O czym chcesz poczytać na blogach?

Reprezentacja polski w siatkówce

Polska siatkówka - Onet.pl Blog

Blogi o siatkówce

  • Polscy siatkarze
  • Polska reprezentacja
  • Sebastian Świderski
  • Orzełki Lozano

03 grudnia 2008
Komunikat Komisji ds. wyboru trenerów Reprezentacji Polski w siatkówce kobiet i mężczyzn
Komisja dokonała analizy zgodności przesłanych ofert z.

Zasuwaniec - Onet.pl Blog

Wiązała zawodniczek w monolit, drużynę, organizm, a Matlaczki na pewno by się nie obraziły o taką nazwę.

Wiktor Krebok (ur. 30 września 1943) - trener reprezentacji Polski w siatkówce w latach 1994-1996. Wywalczył z podopiecznymi awans do igrzysk olimpijskich w Atlancie. (za wikipedią). Drużyna zajęła 11-12 miejsce (na 12 startujących). 

siatkowkatopasja.blog

Życiu...Kiedyś gdy jeszcze nie zdawałam sobie z tego sprawy moje życie było takie monotonne. Teraz już wiem czym jest życie...Ja chcę żyć, by grać. Tylko to jest dla mnie traz ważne. Mam nadzieję że moje marzenia się spełnią i niedługo będę pisać dla was jako zupełnie innna osoba, bo przecież życie to nieustana gra, tylko że dla mnie w.

Na Świecie... 2010-06-26 18:17:33

   Ci z was,którzy interesują się siatkówką, wiedzą że mamy najlepszych kibiców na świecie.Ta atmoefera na polskich halach jest niepowtażalna i ten doping kibiców, hasło: "W góre serca, bo Polska wygra mecz.!!!.." i miłośc do tego niezwykłego sportu jest w sercach tysięcy.


lub gg: 23343971


Tagi: idioci, siatkówka, ta szczera..., taszczera, ta szczera, siatkarzę, reprezentacja polski w siatkówce

skomentuj (5)


Strona główna
czerwiec 2010

Anna Barańska- siatkarka BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała i reprezentantka Polski. - Onet.pl Blog

będzie kapitanem reprezentacji Polski w siatkówce kobiet. Taką decyzję podjęto na zebraniu ekipy w Makau, gdzie podopieczne trenera Jerzego Matlaka biorą udział w drugim turnieju World Grand Prix.

W piątkowym meczu z Chinami kapitanem była Aleksandra Jagieło. Zgłoszenie reprezentacji do tego spotkania, łącznie z informacją kto będzie pełnić tę funkcję, trzeba było podać wcześniej. Po turnieju w Kielcach z gry w reprezentacji zrezygnowała.