O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Reprezentacja polski

wszystko o siatkówce - Onet.pl Blog

Na rzeczy! Odpuścisz??? :)

22 października 2007
Zagumny szczery aż do bólu...
Pekin to dla mnie ostatnie igrzyska, na których być może wreszcie zagram. Mam tylko nadzieję, że młodszym zawodnikom też na tym zależy - mówi Paweł Zagumny, rozgrywający siatkarskiej reprezentacji Polski.- Do reprezentacji bardzo chcę wrócić, ale skąd mam wiedzieć, czy zdrowie mi na to pozwoli? Czy mój organizm znowu nie zastrajkuje?Drużyna będzie miała ze mnie pożytek tylko wtedy, gdy będę w pełnej dyspozycji. Dlatego dzisiaj nie mogę złożyć żadnej deklaracji, poza tą,że reprezentacja jest dla mnie bardzo ważna - dodał.
źródło: "Przegląd Sportowy"

************************************************************************************
Z okazji urodzin chciałabym złożyć najlepsze życzenia naszemu najlepszemu rozgrywającemu - Pawłowi Zagumnemu :)

Stronka dla fanów Michała Winiarskiego i siatkówki... - Onet.pl Blog

Kandydatem jest Bartek Kurek, ale szczerze mówiąc to nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Młodość, młodość...czy to przezwycięży nad jego raczej niewielkim doświadczeniem?

Pozostał Robert Prygiel. On już wrócił do kadry. Czy zdoła zaklimatyzować sie w kadrze i przejąć na swoje barki cieżar ataku Reprezentacji Polski.

Są jeszcze Michał Winiarski i Sebastian Świderski ale tych "mistrzów przyjęcia" radziłabym zostawić na swoich pozycjach, pozatym sądzę, że Lozano nie zmieni im pozycji.

Narazie to mamy więcej pytań niż odpowiedzi. Bądźmy cierpliwi i wyrozumiali dla kadrowiczów i trenerów. Razem z.

Ledwo ale dla nas....

 Dzisiaj Polacy rozegrali pierwszy mecz w tegorocznej edycji Memoriału Huberta Wagnera.

    

Siatkarska reprezentacja Polski pokonała w Ostródzie po emocjonującym tie-breaku Słowację 3:2 (25:20, 21:25, 25:21, 18:25, 16:14).

Zwycięstwo podopiecznym Raula Lozano nie przyszło łatwo. Słowacy, którzy w światowym rankingu zajmują 54. miejsce (Polacy są wiceliderami) byli dla naszych zawodników równorzędnymi.

siatka - Onet.pl Blog

W Mistrzostwach Świata. Jak jużmówiłem nie znamy się osobiście, ale uważam, że dokonał bardzo dobregowyboru, kiedy przeszedł do Maceraty i może grać w zespole De Gorgiego.


13.11.2008

Marcin Wika
reprezentant Polski,
zawodnik Asseco Resovia Rzeszów

Sebastianna pewno na boisku jest pełną gębą, że tak powiem, profesjonalistą. Dokażdego treningu, do każdego meczu podchodzi na 100% skoncentrowany idaje z siebie "maksa". A poza boiskiem jest fajnym kumplem, na którymmożna polegać, do którego.

30.09.2007

Plamen Konstantinow
kapitan reprezentacji Bułgarii

Czy znam Sebastiana? (śmiech) No na pewno! Od wielu lat gramy jeden przeciw drugiemu w swoich klubach i w narodowych reprezentacjach. To jeden z tych zawodników, którzy bardzo mi się podobają. Podoba mi się jego styl gry. To techniczny zawodnik, nie tylko siłowy, a ja lubię takich zawodników. Lubię grać przeciwko tym zawodnikom, ale przede wszystkim lubię patrzeć na ich grę. Sebastian nie ma słabych stron, on gra dobrze w każdym elemencie. To.

