O czym chcesz poczytać na blogach?

Renta rodzinna

Odszkodowania i Wypadki

Powinny być zrekompensowane przez ubezpieczalnie sprawcy wypadku.Konsekwencje wypadku dotykają nas zazwyczaj na okres dłuższy niż kilka tygodni, dlatego też nie możliwe jest comiesięczne egzekwowanie należności. W takich przypadkach poszkodowanemu należy się renta, które pokryje wszystkie związane z wypadkiem potrzeby. Starając się o ten rodzaj renty niezbędne jest zgromadzenie odpowiedniej dokumentacji lekarskiej, która będzie potwierdzała jakiego typu dolegliwości występują u poszkodowanego i w jaki sposób.(przysługuje za: stałe uszczerbki na zdrowiu, czyli takie przypadki, które nie rokują poprawy, oraz za uszczerbki długotrwałe naruszające sprawność organizmu na okres dłuższy niż 6 miesięcy) renta z tytułu niezdolności do pracy, w tym renta szkoleniowa, renta rodzinna, dodatek pielęgnacyjny, dodatek do renty rodzinnej - dla sieroty zupełnej pokrycie kosztów leczenia z zakresu stomatologii i szczepień ochronnych oraz zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne w zakresie określonym ustawą. Istnieją jednak okoliczności, które.

NIE JEST ŹLE, OPTYMISTYCZNIE I Z WIARĄ W PRZYSZŁOŚĆ

OBITUARY "SLOWLY WE ROT"
No to dzisiejszy dzień należy do bardzo udanych. Mimo że niewiele zrobiłem-))), a jednak. A jednak to było tak: rano wizyta w ZUS końcówka złatwiania renty rodzinnej, i żebranina o wyrównanie. Udało się (choć nie wiem co z wyrównaniem), ale udało się z rentą, bo i z nią były jaja. Potem zgodnie z tym co napisałem wczoraj warowanie pod mieszkaniem mamy dzieciaczków od paszportu. Kolega warował od 10 do 11, ja od.

Kim Jestem?-Sobą.. Nikim Wiecej?-Nikim mniej... Bo chce być"Az" a nie "Tylko" ||bialy.blog.pl zapraszam :)

Pracy. Okazało się ze jako osoba bez pracy
nie mogę ubiegać się o status osoby bezrobotnej ponieważ…
Jestem za bogaty a na dodatek żeby nie było mało o 1zł . Tak jestem
za bogaty aby być osoba bezrobotna a moje przychody to
renta rodzinna oczywiście najniższa i do tego dzielona na 2
osoby a wiec zarabiam około 300 zł miesięcznie i niestety 
nie mogę ubiegać się o status osoby bezrobotnej.

To jest tylko czubek absurdów w naszym systemie administracji
.

Życie na raty

Krwi, od której zależało, czy w ogóle może być dawcą. Badanie to przeszła pozytywnie i właśnie wtedy jej mąż, oficer, zagroził jej rozwodem, jeśli odda mi nerkę. Od dawna nie mogę spokojnie patrzeć na to, co ten prymitywny despota zrobił z nią i jej rodziną. Dała się od niego uzależnić tak bardzo, że nie mogła nigdy nic sama zrobić bez jego zgody. Wpływał nawet na jej opinie, bo tak długo przekonywał ją do swoich argumentów, aż zaczynała wierzyć, że to on ma rację. Poczytałam sobie trochę na ten.Ani rodzina ani szkoła, nie nauczył mnie czy nawet nie zasugerował, że powinniśmy wszyscy powiększać wiedzę o ekonomii, gospodarce, giełdzie, itp., żeby zadbać o nasze finanse na starość albo w takim wypadku, jaki mnie dopadł. Mam niewiele ponad sześć stów renty i państwo umywa rączki, jakby chciało powiedzieć "Radź sobie sama!". Co to za cholerna łobuzerka? Czy to moja wina, że jako nauczyciel pracowałam tylko na pół etatu, bo oprócz tego chciałam się rozwijać i grałam koncerty i tłumaczyłam książki? Jak.

