O czym chcesz poczytać na blogach?

Repo men

Myśli ulotne

Dwa ostatnie dni lało i lało. Cholerna deszczówka znowu ośmieliła się wleźć do mojej piwnicy a ja znowu musiałem ją siłą usuwać. Ale parę kursów z wiaderkami i dałem radę. :-) Dzisiaj miałem wolne, to sobie najspokojniej w świecie odpoczywałem. Pogoda sprzyjała akurat oglądaniu filmów, więc zobaczyłem sobie "Repo Men" - świetny, trzymający w napięciu thriller sc-fi. Nie będę tu opisywał filmu, ale zachęcam do obejrzenia. Naprawdę warto!

W pracy się układa, praca idzie do przodu, spodobała mi się pewna dziewczyna, ma na imię Ewelina, miałem do niej zagadać, ale jak na złość od kilku dni nie widziałem się z nią. Chciałbym.

Świat Kate Winslet stoi przed tobą otworem! - Onet.pl Blog

Kolejny do "Contagion"
  
Do obsady filmu "Contagion" Stevena Soderbgerha  ma dołączyć nowy aktor,a mianowicie Laurence Fishburne,znany z m.in."Predators" i "Matrix".
W obsadzie znajdują się już:
 Matt Damon ( Hereafter , Happy Feet 2), Jude Law ( Repo Men , The Imaginarium Doctor Parnassus , Sherlock Holmes ), Kate Winslet (.
2009 roku otrzymała nagrodę Akademii za rolę w dramacie "Lektor", postawiła figurkę Oscara w łazience, aby jej znajomi mogli podziwiać ją do woli. 
- Każdy chce dotknąć Oscara, potrzymać go w ręce - tłumaczy Winslet. - Znajomi zawsze pytają: "Ojej, a ciężki jest?", więc doszłam do wniosku, że postawię statuetkę w łazience, bo prędzej czy później i tak wszyscy tam trafiają.
W ten sposób unikam pytań typu: "A gdzie ten twój Oscar?". 

Eva Mendes zamierza napisać list miłosny do Kate Winslet.

Super blog o Paris Hilton i innych gwiazdach!! Welcome... :*:* - Onet.pl Blog

Menu...

  • Home
  • Link Me:)
  • Affilates
Paris Menu:*
Słuchając piosenek Paris zapewne wielu z Was zastanawiało się, ile jest w nich jej prawdziwego głosu , ale ile zasługi techniki. Jednak okazuje się, że Paris nie jest muzycznym beztalenciem...
O tym przekonany jest Tre Armstrong, choreograf musicalu "Repo! The Genetic Opera!", w którym Paris występowała. Na planie miał okazję posłuchać jej głosu i... o dziwo, był pod wrażeniem!

         A teraz nowe fotki Paris:*

 

Poradnik Ubuntu

ctrl + alt + backspace . Po chwili zobaczymy ekran logowania teraz wystarczy nacisnąć przycisk "Options" i wybrać: " Select Session"  zaznaczamy fluxboxa i logujemy sie. Po zalogowaniu zobaczycie .... jeden pasek na samym dole.. pewnie zapytacie gdzie jest menu otóż naciśnijcie prawy przycisk myszy na pulpicie...i co widzicie?? Oczywiście menu z porgramami itp :)

Na dzisiaj to tyle :)

pozdrawiam
Xubuntu
21:25, xubuntu , Środowisko graficzne
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 października 2006
Instalujemy sterowniki dla kart nVidii

Jeśli nie instalowaliśmy wcześniej żadnych sterowników, to instalacja driverów nVidii z repozytorium jest bardzo prosta. Jeśli jednak robiliśmy coś ze sterownikami, sprawa się komplikuje. Ale o tym napisze kiedy indziej. A więc, dla kart nvidii są 2 różne typy sterowników: legacy (dla starszych kart) i normalne, dla wszystkich nowszych. Jeśli nasza karta jest na tej liście:

RIVA TNT 0x0020