O czym chcesz poczytać na blogach?

Reserved

Księżycowa Hipoteza | Starożytność, prehistoria

Świątynię przed „diabłem”. Źródła błędnie podają, że świątynia została zbudowana w VI wieku p.n.e. By risotto al caviale

Ramesseum, Egipt. Żelazne ceowniki, śruby, nakrętki i podkładki zainstalowane ok. 2300 BC, aby chronić świątynię przed „diabłem”. Źródła błędnie podają, że świątynię wybudowano w XII w. p.n.e.

Mykeny, Grecja. Żelazne sztaby zainstalowane u końca ślepego tunelu, ok. 2300 BC. Prawdopodobnie w celach magicznych. Wikipedia podaje: Mykeny – starożytne miasto greckie znajdujące się w północno-wschodniej części Peloponezu. W drugiej połowie II tysiąclecia p.n.e. ośrodek kultury mykeńskiej.  Some rights reserved by chrissmallwood

Piramida Cheopsa, Egipt. Cztery potężne rury z neolitycznego żelaza, zainstalowane na szczycie piramidy ok. 2300 BC. Środkowa rura, mierząca ok. 10 m wysokości, została osadzona w bloku neolitycznego betonu. Foto: 1900-1920 r.

Serapejon w Sakkarze, Egipt. Około 2300 BC, betonowy sarkofag został zabarwiony na czarno. Żelazne schody dostawiono do sarkofagu, umieszczając je na wsparciu z neolitycznego betonu. Zabiegi te wykonano w celach magicznych: uniemożliwiały “diabłu” niszczenie 5 km podziemnych tuneli obok Piramidy Schodkowej. Porównania „podpór magicznych” (z niemal całego świata),.

Reserved - ubrania

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
środa, 17 czerwca 2009
Reserved

Reserved to polska marka bijąca rekordy popularności. Nowe kolekcje marki Reserved projektowane są w zgodzie z najnowszymi trendami światowej mody. Reserved to marka firmy LPP S.A, która znana jest także z takich marek jak Cropp czy Esotiq. Reserved świetnie przyjeła się na polskim rynku wśród ludzi w wieku 25-30 lat. Reserved został też zaakceptowany przez obywateli naszych wschodnich sąsiedzkich państw. W tej chwili Reserved dostępny jest także w ponad 191 salonach w Polsce, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie
Reserved pojawił się w Polsce na przełomie lat 90-tych i szybko zyskał sobie zaufanie klientów. Atutem odzieży Reserved jest przede wszystkim wysoka jakość produktów i najnowsze wzory. Ostatnim czasem Reserved promuje się za pomocą popularnych projektantów mody. Ostatnie kolekcje sygnowane są przez duet paprocki&brzozowski. Reserved posiada też swoją.

modnesklepy

O Reserved

Posted: 12 Kwiecień 2011 in Reserved
Tagi: moda, nowe kolekcje, Reserved
0

Reserved jest jedną z najbardziej ulubionych przez kobiety i mężczyzn marek odzieżowych w Polsce. Aż trudno uwierzyć, że obecni właściciele marki Reserved należącej do spółki LPP z Gdańska, zaczynali w połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, a obecnie posiadają salony odzieżowe w 10 krajach Europy.


Marka Reserved podąża za trendami mody światowej i każda z najnowszych kolekcji wprowadzanych na rynki jest ogromnym sukcesem. Nie ważne czy to kolekcja kierowana do kobiet, mężczyzn czy dzieci – Reserved Kids. Każda z nich odnośni sukces.

Spółka LPP posiada oprócz Reserved jeszcze klika marek, które także przynoszą jej niemałe zyski. Są to między innymi Cropp Town czy Mohito, a także marka bieliźniana – Esotiq. W najnowszej kolekcji marki Reserved z pewnością odnajdziemy coś dla siebie. W salonach marki Reserved możemy kupić t-shirty z modnymi nadrukami, koszule, różnego.

beerte

Moment"

Tak nagle przestało bić.
Nie wiadomo jak znalazłem się na chmurach,
latałem, śmiałem się i uśmiechałem.
Czyli to czego nigdy w życiu nie robiłem i nie zrobie.
Widziałem mocne światło do którego zbliżałem się,
wyzwalało we mnie pozytywną enegię.
Czyli to co chowam zawsze w sobie.
Byłem już blisko, a wtedy pojawiła się nagle ciemność.
Wróciłem i jestem.
Jaki cel w życiu mi dano?
Może po prostu chce, bym poczuł to co strace w życiu,
bym odnalazł to i napisać Kocham życie, jest piękne...


by beerte @ All Right Reserved
20:41, beerte , Wiersze
Link Dodaj komentarz »
To co kiedyś napisałem.
To co kiedyś napisałem, dam do działu wiersze :-)
____
"Marzenia przegrane"

Do okoła twarze rozesmiane, miłości czar błysk,
a ja tam z tyłu z marzeniami przegranymi i nikt nie obejrzy się za siebie,
nikt nie zapuka na czas...
W okół słońce,.