Skonka Leszek - Onet.pl Blog

Że spowodowało to paraliż  kończyn i stałeinwalidztwo, zmuszające do poruszania się na wózku.  Dzięki pomocywładz Opola, które sprawują nadzór na szkołą i wypłaceniuwstępnie  odszkodowaniu, ten 22 letni mężczyzna , wraz z rodzicami,przeniósł się do Krakowa, gdzie obecnie studiuje.  Pani sędziaokazała się bardzo hojna i szczodra orzekając odszkodowanie na rzeczOskara Langnera  na  900 000 zł (dziewięćset tysięcy) oraz dożywotniąrentę.Tys. miesięcznie. Pani Sędzia Katarzyna Fafforzekając wysokość odszkodowania   nie okazała odrobiny wyobraźni  i  wyjątkowyinfantylizm.  Nie zdaje  sobie sprawy, że te pieniądze naodszkodowania i rentę trzeba skądś  wziąć. Państwo nie da, bonie  ma żadnych swoich pieniędzy, a dysponuje  tylko tymi,które mu da  społeczeństwo, tzn. podatnicy.  Nie zdaje sobiesprawy, że na tę sumę musi się złożyć.

juliamarcin.ownlog.com

Zasłynęła tym, że zaraz po przyjeździe kupiła sobie lodówkę i w całym hostelu zrobiła tym furorę, ponieważ sklep był strasznie daleko i był to środek lata, „sfilcowana” Hania chłodziła tam wina i tak otworzyła metę. Hania siedzi teraz na rencie i dorabia sobie pracując na czarno w jakiejś kawiarni.
Drugą postacią jest Rudy, który jest alkoholikiem i pije bardzo dużo. Siedzi na rencie. Ma żonę, która również siedzi na rencie. Tenże Rudy zrobił kiedyś dziesięć praw jazdy, każde na inne.To Commonwealth bank jest australijski).
Po za tym coraz cieplej.
W szkole bez zmian.
W weekend jedziemy na nową plażę.
Rozwijam się kulinarnie, ale nie gotuje nic wymyślnego- pomidorowa, spaghetti, schabowe potrawki chiński no i pulpety- rodzinna potrawa.
A i jeszcze jedno nie mamy pieniędzy na kontach telefonów komórkowych więc nie możemy odpisywać.
Buziaki i lovasy

P.S. w zeszłą niedzielę byliśmy w muzeum morski i zamieszczam stamtąd zdjęcia.
Marcin.

dziennik niepełnosprawnej

Z jednej strony ludzie bogaci z drugiej ci biedni a raczej tak biedni że nie jedzący od dłuszego czasu mięsa i innych frykasów, a jedzenie się na swiecie marnuje i nikt tym się nie przejmuje, spotkałam się z taką biedą że aż strach proszę sobie wyobrazić jak rodzina 5 osobowa ma przeżyć za rentę 497 zł to ich cały dochód, pewnie opieka pomaga tak ale ile da takiej rodzinie 200 , 300 a może i nie i trzeba chodzić i się prosić , dlanich stomatolog to luksus, a inni mają tyle pieniędzy że co chwila kupują nowy.Bo mam wesele szef powiedział ze mają kocioł i muszę być za to dostanę w tygodniu wolne, wczoraj powiedział że dobrze robię ale muszę to robic 3 razy szybciej, nie mam jeszcze wprawy jak kucharze, co będzie ze mna zobaczymy, wrazie czego oferty pracy są no i renta dziekuję BOGU ŻE JĄ  MAM  oj ciężko by było chyba po nocach bym nie spała obawiając się o pracę, ALE to nie znaczy że siedzieć w domu bez czynie bym chciała bo nuda renta to zamało, jeszcze decyzji mi nie przysłali dziś chcę iść do zus i zapytać.