O czym chcesz poczytać na blogach?

Repetytorium z języka angielskiego

Przygotowanie do egzaminu maturalnego, egzaminów na studiach. Język angielski i niemiecki nauka.

Powiedz to! PDF + nagrania audio - audio kurs
Angielski w 1 miesiąc - ebook
Angielski. Ważne konstrukcje bez tajemnic. Repetytorium
Angielski. Wzory wypracowań. Repetytorium
Jak mówić po angielsku. Wzory dialogów do matury i egzaminów
.

Link Dodaj komentarz »
Sytuacje sterowane na Maturę ustna z języka angielskiego. Relacjonowanie wydarzeń - człowiek (3)
W czasie wakacji za granicą poznałeś osobiście sławnego piosenkarza. Opowiedz:  o okolicznościach.
  • matura ustna z języka niemieckiego
  • sytuację z życia po angielsku
  • sytuacje sterowane
  • Nauka języków
  • egzamin studia
  • jak szybko nauczyć się języka obcego
  • język angielski mp3
  • matura usta z języka niemieckiego
  • przygotowanie do matury

Mieć swój własny niepowtarzalny kod kreskowy. - Onet.pl Blog

Prawda - było ciężko. Panna K prezentacji nauczyła się właściwie w niedzielę po 14. Nie umiała całej - obraz oraz zakończenie nie chciało wejść jej do głowy. W domu całą niedzielę powtarzała, że nie uda jej się zdać, że nic nie umie. Przeprowadziła nawet z mamą rozmowę mówiąc jej,
Nie ucząc się nic przez ostatni tydzień, nie powtarzając sobie żadnych zwrotów i dialogów poszła na ustny. Siedząc w szkole z koleżankami z klasy przez ponad 7 godzin powtarzała sobie z repetytorium poszczególne słówka. Najbardziej utkwiło jej jedno, właściwie to dwa słówka: 'heart attack' co oznaczało 'Zobaczyła na dialogi - uśmiechnęła się. Spojrzała na obrazek - radość? Prościzna. Zaczęła od dialogów. Były proste - i w tym momencie przypomniała sobie sms'a od swojej nauczycielki angielskiego prywatnego :), której treść brzmiała: 'Kamilko pamiętaj co ci mówiłam że nie ma słowa: 'Panna K nie wytrzymała i powiedziała jej, że żartuje, po czym mama jej odpowiedziała: 'Wiedziałam, że zdałaś, bo inaczej byś nie zadzwoniła!'
Tą oto historią zdania ustnej matury z języka angielskiego Panna K kończy swoją dzisiejszą notatkę :). Ona teraz pędzi do uczenia się 5 kartek swojej prezentacji na język polski, który już w poniedziałek (tj. 17.05).

.:: Dream Universe ::.

Niczego sobie – Ichigo jest naprawdę ładna, ciekawi mnie jednak design naszych Książąt Słodyczy :D

Co się tyczy samego YP. Pisałam o nim w zapowiedziach na Jesień 2009, czyli dokładnie rok temu. Seria ta przewidziana jest na 50 odcinków, zaś póki co wyszło 46. Do tego zawsze kojarzyła mi.

Nic więcej nie zdawałam). Tutaj muszę przyznać, że to jest mój ulubiony przedmiot, miałam w szkolę genialną nauczycielkę, a ja jestem maniakiem tego języka, więc nawet bez nauki (po za tym oczywiście co było na lekcjach) pisałam próbne matury na 90-100% podstawę i 70-80 rozszerzenie. Ewentualnie.

Sekretów dotyczących wkuwania regułek nie potrafię Ci zdradzić, bo ich nie znam ;D

Matury ustne zaś to całkiem inna bajka – podstawę angielskiego każdy jest w stanie zdać z bardzo dobrym wynikiem, z praktycznie palcem w nosie – jest naprawdę banalna. Rozszerzenie to już wyższa.

Teoretycznej jak informacje o epokach, autorach, różnych zabiegach stylistycznych czy językowych wykorzystywanych w dziełach itp.
Miałam w sumie dwa repetytoria + jedno mini:
1. http://www.podreczniki-gandalf.pl/b/repetytorium-maturzysty-j-polski-poziom/ – jest bardzo zwięzłe i fajnie zrobione.
2..

waga.blog

Dobre 10 tematów z geografii.
miałam iść na solarium, ale najzwyczajniej w świecie nie chciało mi się. gardło pobolewa...nie moge być chora, nie mogę!!!
jutro kawa. książki. zeszyty. będzie dobrze dam radę.

jestem już umówiona z Ma. na przyjacielski wypad do klubu. skoro Sylwester z Ma. nie wypalił to pożądna imprezka w karnawale musi się udać..Znajomść.
w pokoju bałagan. szklanka z niedopitą maślanką tym razem o smaku leśnych owoców. kubek herbaty. i sporych rozmiarów pachnąca nowością książka. o 'wdzięcznym' tytule - repetytorium przedmaturalne. tak moi drodzy. wstąpił we mnie duch walki i żądza wiedzy. zaczynamy. antyk. o maich dalszych ostępach będę Was informować. w mojej głowie toczy się walka. ba.

Spokoju.

skomentuj (8)

11.chyba wraca wena chyba wyszła na prostą. oby... 2004-01-16 18:56:29

były testy z angielskiego. współpraca na pisemnym i łamanie języka na ustnym. było zebranie. kartka z ocenami wprost do rąk staruszka. średnia 3,7 mała bo mała, ale spowodowana 122 godzinami nieobecności.
a życie toczy się dalej. swoim.