Blog davzlo91

Zapotoka, czy Osman Chavez, nie pomogą kadrze charakteryzującej się białym orzełkiem na piersi, zabierając miejsce piłkarzą przymieżanym do gry w biało-czerwonych barwach...
Nie gańmy, za słabe występy reprezentacji Franciszka Smudy, a działaczy, trenerów i menedżerów w Polskiej lidze...
Żaden piłkarz, który tylko trenuje, a w sezonie dwa, trzy razy zazna prawdziwy smak piłkarskiej uczty w formie meczu mistrzowskiego, jest zmarnowanym, być może wielkim talentem...
Nawiązuje tutaj do polityki transferowej klubów z naszej ligii... wileką głupotą jest sprzedawanie. Komentarzy: 3 Polska reprezeentacja... 2010-10-03 Polska reprezentacja...
...patrząc na nią z perspektywy budowania wyselekcjonowanej grupy piłkarzy, którzy maja dać nam mnówstwo niezapomnianych wrażeń podczas EURO 2012, na imprezie która rogrywana będzie w Polsce i na Ukrainie nie widzę większych szans na powodzenie. Oczywiście prostując nie szukam tu winy u.

Reprezentacja polski w siatkówce

W wolnych chwilach... - bloog.pl

    wszystkie

Zdjęcia w galeriach.


Bot Skra Bełchatów Mistrzem Polski 2007 !!!!!!

piątek,
Jest kilka rzeczy. Między innymi to, że Skra będzie miała do wykorzystania na wzmocnienia całkiem pokaźną sumkę pieniędzy. Po drugie w Bełchatowie ma występować przyjmujący reprezentacji Francji- podobno już się dogadał co do umowy. A po trzecie, co mnie najbardziej cieszy, to, to, iż doszły do mnie głosy, że Mariusz Wlazły najprawdopodobniej. Witam was wszystkich w kolejnym dniu. Mój budzik jak zwykle zadzwonił o godzinie 8:45. Szybki prysznic, poranna kawa- to co lubię :) Później do banku, małe zakupy, oraz  wizyta na cmentarzu.
 Jeśli chodzi o mojego bloga, to spodziewajcie się dzisiaj dwóch wpisów dotyczących sportu. Otóż dziś o godzinie 17:00 zostanie rozegrany mecz, który już ostatecznie zadecyduje o tym, kto zostanie mistrzem naszego kraju w siatkówce. O ten tytuł walczą ze sobą dwie najlepsze drużyny z całej ligi, a mianowicie Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel. Nie ukrywam, że jestem za Skrą. Mam nadzieję,.

- i love holidays -

Wakacje przypomniały :P I jeszcze do tego wszystkiego dochodzi szkoła..a dzisiaj po prostu do granic ludzkiej możliwości znienawidziłam swoją i tak już przeze mnie nienawidzoną wychowawczynie...co to jest za kobieta to lepiej nie skomentuje :/ Ale tak łatwo mnie nie wykończy :D:D:D Prędzej ja ją...oczywiście z pomocą mamusi :*
A kończąc użalanie.Moniki xD
(:) Wojtusia
(:) Pawła
(:) jego kuzyna :P
(:) tatusia :D
(:) sieci Plus GSM, która nie chciała mi dać biletów na ME w siatkówce :/
(:) polskiej reprezentacji :P:P:P
(:) KDD (tzn K niepełnosprawnych DD :P)
I to by było na tyle...
aniadka 2005-09-09 14:35:26
skomentuj (3)


Today :P

Magic world...

Mu za to:P
Jeżeli jutro wieczorem wszystko będzie dobrze to CUD!!!
Niestety jeszcze jutro nie będę mogła wrócić do oceniania blogów na ocenach2003 (pewnie o tym wiecie, że jestem tam jedną z oceniających ;P), gdyż nie pozostanie mi nic innego jak znów ściągać gg, tlen i wszystkie inne programy potrzebne do funkcjonowania organizmu.Tak w telewizji zaczęli puszczać coś wspaniałego, a nie cały ten kicz :/
Nie ma tak dobrze :(

Jedynie co mi nastrój lekko dziś popsuło to przegrane polskich reprezentacji w siatkówce i piłce nożnej. W siatkę graliśmy przeciwko Bułgarii. Przegraliśmy 2:3
Mecz ze Szwecją oglądałam tylko do przerwy, gdy schodzili z wynikiem 0:2
Nie.