O czym chcesz poczytać na blogach?

Reportaż

Reportaż ślubny NO PHOTO

anetakicman

Paulina i Rafał – reportaż ślubny (zapowiedź)

11 cze

Paulinę i Rafała mogliście zobaczyć na blogu dwukrotnie, przy okazji sesji ich ślicznej córeczki – Zuzi (Przygody ośmiomiesięcznej Zuzi; Sesja na placu zabaw). Zuzia “trochę” wyrosła przez ten czas Możecie zobaczyć sami: Zuzia dzisiaj

A poniżej zapowiedź reportażu z dnia ślubu!

Zdjęcia chronione są prawami autorskimi..

ISTEBNA - Zespół Regionalny - Onet.pl Blog

Za nami kolejne dwa koncerty po parafiach Górnego Śląska. Tym razym spiywali my w:

 

Chorzowie - Parafia św. Józefa

Mysłowicach - Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Maksymiliana Kolbe.

 

Kóncert w Chorzowie w parafii św. Józefa

 

Oba koncerty były według mnie udane, aji lepszy jako w zeszłym tydniu. Dziynki wsieckim tym, co sie do nich przyłożyli, zaangażowali i wystómpili na wysokim poziómie!  

tadzik szef (14:45)
Co o tym myślicie?

07 stycznia 2009
Nasz koncert w TVS...

Witóm!

W nejbliższóm sobotym (10.01.2009) w Telewizji Silesia bedzie można oglóndnóć reportaż z charytatywnego kóncertu jaki nasz zespół organizowoł w istebniańskim kościele.

See, I've been watchin' you! - Onet.pl Blog

Na ekranie w filmie Michała Rosy "Farba" [1997]. Następnie wystąpiła mi.in. w "Egoistach" [1999] Mariusza Trelińskiego, w "Wiedźminie" [2001] Marka Brodzkiego i w "Jak to się robi z dziewczynami"
Natulka:-)
skomentuj
Siemka!
Witam wszystkich! Mam nadzieję, że podoba wam się Maciek Zakościelny i mój reportaż o nim? Dobra, ale tak nie na żarty to zrobię dziś już reportaż o IV gwieździe. Piszcie mi podpowiedzi, bo ja nie wiem o kim mam pisać!!! Jest dużo sławnych ludzi i jak moja nauczycielka mówi: ''jesteście młodymi, zdolnymi ludźmi, no ale...'' i tym właśnie cytatem zaczyna się każda godzina wychowawcza. No ale macie pisać napisze o każdym jeśli to będzie możliwe. Pozdrawiam moje koleżaneczki z V ''a'': Foremkę, Nesti, Sarenkę, Tęczową no i moją nową, a zarazem bardzo sympatyczną koleżnakę Justynkę Za... bez nazwisk...
JUSTYNKO POZDRAWIAM CIę!!!  
Natulka:-)

Szybowce & szybownictwo – blog

Statystyki strony

  • 7,959 wejść na blog

Reportaż TVP INFO: Pilot musi mieć nogi

W niedzielę o godzinie 15:00 w TVP INFO zostanie wyemitowany reportaż pt. “Pilot musi mieć nogi”. Historia Leszka Żabickiego – instruktora.

Co mi się nawinęło przed obiektyw...

Z lumpeksu i klapkach pamiętających czasy Stalina, o ile nie były to zwykłe domowe kacie ;)

Za to proszę ja Was, za jakiś czas na horyzoncie pokazały dwie zacne starsze damy w towarzystwie dorównującego im wiekiem dżentelmena. Wystrojeni w stroje z epoki dwudziestolecia międzywojennego, szybko wzbudzili zainteresowanie przechadzających się kuracjuszy. Zaintrygowany tym niecodziennym zjawiskiem niczym paparazzi ruszyłem chyłkiem za nimi. Raz po raz zatrzymywali się zagadywani przez przechodniów, pozując do zdjęć. Niestety nie starczyło mi odwagi poprosić ich o to samo... :/

Tagi: reportaż vitoos
17:06, vitoos , reportaż
Link Komentarze (12) »
wtorek, 13 marca 2012
Na Kalwarię

W drodze na Kalwarię Pacławską znajduje się kaplica z niby cudownym źródełkiem. Czy czyni ono cuda nie wiem, ale często zwłaszcza w niedzielę odwiedza je mnóstwo turystów, więc coś w tym musi być... Tym razem, dookoła było pusto i można było śmiało robić zdjęcia. A w gratisie było fajne światełko ;)