśliwia, jest dzielenie się opłatkiem. Aczkolwiek tu też występuje pewna sprzeczność, ponieważ nie przepadam za tego typu składaniem życzeń. W tym całym-szczerze mówiąc-sztucznym i przesłodzonym (choć nie w każdym.

Żadne słowa, gdyż są one zbędne. Bo przeciez na co dzień życzycie sobie tego, co najlepsze. Pomagacie sobie i wspieracie. Więc po co wypowiadać to, co jest oczywsite dla każdego z was? Wy to wiecie, cała reszta potrzebna nie jest.

Hmm... jak teraz czytam swoje słowa, to mam wrażenie, jakbym występowała w reklamówce pod tytułem: "Cudowana magia świąt". Jednak nie czuję się aż tak szczęśliwa, jak można by.

Grafomania mode on! XD

KoHani, będzie długa przedmowa, ostrzegam.
Po pierwsze, to znowu była długa przerwa... Notka krótka, pisana na szybko, pewnie z błędami, dlatego proszę o wyłapanie literówek. Ja dzisiaj tego nie zrobię, bo chcę się wcześniej położyć, a jeszcze w łazience zejdzie mi ponad godzinę. Kiedy następna notka? :P Jak dobrze pójdzie, to może w piątek.
Aha! I 16 marca mam urodziny. Tak czysto.


Puchonka to całkowicie inny typ człowieka niż na przykład ja czy Kathy. To takie złote dziecko. Nie, to nie jest złe. Ale powinna się już do nas przyzwyczaić: my jesteśmy bezpośredni, żyjemy chwilą. Reszta się nie liczy. Bo już jakiś czas temu nauczyłam się, że z życia trzeba brać tyle, ile się tylko da. Jak najwięcej, nie myśleć za dużo, działać pod wpływem chwili. A konsekwencje? Z nimi w końcu i tak.Był późny wieczór, ale nie na tyle, żebyśmy musieli obawiać się przyłapania na nielegalnych wycieczkach po korytarzach. Wydaje się niemożliwe, ale właśnie udało nam się ustalić szczegóły naszego przyszłego dzielenia jednego mieszkania. Podobno pani Black przyjęła to dość... burzliwie. I nawet do teraz nie mam pojęcia, czym Regulus ją udobruchał. Bo to, że czymś udobruchał, to jestem pewna, a on nie chce mi.

Crucem Tuam adoramus Domine... - Onet.pl Blog

Jak barwy słońca i tęczy w moim życiu!

W tej pustce spotykam się z Bogiem i spotykam się z każdym którego daje mi Bóg. W ostatnim czasie dał mi wielu ludzi o niesamowitych charakterach. Dzieki nim zacząłem patrzec inaczej na życie, zacząłem inaczej życ!!!

a czego domaga się twoja pustka?
marek_cssr (21:26) I tylko On może wypełnić serce człowieka.
On jest pełnią miłości. On tylko może da Ci pokój serca - tego tak bardzo doświadczam dzisiaj! I od dziś pragnę uczynić ten mój blog takim małym dziennikiem - dzielenia się wiarą... jak wypełnić pustkę Bogiem...


Pustka domaga się Boga. A przecież tak często wpadamy w rozpacz, osamotnienie, tak często jest w nas tyle lęku i nienawiści, buntu i braku.                              Nie chcieć, ale być

żeby świecić, trzeba dać siebie
w całości bez reszty
a czasami umrzeć
by zmartwychwstać

                                  Nie mieć, ale.