O czym chcesz poczytać na blogach?

Repetition

z miłości do Ciebie........

Tamtego bloga to straciłam moją piękną wene twórczą ... (nie ma to jak łudzic sie ze kiedykolwiek sie ją miało):D
Musiałam napisac notke bo wkurzało mnie hasło: "na razie pusto" ... no i napisałam ... :] czy z sensem ?!? Wątpię ...

Po całym pięknym rozwinięciu czas na koniec :] (Hip Hip Hura !!!)


Pozdrawiam jeszcze dzisiaj:
Lidę, Kasię P., Tomka, Kasię J., Bosską, Gosię, Cichego, Żyletkę, Katasię, Michała, Weronike, Zuzię, Natalkę, Arka, Macka i innych ludzisków z mojej szkoły i szanownego programu GG :] - 3majcie sie wszyscy !!!! BUZIACZKI !!! :*grey-wolf 2004-05-10 16:15:26
skomentuj (12)
REPETITION = REPEAT ...

Krótki ... no jakis 3 sekundowy pisk ... i szelest wyrywanej kartki ... łzy w oczach ... zal w sercu ... rados na twarzy ... udało sie ... wyrwana ... kartka z pamiętnika ...

"Kochany Pamiętniku !!!!

- Ty nawet nie wiesz ... "

Gdy tak oglądam te prawie 3 lata mojego zycia to stwierdzam ze jest cholernie nudne, ale jadnak jakas ogromna siła na tych kartkach i w tym zeszycie jest zawarta ... Na kazdej kartce pisało cos waznego ... na kazdej kartce były wspaniałe chwile ... na kazdej były łzy ... na kazdą kartke składa sie potok pięknych słów ... w kazdej kartce jest pełno serca i uczuc ... tak sie zastanawiam wiec własnie ... co jest lepsze.

Gdy spojrzysz, zrozumiesz wszystko...

I want You more than You'll ever know ;*
Ostatnio fajnie dzionki mijają :* prawie że codziennie z Pacią rano na miastko i prawie zawsze tradycyjnie do Myszki na loda i Nestea:D:* no i wogole spoko buzi dla Paci:*:*:* tzn Pierożkowej :D a ja jestem Sweterkiewiczowa lol2 aaalbo Maria ale to zależy dla kogo :D no i wieczorkiem czasem też z Pacią:* hmm z Angie przebywającą na kolonii sobie wymieniamy na gg informacje co tam u nas:D Minia dzis wróciła i właśnie z nią gadam:* za 6 dni urodzinki, 16.08 repetition z -kapriczjozy- a potem......... [sory musze sie podniecic ja tak mam:P] na tydzien nad morze wybywam haha :D wczoraj sie dowiedzialam a dzis dostalam potwierdzenie od cioci :P hihi :) ciesze sie :) No i co tam hmm z Karolkiem też wychodziłam :* i właśnie niedawno z nim byłam tzn potem poszliśmy do mnie do domu i planowaliśmy Emila :D:D iiii takiem tam :) i cie kocham bardzo mój Andrzejku :D:D: albo Sweterkiewicz hahah lub też Puzzelek :* dobra nieważne :D nie wiem co jeszcze sie działo chyba nic specjalnego, ale mimo wszystko jest spoko i jestem szczęśliwa :) ejj czemu od początku tego roku ani razu nie miałam wielkiego doła:> tzn najwyzej przez kilka dni a potem znowu wszystko git, bo np w 2005 r. to wiecej.

.:Sail on...through the night:.

Żadnego powodu do smutku.
Od jutra będę smutny, od jutra.
Ale dzisiaj, dzisiaj będę szczęśliwy
i powiem do każdego smutnego dnia:
Od jutra będę smutny.

Dzisiaj nie. "2005-03-12 18:39:53 skomentuj (2)
Chciałabym zmienić świat!(jeśli nie wyświetla się ten obrazek,spróbujcie odświeżyć stronę...)
2005-03-14 21:37:26 skomentuj (1)
...hear my calling,Repetition...


For the greatest Light Warrior of all...for the one who must fight till the end and never give up.I'm standin' by you Repetition,right in the Godforsaken Land..."Wojownik skupia się na maleńkich cudach codzienności.
Jeśli potrafi w nich dojrzeć to, co piękne, znaczy to, że i on nosi w sobie piękno, bowiem świat jest zwierciadłem, w którym odbija się twarz każdego człowieka.
I choć wojownik dobrze zna swoje wady i ograniczenia, robi co w jego mocy, by zachować pogodę ducha w trudnych sytuacjach.
Ostatecznie, świat zawsze stara się przyjść mu z pomocą, nawet jeżeli wszystko wokół wydaje się temu przeczyć..."


2005-03-15 17:30:45 skomentuj (1)
I LOVE THE USA
Just wonderin'if someone's able to.

It's all random.

2010-01-14 10:08:28

Nuuuuda w pracy teraz jest, nuda i powtarzalność. Nie ma za bardzo do kogo nawet napisać SMSa czy coś.
--
Siedzę i smarze sobie jakieś kolejne grafiki, a w międzyczasie zastanawiam się 'co by było gdyby', gdybym w jakimś momencie mojego życia wybrał inaczej, drastycznie inaczej. I, nie wiem, czasem wychodzi mi "było by lepiej", czasem "nie byłbyś sobą". Dochodzę do wniosku, że czasem warto się tak zastanowić, bo można potem stwierdzić, że nie jest tak źle, że mogło być gorzej. (mimo, że jakiś czas mogło być lepiej). Ale, niestety, zwykle dochodzimy do wniosku, że i tak coś nas ominęło.
--
Nuuuda jeszcze raz. Too much repetition.

skomentuj (0)

54 2010-01-16 00:58:41

"Simplicity is prerequisite for reliability."

"Testing shows the presence, not the absence of bugs."

"The competent programmer is fully aware of the limited size of his own skull. He therefore approaches his task with full humility, and avoids clever tricks like the plague."

"The use of COBOL cripples the mind; its teaching should, therefore, be regarded as a criminal offense."

"It is practically impossible to teach good programming to students that have had a prior exposure to BASIC: as potential.