O czym chcesz poczytać na blogach?

Resident evil 5 pc

KTK - Onet.pl Blog

Mariusz Gałęzyka, urodzony 5 stycznia 1991 roku, dołączył do składu w lipcu 2003 na prośbę przyjaciół, czyli Enca i Maracha. Rapem jara się od wielu już lat, a właściwie większość.
Ten nie podobał się reszcie składu. Dla nich był to grzech - zdradzać swoją ukochaną konsolę PlayStation. Często razem z Pawłem narzekali. Wszystkie programy na PC nie dorastały do pięt temu, który używali wcześniej! Nie potrafili się z nimi oswoić. Nie mieli jednak wielkiego wyboru. Tylko w ten sposób mogli spełnić swoje.I uczuciowy. Nie lubi kłamstw podobnie jak i matematyki. Lubi spędzać czas, grając na komputerze we wszelkiego rodzaju horrory (ubóstwia dzieła takie jak Silent Hill i Resident Evil.) Lubi także... kreskówki! Chętnie spędzałby całe dnie z nosem wlepionym w ekran, oglądając przygody swoich ulubionych animowanych bohaterów! Kocha także.

"...Każdy z nas jest dzieckiem..." ~~WwW.HuBeRtDiAbLo.BlOg.Pl~~

Ma sie odbyć jakieś przedstawienie z okazji świąt Wielkanocnych. Troche pomogłem przygotować sale do tego występu (na lekcji w-f gdzie chłopaki z mojej klasy biegali 5 okrążeń) Ja sie już powoli zbieram bo musze troszke popracować nad swoją stronką. Już nie długo będzie można ją zobaczyć puki co ja spadam i pozdrawiam.No chyba, że odniesie totalna klapę to nawet sam producent zrezygnuje z kręcenia kontynuacji. PS: I tak wg. mnie najlepszą ekranizacją gry jak narazi jest RESIDENT EVIL, film może nie idealny, ale zapewne lepiej oddaje atmosferę RE, jaki znamy z konsol i PC, niż TR, który atmosfery swego pierwowzoru jakoś oddać nie umiał. Drugie miejsce to MORTAL KOMBAT (jedynka, bo dwójka ble!!). W końcu nakręcił je Poul Anderson,.

Don't hide behind the Mask...

First of all, we must mention how the development of technology – specially internet - improved our lives. We can do almost everything without even moving away from our pc. Starting with easy communication and ending on making shopping or transferring money, only by one click on a mouse.
On the other hand, we can’t forget about.Co robiłam? Znowu przy kompie siedziałam. Ubrałam się i posprzątałam odrobinkę w pokoju. A potem? Potem chyba misiak przyjechał. I oglądaliśmy Ice Age. :D Po raz 5 w ogóle i 2 z misiakiem :D Fajnie było. A potem chcieliśmy oglądać Ściąganego i Aliena vs. Predatora, ale coś mi komp nawalał, a DVD od czasu Kamila i jego.
W drodze powrotnej spotkaliśmy Anię i Olę z mojej klasy. Śmiesznie tak spotykać swoich lusków na mieście :D Kupiliśmy jeszcze winogronka. A potem oglądaliśmy Resident Evil 2 Apokalipsa. Ale stwierdziliśmy, że raczej nam się nie podoba. I teges... Wyłączyliśmy =D
Ok. 15 zadzwoniła mama Kabana, że on ma jechać do W-wa, zeby.

Postapokalipsa Stalker Zew Prypeci Borderlans 2012 Droga The Road Metro 2033 – Bunkier Przeciwatomowy

Szeroko pojętej fikcji postapokaliptycznej. Znajdziecie tu wieści, recenzje i inne dotyczące nurtu postapo.

(tego zagra Wenworth Skazany na śmierć Miller), Wesker oraz dobermany. Ze zwiastunu widać mrugnięcie okiem w stronę fanów elektronicznego RE5. Premiera 10 września br. Jakby ktoś nie ogarniał, muzyka w tle to A Perfect Circle – The Outsider (Renholdër rmx).