O czym chcesz poczytać na blogach?

Rennes france

kariloveyou blog

2003-08-01 10:38:29 >> -=Nie bój się zmiany na lepsze=-

Człowiek zdominowany jest przez zło, atmosfera wojny pomiędzy systemami, rządami, a diabeł znowu knuje coś między nami, na planecie Ziemia przetwa ten z układami. France ou Pologne taka sama presja taka sama broń, między nami dłoń, prawdomówność. Widzę spójność, czujność, podstawą tej kombinacji ostrożność, dość. Nie bój się zmiany na lepsze…

Refrain x 2 (Davy)
L'homme, domine par le mal, Athmosphere de guerre entre un etat et une jeunesse antisociale Polska Francja les memes pressions de ceux qui tiennent les rennes Et m'enseignent: pour une vie meilleure ne compte que sur toi meme

(Sokół)
Nie skończy się świat, jeśli ty się skończysz, ale będzie coraz gorzej jeśli sam się pogorszysz. Mówię to do siebie codziennie - będzie lepiej.

Zwyczajniutki?!

Nie bój się zmiany na lepsze

Człowiek zdominowany jest przez zło, atmosfera wojny pomiędzy systemami, rządami, a diabeł znowu knuje coś między nami, na planecie Ziemia przetwa ten z układami. France ou Pologne taka sama presja taka sama broń, między nami dłoń, prawdomówność. Widzę spójność, czujność, podstawą tej kombinacji ostrożność, dość. Nie bój się zmiany na lepsze

L'homme, domine par le mal, Athmosphere de guerre entre un etat et une jeunesse antisociale Polska Francja les memes pressions de ceux qui tiennent les rennes Et m'enseignent: pour une vie meilleure ne compte que sur toi meme


Nie skończy się świat, jeśli ty się skończysz, ale będzie coraz gorzej jeśli sam się pogorszysz. Mówię to do siebie codziennie - będzie lepiej jak.

Football is my life

Że odetchnął z ulgą, po tym jak obrońca Ashley Cole przeniósł się do Chelsea.
Kanonierzy otrzymali w zamian 5 mln funtów i Williama Gallasa, a francuski szkoleniowiec jest zadowolony z tej transakcji.

Jego zdaniem jest ona korzystna dla obydwu stron, bowiem Cole bardzo chciał przenieść się do Chelsea, a.

We Włoszech, Szewa osiągnął kilka sukcesów z Milanem także na niwie krajowej. Dwukrotnie zostawał także najlepszym strzelcem Serie A, a tygodnik „France Football” przyznał mu Złotą Piłkę.

W 2006 odszedł z Milanu do Chelsea za 30 mln funtów.


Michael Ballack (ur. 26 września 1976 w.

Angielski klub dysponuje, na mocy umowy zawartej pomiędzy klubami, opcją wykupu piłkarza po zakończeniu okresu wypożyczenia.

Nonda, były zawodnik FC Zurych, Stade Rennes i AS Monaco trafił do Romy latem 2005 roku z klubu z Księstwa. W minionym sezonie zagrał w 16 meczach Serie A, strzelając 4 gole.

 

Paysage avec Notre Dame de Paris. (Harmonie bleue et or)

Wypadek
W zeszla niedziele zagadala mnie Edyta, zamiast wyjsc do pracy o 18-tej, wyszedlem 35 minut pozniej. Dzieki temu widzialem dziwny wypadek. Z rue de Four doszedlem do rue de Rennes, uslyszalem pisk hamulcow i zobaczylem samochod uderzajacy w BMW stojace przed swiatlem, co ciekawe zielonym. Wygladalo to jakby to bylo specjalnie. Myslalem, ze zobacze jakies porachunki mafijne... W wyniku uderzenia BMW przesunelo sie kilka (ok 6).Czego jest w nim wiecej? Drewna, metalu czy kamienia. Jest slicznie polozony. Wprawdzie na prawym brzegu jest jakis Lufr (dowiedzialem sie, ze wczesniej tam bylo ministerstwo finansow, a teraz jest magazyn staroci), za to na lewym brzegu, zaraz za Instytutem de France mieszkam ja. Poddasze, szoste pietro bez windy ale miejsce jest takie ze lepsze byc nie moze. I jaki widok z okna. Poza tym kamienica jest historyczna. Nie wiem czy w niej, czy w jej poprzednice mieszkala krolowa Margot. Wracajac do mostu. Wieczorem.